Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Először is elnézést, hogy ide irom a következő gondom csak gondoltam hátha valaki itt is ért a bc hez.

A problémám az , hogy dinytől vettem egy bc-t amit be is kötöttem csak a baj ott van,hogy nem mutatja az átlagfogyit meg l/h

ir ki a pillanatnyinál is. Az impulzus jeladót bekötöttem a km órába és a motorkód is azonos(c20ne) a bc vel.

Bár a diagnosztikai csatit nem kötöttem be de gondolom az csak a tech-es vizsgálatnál lehet gond.

Van esetleg valakinek ötlete,hogy miért nem kapja az útjelet?van köze más bekötésnek az útjelhez? Esetleg hova kötehetném még hogy érzékelje?

Uh jó sok kérdés :lol:

Köszönöm! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is elnézést, hogy ide irom a következő gondom csak gondoltam hátha valaki itt is ért a bc hez.

A problémám az , hogy dinytől vettem egy bc-t amit be is kötöttem csak a baj ott van,hogy nem mutatja az átlagfogyit meg l/h

ir ki a pillanatnyinál is. Az impulzus jeladót bekötöttem a km órába és a motorkód is azonos(c20ne) a bc vel.

Bár a diagnosztikai csatit nem kötöttem be de gondolom az csak a tech-es vizsgálatnál lehet gond.

Van esetleg valakinek ötlete,hogy miért nem kapja az útjelet?van köze más bekötésnek az útjelhez? Esetleg hova kötehetném még hogy érzékelje?

Uh jó sok kérdés :lol:

Köszönöm! :lol:

Szia!

A km órából áthúztad a sebességjel kábelét a BC-hez?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

A km óra mögötti dugaljba kötöttem be a 3-as pinbe és onnan húztam át a bchez a 20 as pinbe.Tehát elvileg bevan kötve a bcbe azért nem értem hogy miért nem kap jelet :lol:

Ahogy azt már Gabi is kérdezte a másik topikban, én most itt kérdezem meg:

Van is jeladó az órádban? Vagyis van ami adja a sebességjelet?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

A km óra mögötti dugaljba kötöttem be a 3-as pinbe és onnan húztam át a bchez a 20 as pinbe.Tehát elvileg bevan kötve a bcbe azért nem értem hogy miért nem kap jelet :lol:

Sajnos nem emlékszem fejből, hová kellett kötni... Mindjárt utánanézek...

Link to comment
Megosztás:

Na ez az amit már ott sem értettem :lol:

mármint azt hogyan állapítom meg? valóban nem tudom ,hogy az milyen :lol:

valaki azt hiszem linkelt valahol olyan képet, ami a km-óra hátulját mutatja.

Amúgy egy kis bizbasz a nyákra rárakva, valahol a spirál közelében. :lol:

Na jól megaszondtam. Remélem segítettem. :D

Link to comment
Megosztás:

valaki azt hiszem linkelt valahol olyan képet, ami a km-óra hátulját mutatja.

Amúgy egy kis bizbasz a nyákra rárakva, valahol a spirál közelében. :lol:

Na jól megaszondtam. Remélem segítettem. :lol:

annyiban igen,hogy tudom mit kell keresnem nagyjából :D ha az nincsen akkor bobber verziója következik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ez mind igaz volt Sennara de a kismajomra ... Ne hulyeskedjunk már! Penzbol epitett karrier! Igy te ís ott lennel! Es a stilusa sértödött ovodas ha nem az van amit akar!

igen és schumi milyen is volt? nagyoon sok ember utálta is mert csak az f1es verseny érdekelte semmi más. Ez nem gyaloggalop régen sokkal több volt a harc mert nem a versenybírok mondták meg hogy lehet csak előzni meg hasonlók. Ráadásul a schumiéknak volt pénzük míg a hamiéknek nem. Szerintem amúgy a pénz is mind1 mennyi van ha béna valaki nem lesz vb esélyes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.