Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Benzin!

Női tulaj - az én kocsim pedig nagyanyám nevén van. Semmit sem jelent.

Nem tudja eszik-e vagy isszák a kocsiját - ez tipikus duma, hogy ne kelljen neked hazudnia, mert mégiscsak jobb aszondani egy pl. hengerfejes kocsira, hogy "én nem értek hozzá, nemtudom mitől olajos a víz", mint azt hogy "az ilyen normális állapotban".

Menj el, ha tetszik és árra megfelelő, vidd el megnézetni. Hogy ki mit mond, az teljesen mindegy, szard le. Csak bátran, mert alapból jó autók ezek, csak ne legyen nagyon hülye gazdájuk.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a női tulajról tudnék mesélni....

Amikor a gsivel megy 15 méter és felgangol 5ig, hallom ahogy kopog a moci majd visszapakolja 1esével 5men...

Ha igaz is akkor sem jelent semmit.

Csatlakoznéék az előttem szoló kollegához: meg kell nézni!

Másik gsi a piros Mazsolájé az nagyon szép verda ő is annyira mániákus, mint mi, sztem nem lehet rossz vétel...

Link to comment
Megosztás:

@Atommanó!

Szeva:) Felmerült benned egy nagy próbléma a Corsa szekció topikban... domain név.

Azért van csak http://gsi.opelclub.hu domain nevetek, mert a http://www.gsi.hu -t nem tudtam anno megszerezni erre a célra.

Giltner Attilának más céljai vannak a website-al. Én ezt tiszteletben tartom. Javaslatom a problémádra:

1. Meggyőzöd Giltner Attilát mutasson a www.gsi.hu cím a http://gsi.opelclub.hu -ra

2. Nem "CSAK" GSI szekció maradtok hanem Kadett-Astra szekció és akkor megkaphatjátok a www.astraklub.hu domaint.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Én mivel nem ismerem Giltner Attilát, ezért nem valószínű, hogy a meggyőzéses verzió működne...

Viszont azt esetleg fel lehetne vetni esetleg, hogy amíg nem műxik a gsi.hu addig mutogasson ránk...szerintem...

Amúgy nekem semmi bajoma gsi.opelclub.hu -val sem.. :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Én mivel nem ismerem Giltner Attilát, ezért nem valószínű, hogy a meggyőzéses verzió működne...

Viszont azt esetleg fel lehetne vetni esetleg, hogy amíg nem műxik a gsi.hu addig mutogasson ránk...szerintem...

Amúgy nekem semmi bajoma  gsi.opelclub.hu -val sem.. :wink:  

Üdv.: Atommanó

Vagy regeljétek be a www.gsiklub.hu -t:)

Link to comment
Megosztás:

Abszolúlt nem lehangolóan mondtam, (csak nem látod közben a fejemet-lehet hogy jobb is... :) ) de hát ugye már párszor belebonyolódtunk ebbe a témába, és nem hiszem, hogy a weboldal címe a legnagyobb probléma ez esetben...

Szóval ha majd egyszer megmutatod, mit is kén csinálnom :roll: , és rendszeresebben lesz frissítve a gsi.opelclub.hu akkor szerintem ugyanaz elérhető, mintha gsi.hu lenne... :wink:

Szerintem... :D

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Szóval ha majd egyszer megmutatod, mit is kén csinálnom :roll: , és rendszeresebben lesz frissítve a gsi.opelclub.hu akkor szerintem ugyanaz elérhető, mintha gsi.hu lenne... :wink:  

Szerintem... :)

Szerintem is, de mintha ez mostanság nem rajtam múlna:))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.