Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jaa.. a "bulihely" felől? LOL akkor sokat érnek a táblával.. mondjuk a gyűrűkkel annál többet :rolleyes:

Kitől mitől jött az infó a másik helyről? Én azthittem valami nagyszabású, "költözünk..új helyszín.... " akcijóóóó keretében kerűlt hozzád a helyszín infó

Hát ez úgymegy ha itt oylan van,,, költözés biztos van 1000 jóhely még ilyen racsingra ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tegnap game over lett a vezérműszíjamnak :rolleyes: így 40e km után... valszeg beállt a vízpumpa és ledarálta a fogakat a szíjról... csak a véleményetekre lennék kíváncsi erről : kadett

Valamit szereznem kell melózni járni sajna...

Amikor cseréltél vezérlés a vizpumpát is cserélted???

Link to comment
Megosztás:

Igen, egyforma idős a kettő... kedden megy szerelőhőz és kiderül hogy kuka vagy nem, de valszeg az...habár én nem hallottam semmi csattanást, egyszercsak megállt... :rolleyes:

Az érdekes hogy 40 ezer után eccercsak megáll..... ;) Esetleg érdeklődj utána ahol vetted hogy mennyit illene tudnia egy ilyen motyonak de megítélésem szerint min 60 ezer km t tuti aztán lehet lehetne reklamálni is!

Link to comment
Megosztás:

Az érdekes hogy 40 ezer után eccercsak megáll..... :rolleyes: Esetleg érdeklődj utána ahol vetted hogy mennyit illene tudnia egy ilyen motyonak de megítélésem szerint min 60 ezer km t tuti aztán lehet lehetne reklamálni is!

Igen, az az elszomorító hogy nem is valami gagyi szíj, hanem Gates Power Grip, amilyet most te is feltettél ;) , énis úgy tudom hogy azért min 60-80-at kikéne bírjon, de már fogalmam sincs hogy hol vettem... 2 éve volt, A tanulság : évente csere mindkettő ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, az az elszomorító hogy nem is valami gagyi szíj, hanem Gates Power Grip, amilyet most te is feltettél ;) , énis úgy tudom hogy azért min 60-80-at kikéne bírjon, de már fogalmam sincs hogy hol vettem... 2 éve volt, A tanulság : évente csere mindkettő :rolleyes:

ááá évente nem kell... 4 évente szíj.... És KM arányában a többi! Amúgy milyen minőségű amit betettél?? én INA-t vettem ki és azt is tettem be mindenből és vizpumpából Nem is tudom De német gyártmányt! Nálad nem is a szíj volt a hibás... az tutko a Gates az jómárka!

Link to comment
Megosztás:

ááá évente nem kell... 4 évente szíj.... És KM arányában a többi! Amúgy milyen minőségű amit betettél?? én INA-t vettem ki és azt is tettem be mindenből és vizpumpából Nem is tudom De német gyártmányt! Nálad nem is a szíj volt a hibás... az tutko a Gates az jómárka!

Vízpumpából meg gyárit vettem arra emlékszem,legalábbis gyári beszállító volt. Egyébként most már mind1... Kadiról vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Vízpumpából meg gyárit vettem arra emlékszem,legalábbis gyári beszállító volt. Egyébként most már mind1... Kadiról vélemény?

nem mindegy, mert ha megvan a számla, szerelő tanusítja, akkor lehet reklamálni.

A kdi meg képről nagyon patent, csak kérdés, élőben milyen. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tegnap game over lett a vezérműszíjamnak ;) így 40e km után... valszeg beállt a vízpumpa és ledarálta a fogakat a szíjról... csak a véleményetekre lennék kíváncsi erről : kadett

Valamit szereznem kell melózni járni sajna...

Így képeken ok,de egy 85ös autó ilyen állapotban elég ritka.Túl szép hogy igaz legyen. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igen, az az elszomorító hogy nem is valami gagyi szíj, hanem Gates Power Grip, amilyet most te is feltettél ;) , énis úgy tudom hogy azért min 60-80-at kikéne bírjon, de már fogalmam sincs hogy hol vettem... 2 éve volt, A tanulság : évente csere mindkettő :rolleyes:

a vezérlésből csak gyárit mindenből. az kibirja azz az időt amit ki kell birni...

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudtok Ti közlekedni a pesti utakon ültetett futóművel... Nemrég értem haza pestről... Hihetetlenül rossz, pedig annyira nem is voltam bent a dzsumbujban... A fekvőrendőrökről nem is beszélve... Hallottam szegény lökit hogy súrolja a földet. ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudtok Ti közlekedni a pesti utakon ültetett futóművel... Nemrég értem haza pestről... Hihetetlenül rossz, pedig annyira nem is voltam bent a dzsumbujban... A fekvőrendőrökről nem is beszélve... Hallottam szegény lökit hogy súrolja a földet. :lol: :rolleyes:

Minek köll megűtetni??? :lol: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.