Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igazán nincs mit......Eredmény??????

mivel még meg kell csinálni azt, amit az előző kasznis félreértés (lökös), vagy lustaság (hűtőmaszk rács színe, szélzaj az ablaknál) miatt nem, vagy rosszul csinált meg, leghamarabb csak hétfőre lesz ismét a popim alatt a gép.

ha van kasznis szégyentábla, azon Komáromi Ferencnek (Szfvár) bérelt helye van.

Link to comment
Megosztás:

mivel még meg kell csinálni azt, amit az előző kasznis félreértés (lökös), vagy lustaság (hűtőmaszk rács színe, szélzaj az ablaknál) miatt nem, vagy rosszul csinált meg, leghamarabb csak hétfőre lesz ismét a popim alatt a gép.

ha van kasznis szégyentábla, azon Komáromi Ferencnek (Szfvár) bérelt helye van.

Hidd el a lakatosok 60-70% fent lenne azon a szégyen listán....... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Este gyertek nyugodtan át olyan 7 körül már tuti otthon leszek. Van viszki :lol: meg bor meg közel 10 lityó sőr. Én nagyon ráérek a héten még úgyhogy ihatunk ám. Most má ki is pihentem magam nemúgy mint blitzen. Ki jön akkor este?

Ott leszek csak légy szíves egyet csörrencs rám amikor hazaérsz nem veszem fel csak hogy tudjam és megyek egyből. Látom inkább kaját kell vigyek (azért egy kis hp-t viszek ám :lol: )

Amúgy csak azé nem olvastam eddig me itt bas.om éppen szét Racce Róbert fejét egy kerékpár villával, meg küllöket szúrkálok a mellbimbójába.

Találsz ott kisbaltát meg dárdát is ha jobban körülnézel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ott leszek csak légy szíves egyet csörrencs rám amikor hazaérsz nem veszem fel csak hogy tudjam és megyek egyből. Látom inkább kaját kell vigyek (azért egy kis hp-t viszek ám :lol: )

Találsz ott kisbaltát meg dárdát is ha jobban körülnézel :lol:

chipset hozzál úgysem megy az XE-m :lol:

sör van,mindenki amit gondol azt hozzon...

kis üccsi ha kell valakinek meg ropogtatni való

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan a Csabi itt van velem a melóhelyemen,mert a GSI-t átnéztük e! meg szerelgettünk 100éves bringát :D szóval egy fél napja itt van :lol:

hétvégén bankos sportnap,és Orsi bevállalta a pingpong hangcsungot,ezért egy kicsit készül rá! :D

meglepííííííííííí :lol: Tartsuk most az én szülinapomat is :D (Febr.14) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.