Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Neked olajos a motortered??? :lol: :lol: B)

Nekem mosmá eléggé :rolleyes:

Ezúton is maximális köszönet Píístának a versenygépsas (közbenső) célbajuttatásához! :P

Váci-Lehel szétválásnál elhányta magát az olajhűtő csöve... ezt a következő kereszteződésnél

vettem észre, ahol már nem igazán volt fék, mert mindkét jobbos kerék full olajos lett.

Azért kimatekoztam hogy ne toljam össze a sort... még maradt is vagy 1,5L olaj a motorban :D

Szal jött Píísta, oszt elhúzott Patyihoz, ahol ideiglenesen orvosoltuk a problémát, az olajhűtő

adapterének kiiktatásával (köszönet Börninek és Patyinak is). Aztán szegény Gyulát is visszarángattam

még 6kor a műhelyébe, hiszen hozzá indultam 3 órával azelőtt :P 8 kereket ripszropsz átbőröztünk.

Köszönet neki is az áldozatért (Dunakesziről fordult vissza) ;)

piros jelzés van érvényben Bp-en...szal 120km/h-s szelecske...jégeső és társai...7 óra körül állítólag... ;)

Megvolt... olyan szintű eső volt, hogy a 15 kerben fél méteres vizeken kellett átkelni némely

útszakaszon... még az utastérbe is folyt egy kis víz, olyan magasra ért... azt hittem sosem érek

át a műszakit intéző sráchoz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.