Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja itt vagyok, majd holnap lemegyünk bliccelünk, gyere te is vagy levesszük rólad a kezeidet! :lol:

zoli bácsi mennyit lehet kiárulni egy ilyen romisnejderből céhúszikszet leszámítva?

nem azzal van a baj sztem a lecsó a gáz....legalább a ratyi motort visszaveszik??

Link to comment
Megosztás:

tegnap este döcögtem haza...körforgalomnál beugrik mögém 1 bmw 3.ikbol indult a móka 200-220ig mentünk nem nagyon de leszakadt :D aztán elvettem megnézni miaz,4 kipuf vég volt és tán az m5 feliratott is látam...

létezik az hogy jobb volt a kocsi?vagy nem nyomta neki?

Igy születnek a karsztajlingos legendák :lol: :lol: :lol:

Kecso, neked hátul milyen rugód van?

Link to comment
Megosztás:

tegnap este döcögtem haza...körforgalomnál beugrik mögém 1 bmw 3.ikbol indult a móka 200-220ig mentünk nem nagyon de leszakadt :lol: aztán elvettem megnézni miaz,4 kipuf vég volt és tán az m5 feliratott is látam...

létezik az hogy jobb volt a kocsi?vagy nem nyomta neki?

40-ről elrúgva én is levertem...ami mondjuk úgy nézett ki, hogy 40-paaaaaaafráááááárááááráááá így kapott 1 autót, és utána ezt 220-ig tartottam...én is meglepődtem, Detti ült mellettem...ez még neki is tetszett... :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mesélj már mi volt? Sokat hánytál?

Én életemben kétszer hánytam...szal azért nem rendszeres...jól éreztük magunkat...

Looooooorit az első este sikerült úgy kicsapni, hogy másnap is csúnya volt még az arca... :D Redi tolt spárgát...alias Van Damme...e azóta őt csak Zsaninak hívjuk...Futó Gabi is új névre tett szert ->Fotó Gábor ->Kodak Gábor...így annyira nem vicces...de ott és akkor az volt...

...ha Viktorék hazaérnek és feltöltenek egy videót biztos lesz némi mosolygás... :D

Zimán tegnap azaz ma...könnyesre röhögtük magunkat... :D meg úgy egyébként is jó volt a hangulat... :D bár Robinak nem tudtunk Sunákat mutatni... :lol: :lol:

Redi megint rárárárárárárárárá-sat akart játszani, de Xray nem hagyta... :D

A kemping vezetőnője szarjon sünt...de ne valami kicsit...hanem olyan igazit... :lol:

Voltak jó mókák, poénkodás ezerrel de ezeket így úgy sem lehet visszaadni...ott kell lenni... :D

Link to comment
Megosztás:

Én életemben kétszer hánytam...szal azért nem rendszeres...jól éreztük magunkat...

Looooooorit az első este sikerült úgy kicsapni, hogy másnap is csúnya volt még az arca... :D Redi tolt spárgát...alias Van Damme...e azóta őt csak Zsaninak hívjuk...Futó Gabi is új névre tett szert ->Fotó Gábor ->Kodak Gábor...így annyira nem vicces...de ott és akkor az volt...

...ha Viktorék hazaérnek és feltöltenek egy videót biztos lesz némi mosolygás... :D

Zimán tegnap azaz ma...könnyesre röhögtük magunkat... :lol: meg úgy egyébként is jó volt a hangulat... :D bár Robinak nem tudtunk Sunákat mutatni... :lol: :lol:

Redi megint rárárárárárárárárá-sat akart játszani, de Xray nem hagyta...

A kemping vezetőnője szarjon sünt...de ne valami kicsit...hanem olyan igazit...

Voltak jó mókák, poénkodás ezerrel de ezeket így úgy sem lehet visszaadni...ott kell lenni... :D

Azért eltudom képzelni :D Örülök hogy zsír volt, na majd jövőre, sajna csütörtökön este vetetett velem 2 rendőr 4 gumit egyébkét a rendszám le, ezért nem mentem azt hittem húzhatom még 1-2 hónapig így vettem Kumho KU31 gummát 4db-ot 60 ropiért szereléssel cakkon pakk!

Kivi leszek a videóra

Kemping vezetőjével látom nem sikerült valami jól a haverkodás, Hátha jövőre nem az lesz már :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.