Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jóreggelt! :blush: szépet álmodtál? :D

:lol: nemnagyon , psze iylen ugysem lessz de simsonos sűdőgyerek korszakomból emlékszem hogy én tankoltam még annyiért keveréket B) Mondjuk most sem rohanok a kútra hogy jujj +10 ft és teleteszem a vasat! Amikor tankolni kell akkor kell annyit ugysem megyek hogy nekem ez létkérdés :) Most is 100-s Evo-t toltam bele az meg még mindíg 300 ft körül van. De azért jólenne ha tartósan ezek az árak maradnának! Nekem a nagy áttörésem a biztosításban volt köszönet Lantinak, a tavalyihoz képest csak felét fizetem! ;)

Link to comment
Megosztás:

:D nemnagyon , psze iylen ugysem lessz de simsonos sűdőgyerek korszakomból emlékszem hogy én tankoltam még annyiért keveréket B)

Én emléxem még olyanra is, amikor 60Ft-ért tankoltam literenként a kismocimba ;) Amikor eladtam 15 éves koromban azt a mocit, akkor

lehetett kb 100Ft körül a benya :blush:

Link to comment
Megosztás:

albi bosszankodott anno B)

Azért az nem bukást jelent...legalább is hosszútávon nem...pár év és ugyan úgy vissza fog menni...ez annak bukó, aki ki akarja most venni mert kell a lóvé...

Meg tegyük hozzá, hogy ez egy ilyen szakma...olyankor nem sajnálja őket senki, amikor ugyan ilyen módon, csak épp fordítva milliókat...milliárdokat szakítanak...

Link to comment
Megosztás:

Azért az nem bukást jelent...legalább is hosszútávon nem...pár év és ugyan úgy vissza fog menni...ez annak bukó, aki ki akarja most venni mert kell a lóvé...

Meg tegyük hozzá, hogy ez egy ilyen szakma...olyankor nem sajnálja őket senki, amikor ugyan ilyen módon, csak épp fordítva milliókat...milliárdokat szakítanak...

nahmostan én nem olyan szintről beszélek akik 100 milliókat szakítanak ebből... hanem mondjuk klub szinten... gondolom itt most senki nem bukott 100miliókat az elmúlt honapokban... bocsánnat ha tévedek.... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.