Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti!

A háttérben milyen útó az a sárga? :) :) :)

Gratulálok én is, nagyon cép autó és kívánom, hogy gondjaid ne legyenek vele és sok örömet okozzon.

Morcizva tényleg vadabb, de talán egy háromszögrendszámos mezőgazdasági vontató megoldaná 5000Ft-é és csak annyiba lenne cakk-pakk a géptető. Nekem is így lett annó, de sajnos nem direkt :rolleyes:

Astra gsi lököst ezekre rá lehet heckelni? (Talán traktoros biznisz után ezt is meglehetne oldani :D .)Az astráénál az teccik, hogy a beömlő íves nem téglalap alakú. Mondjuk a váctráék közöl ez a legcsecsébb.

Link to comment
Megosztás:

....

kösziiiiiiiiiii...

A lökös ezen is speckó kicsit, mert akkora bazi cooler van rajta, hogy jujjjjjjjj...így meg van toldva előre pár centivel, hogy felférjen...

Morci meg ilyesmire egyenlőre nem akarok költeni...

A terv, hogy használjam...hibamentesen, és persze megőrizzem a mostani patent állapotát...

Link to comment
Megosztás:

Jam hogy futó, ako ezért :rolleyes:

"Ő elvileg ilyenekkel foglalkozik...mármint nem futópad...de panelekben otthon van...nem panelben lakik...na ebből már nem jövök ki jól..."

Én meg ezt írtam Falconak... :) :)

Te meg különben is tanuljáááááááááá lustaaaaaaaaa... :) :D

Link to comment
Megosztás:

na, holnap vittem volna ki a srácnak a gsi-t pátyra... meg akarja venni ugyebár.

ma beinditottam (3hét állás után kb) ... egész könnyen iundult... érdekesen de járt...majd percek után simult az alapjárata...

de 95 foknál nem ment feljebb...

sebaj menjünk a kútra mert REICHWEITE 1km... elindulunk csörgünk zörgünk...majd az egressy úton leállunk ... feltehetően kifogyott a benzin..

tili toli... beszarás.

tankolás (10 liter)

indítozás... akksi lemerülés... --> tehát nem indult be... ketten betolni sem tudtuk.

haza tolás...2 km...

fas*z kivanás

holnap nem jut el valszeg a vevőig...

Link to comment
Megosztás:

na, holnap vittem volna ki a srácnak a gsi-t pátyra... meg akarja venni ugyebár.

ma beinditottam (3hét állás után kb) ... egész könnyen iundult... érdekesen de járt...majd percek után simult az alapjárata...

de 95 foknál nem ment feljebb...

sebaj menjünk a kútra mert REICHWEITE 1km... elindulunk csörgünk zörgünk...majd az egressy úton leállunk ... feltehetően kifogyott a benzin..

tili toli... beszarás.

tankolás (10 liter)

indítozás... akksi lemerülés... --> tehát nem indult be... ketten betolni sem tudtuk.

haza tolás...2 km...

fas*z kivanás

holnap nem jut el valszeg a vevőig...

tényleg ott állt a kocsi null benzinnel .... 3hétig .. meg is érdemled hogy benzinnel sem indult be

jol beszivott valami trutyit oszt ennyi

Link to comment
Megosztás:

a reichweite 1 nél még 4-5 liter szokott lenni benne.

kétlem hogy ez 3 hét alatt elpárolgott.

járt a motor 10 percet majd leállítottuk, beindítottuk megint és eljutottam vele a sarokig majd ott fogyott ki vagy csak úgy leállt és többet nem indult, de akkor még indítózni lehetett.

akksit lekötöttük majd vissza és újrakalkulálta a megtehető km-t ( 15 km-re )

most akkor mit is érdemeltem meg?

tényleg ott állt a kocsi null benzinnel .... 3hétig .. meg is érdemled hogy benzinnel sem indult be

jol beszivott valami trutyit oszt ennyi

Link to comment
Megosztás:

a reichweite 1 nél még 4-5 liter szokott lenni benne.

kétlem hogy ez 3 hét alatt elpárolgott.

járt a motor 10 percet majd leállítottuk, beindítottuk megint és eljutottam vele a sarokig majd ott fogyott ki vagy csak úgy leállt és többet nem indult, de akkor még indítózni lehetett.

akksit lekötöttük majd vissza és újrakalkulálta a megtehető km-t ( 15 km-re )

most akkor mit is érdemeltem meg?

