Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bazzeg kihoztam az autót hát nem esett az eső? Még jó hogy csak picit poros volt így lemosta az eső róla a port én meg letöröltem viledával ami véletlen épp volt nálam, utána leápoltam a tetőt is. Most már csak az kell hogy 6ig felszáradjon mert addig melozom. Utána el kell gurulnom anyukéhoz és onnan lurdyhoz majd. B)

De sütött a nap is, úgyhogy volt szivárvány B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Astra gsi-m nek olyan hangja van mintha "darálna" a generátorom! Az a probléma, hogy lekötöttem az ékszíjat és ugyanolyan hangja van. Van valaki hozzáértő? Esetleg meghalgatná. Segítségeteket előrre is köszönöm. B)

Milyen motor? Nem lehet hogy a vezérműszíj ér bele a burkolatba? B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Astra gsi-m nek olyan hangja van mintha "darálna" a generátorom! Az a probléma, hogy lekötöttem az ékszíjat és ugyanolyan hangja van. Van valaki hozzáértő? Esetleg meghalgatná. Segítségeteket előrre is köszönöm. B)

Hozd ki ma a Lurdyhoz és szinte biztos lesz olyan ember aki tud gyógyírt a problematicra B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor vegyél megint valami sz&đđ#{}t ;) :lol:

szted hogy viselné a fekvőrendőr+padka kombinációkat ? :D meg hogy berakom a csomagtartóba a véres húst vagy épp a fűnyírót ( a sorrend változhat B) ) szóval kár lenne érte ;)

eddigi ajánlatok 1 niva 1 omega 1 vw B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.