Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Roli és Badbone alias ElBandi megoldása célravezető. Tűzfal aprít, váltó, motor hátrébb, és még a gyári motorbakok is maradnak. Nopersze tudom én, hogy az XE-ből simán kihozható a 3.0 teljesítménye kisebb súly mellett, de sok a szopás. Pl OHC váltót nehéz találni szerintem. Vagy nem olyan bonyolult összehozni a CIH váltójával az XE-t?

Link to comment
Megosztás:

Roli és Badbone alias ElBandi megoldása célravezető. Tűzfal aprít, váltó, motor hátrébb, és még a gyári motorbakok is maradnak. Nopersze tudom én, hogy az XE-ből simán kihozható a 3.0 teljesítménye kisebb súly mellett, de sok a szopás. Pl OHC váltót nehéz találni szerintem. Vagy nem olyan bonyolult összehozni a CIH váltójával az XE-t?

Váltó...omega R25...pont passzol rá, mert hogy OHC-s hátsó hajtású váltó... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.8 szelepes Kadett GSi-m van,amibe most került be egy C20NE egy astrából.Néhány napja a következő probléma jön elő:

Alapjárat tökéletesen van,viszont emelve a fordulatot , 1500környékén mintha "letiltana" a motor. Korábban mintha olvastam volna valakinél hasonló problémát,s akkor a holtponti jeladót irtátok,mint hibalehetőséget. Jól emléxem,valóban okozhatja ezt a hibát? Vagy valami egyéb javaslat?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐŐ Neked is volt anno Tomi vagy tévedek??? Akkor te is csíravoltál??? ;) ;) :lol:

Időben eladtam. Még mielött így kezdték hívni őket. :lol: Egyébként sajnos olcsó lett a Gsi is és a sok pernahajder kembell megveszi mert erős is nem is néz ki rosszul. Majomkodnak vele a forgalomban pofátlanok és sajnos azonosítanak velük téged is. Amióta BMW van azóta az első mp-től kezdve csak indexelni kell és beengednek bármilyen szituban. A GSi-vel nem volt ez így itthon. Bárhonnan ki tudok kanyarodni bármekkora kocsisor jön mert a 3. autó villog és lassít, hogy menjek. Ráadásul amióta le van ültetve és rajta van a szekér kerék azóta sem változott. Persze vannnak szántóvetők akik nem tudják hol a helyük de ezek nagy része gyerek még vagy tényleg földműves. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Időben eladtam. Még mielött így kezdték hívni őket. :lol: Egyébként sajnos olcsó lett a Gsi is és a sok pernahajder kembell megveszi mert erős is nem is néz ki rosszul. Majomkodnak vele a forgalomban pofátlanok és sajnos azonosítanak velük téged is. Amióta BMW van azóta az első mp-től kezdve csak indexelni kell és beengednek bármilyen szituban. A GSi-vel nem volt ez így itthon. Bárhonnan ki tudok kanyarodni bármekkora kocsisor jön mert a 3. autó villog és lassít, hogy menjek. Ráadásul amióta le van ültetve és rajta van a szekér kerék azóta sem változott. Persze vannnak szántóvetők akik nem tudják hol a helyük de ezek nagy része gyerek még vagy tényleg földműves. :rolleyes:

Az elsőfelével egyetértek igen vannak fiatalok akik azthiszik! ;) De hogy én nemengednélek ki csakmert "Szar" BMW-d van arra mérget vehetsz! ;) B) Nekem a BMW vel semmi bajom nincs,,,, szerintem az vesz BMW-t akinek feltűnési viszketegsége van! És idenézzetek nekem ilyenre is tellik stílus , psze tisztelet a kivételnek! :lol: És hogy ki a csíra és kinem azt nemtudom de ahogy beszélsz így a Honda és a WV fóromun van társaság szal ott is vannak kivételek de a legtöbje könnyen lefikkantja akár opelt akár egy más autót , és amikor összeakad egy GTI meg egy GSI pl akkor van a meglepi! De tudod mit , nekem volt WV-m is meg Hondám is de aztmondom ilyen jó autóm sem műszakilag sem minőségre nemvolt! Én szeretem az Opelt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég szomorú hogy emberek attól teszik függövé kit engednek ki hogy milyen autóban ül......Ez sajnos magyarország ;)

Ígyvan, egyetértek és ha egyszer az életben nem opelem lessz mint ahogy vannak is itt páran,,, akkor is maradok klubtag mert jóa társaság! :lol: ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a BMW vel semmi bajom nincs,,,, szerintem az vesz BMW-t akinek feltűnési viszketegsége van! És idenézzetek nekem ilyenre is tellik stílus , psze tisztelet a kivételnek! :rolleyes:

Ebben nem értek veled egyet.....Ha megnézed a használtautó kínálatot akkor láthatod hogy szinte egy árban van a 2003-2005ös hasonló felszereltségű bmw,mondeo,vectra stb....Szerintem szép a bmw csak kicsi.....

Link to comment
Megosztás:

Időben eladtam. Még mielött így kezdték hívni őket. :lol: Egyébként sajnos olcsó lett a Gsi is és a sok pernahajder kembell megveszi mert erős is nem is néz ki rosszul. Majomkodnak vele a forgalomban pofátlanok és sajnos azonosítanak velük téged is. Amióta BMW van azóta az első mp-től kezdve csak indexelni kell és beengednek bármilyen szituban. A GSi-vel nem volt ez így itthon. Bárhonnan ki tudok kanyarodni bármekkora kocsisor jön mert a 3. autó villog és lassít, hogy menjek. Ráadásul amióta le van ültetve és rajta van a szekér kerék azóta sem változott. Persze vannnak szántóvetők akik nem tudják hol a helyük de ezek nagy része gyerek még vagy tényleg földműves. :rolleyes:

Lehet azért engedik be a BMW-t, Audi-t, Merci-t stb. mert nam akarnak csattani velük egy kicsit se, mert akkor olyan manuszba kerülnének, hogy soha nem másznak ki belőle. ;) ;) :lol:

Azért szeretem az astra-t mert itthon sz@rásig van minden hozzá ocsón (pl.Diny :lol: ), egyszerű és nem kell kisebb hibákkal szalagálni szerelőbácsikhoz B)

De azért mútkor jól esett egy X5-t és egy 3-ast letúrni az m3-n egymás után 200Km/h-val, pedid ők is versenyeztek :D

Link to comment
Megosztás:

Ebben nem értek veled egyet.....Ha megnézed a használtautó kínálatot akkor láthatod hogy szinte egy árban van a 2003-2005ös hasonló felszereltségű bmw,mondeo,vectra stb....Szerintem szép a bmw csak kicsi.....

A BMW vel nekem sincs bajom én arra gondoltam, hanem hogy ki vesz olyat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.