Mennyiért sikerült tuladni rajta! ? Amugy meg nemtom mennyi a reichweite , én 50km nél már megyeka kutra :rolleyes: Amugy havernak NE van ő is 0 -val még szokott autózni! :)

Link to comment
Megosztás:

jött érte... 4 hete kb.

haverostul szerelőstül. megnézte, akarja.

Annyi kérése volt hogy vigyem ki Pátyra hozzá/szerelőjéhez hogy aknában alá nézhessen . A benzint állja így is úgy is.

Erre ma kerülne sor,

melóba jövet reggel megpróbáltam beindítani de az akksival nem történt csoda természetesen az éjszaka alatt.

900ért viszi ha beindul

és elvileg kell neki a hifi is plussz *100 ért...

nekem csak egy kérdésem van:

Ha a vevő meg akarja venni, miért nem ő megy érte?

Link to comment
Megosztás:

én 50km nél már megyeka kutra :)

énis....egyszer ment le 30 km-ig pont Lurdyba mentem fel is szívott valami szmötyit majdnem meg is állt a hungárián :rolleyes:

most az én nyűgjeim :)

- Reggeli indításkor (nyáron is volt, de most kicsit gyakoribb) nem engedi lenyomni a gázpedált max 1500-2000ig...igy kb alapjáraton tudok gurulni...azután rendbejön és nem is produkálja újra. Csak indításkor van.

- Időnkét előfordul, ha megy a zene, világítás, fűtés (1-es állásban) halványan dereng a töltést jelző lámpa...néha picit felerősödik a fénye....ha kihuzom, hogy fűtse a hátsó ablakot is akkor egészen erősen kezd világítani. Generátor? Tul sokat vagy tul keveset tölt?

Link to comment
Megosztás:

énis....egyszer ment le 30 km-ig pont Lurdyba mentem fel is szívott valami szmötyit majdnem meg is állt a hungárián :rolleyes:

most az én nyűgjeim :)

- Reggeli indításkor (nyáron is volt, de most kicsit gyakoribb) nem engedi lenyomni a gázpedált max 1500-2000ig...igy kb alapjáraton tudok gurulni...azután rendbejön és nem is produkálja újra. Csak indításkor van.

- Időnkét előfordul, ha megy a zene, világítás, fűtés (1-es állásban) halványan dereng a töltést jelző lámpa...néha picit felerősödik a fénye....ha kihuzom, hogy fűtse a hátsó ablakot is akkor egészen erősen kezd világítani. Generátor? Tul sokat vagy tul keveset tölt?

Gázra nincs ötletem de töltésre nekem is ez volt a hibajelenség... megadta magát a generátoron lévő 2e ft-os diódahíd és keveset töltött...

Link to comment
Megosztás:

jött érte... 4 hete kb.

haverostul szerelőstül. megnézte, akarja.

Annyi kérése volt hogy vigyem ki Pátyra hozzá/szerelőjéhez hogy aknában alá nézhessen . A benzint állja így is úgy is.

Erre ma kerülne sor,

melóba jövet reggel megpróbáltam beindítani de az akksival nem történt csoda természetesen az éjszaka alatt.

900ért viszi ha beindul

és elvileg kell neki a hifi is plussz *100 ért...

He ez így lessz akkor te leszel az év mannagere "egy viszonyleg szar autó" jóáron! :) Nem sértegetni akartam az autód neértsd félre csak ahogy olvasom közel egy éve a hsz eket sok örömöd nemvolt vele sajnos! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

énis....egyszer ment le 30 km-ig pont Lurdyba mentem fel is szívott valami szmötyit majdnem meg is állt a hungárián :rolleyes:

most az én nyűgjeim :)

- Reggeli indításkor (nyáron is volt, de most kicsit gyakoribb) nem engedi lenyomni a gázpedált max 1500-2000ig...igy kb alapjáraton tudok gurulni...azután rendbejön és nem is produkálja újra. Csak indításkor van.

- Időnkét előfordul, ha megy a zene, világítás, fűtés (1-es állásban) halványan dereng a töltést jelző lámpa...néha picit felerősödik a fénye....ha kihuzom, hogy fűtse a hátsó ablakot is akkor egészen erősen kezd világítani. Generátor? Tul sokat vagy tul keveset tölt?

1. a pedál alól ha kihuzod a sörösüveget ami fékezénél alámegy gázadásnál hátragurul akkor eza problem megszűnik :)

2. vegyél egy vileda szivacsot amivel letörlöd az ablakot akkor se venti sem ablakfűtés! :)

Na a másodiknál , nemtom lehet a fesz szabájzó rosszalkodik.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.