Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na elkészült a jelenlegi átépítés :) Nem nagy dolog, egy 2.5 v6 omegát építettem át automatáról manuálisra. Na jó azért nem kis feladat volt, de mükszik, és remélem majd gazdájának :lol: Csak 1-2 helyen szopatott meg. :lol: Jöhet a következő :P

Link to comment
Megosztás:

tegnap mentem a gsi-vel és az egyik kanyarba "rámfolyt" egy kis víz, vagyis mondjuk csepegett.. utánna még1 kanyar és megint...

kifigyeltem a tetőablak tekerőjéből jött.... és a tetőkárpitom is odalett most ahogy felnéztem látam.... szét kéne eztis szedni...

kiveszem és bevágok a helyére egy fa lapot... :lol:

Autómata frissítő rendszer is van a GSi-ben,hogy el ne aludj? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Na elkészült a jelenlegi átépítés :P Nem nagy dolog, egy 2.5 v6 omegát építettem át automatáról manuálisra. Na jó azért nem kis feladat volt, de mükszik, és remélem majd gazdájának :P Csak 1-2 helyen szopatott meg. :lol: Jöhet a következő :lol:

Van egy Corsám,lenne pár felújítani való rajta,de csakis kispézé vállalhatod el! :lol: Na? :)

Link to comment
Megosztás:

Na elkészült a jelenlegi átépítés :) Nem nagy dolog, egy 2.5 v6 omegát építettem át automatáról manuálisra. Na jó azért nem kis feladat volt, de mükszik, és remélem majd gazdájának :lol: Csak 1-2 helyen szopatott meg. :lol: Jöhet a következő :P

2.6 V6 manuálisról automatára ? :P

Link to comment
Megosztás:

Na elkészült a jelenlegi átépítés :) Nem nagy dolog, egy 2.5 v6 omegát építettem át automatáról manuálisra. Na jó azért nem kis feladat volt, de mükszik, és remélem majd gazdájának :lol: Csak 1-2 helyen szopatott meg. :lol: Jöhet a következő :P

Jó, hogy szóltál! :P

Link to comment
Megosztás:

figyelj a a hátsó ívnél, hogy most ki van pakolva a hátulja... sokat számít... ugráljatok rajta..

Megvolt amikor formáztuk az ívet két haver beleült én meg sasoltam a peremet.2-3cm-vel most szélesebb lett mint volt, szóval tuti 100 hogy nem fog beleérni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.