Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha teletankoltad volna kiderült volna minden.

Hogy számolod ki a fogyidat ha nem tankolod tele?

QP-nak mekkora lenne B) ;) (Valaki nem fotosoppolná bele? :D )

Az lessz , de teszteltem már a BC-t max 1-2 dl téved a nyáron pont BW-n mértem le :blush:

Link to comment
Megosztás:

Keressük!!! IUH-573as forgalmirendszámú szürkemetál Jubileum Civic Type-R-t,ha véletlenül látjátok szóljatok!!!!!!! köszi!!!

Tesa Hondafórumra is írjátok be vagy oda már bevan? Na annyit tudok tenni hogy szólok a rendőrbarátoknak itt vidéken és ha hatáskörbe megjeleni akkor,,, bizti rálesznek mozdulva! B)

Link to comment
Megosztás:

Majd teszünk róla nehogy elfelejtse , Gabi azért remélem idén K1 nem lessz az ebédlőben! ;)

Én sem vérző orral szeretnék bulizni :lol: Majd hanyagolom a Píístával az egyéni mutatványokat, és akkor

nem ingerlem szerb amatőr revütáncos barátainkat hasonló mutatványra :blush:

Ha szépen megkéred biztos visz :D Apropóóóó Kutya hideg van,,,, -11 a vas jelentem pöcre indul! Viszont rohadtt mód nemértek valamit Reichweite 100 KM szegénységjelző világít Molkut 100 -as Evo 25 liter tankol... és az 50L alatti vonalig felment .... kérdés: Vajon mennyi lehetett még benne? Én kizártnak tartom hogy 10L sztem 5L talán, ennyire pontatlan lenne a tankjelző?(nem tünt fel edíg) B) Jah átlagfogyim: 10,2 :) szörnyűűű! :D (lesz@rom tabletta bevéve) :P

Vagy lehet hogy az AC összehorpasztotta a tankot? Nézz már alá :P

Link to comment
Megosztás:

Én sem vérző orral szeretnék bulizni :lol: Majd hanyagolom a Píístával az egyéni mutatványokat, és akkor

nem ingerlem szerb amatőr revütáncos barátainkat hasonló mutatványra ;)

Vagy lehet hogy az AC összehorpasztotta a tankot? Nézz már alá :P

Remélem idén tényleg nem lessz fullkontakt :blush:

Majd megfigyelem , de most valahogy így -11 be nincs ingerenciám aláfeküdni :D De köszia tippet, nekem ez eszembe sem jutott volna B) Hondánál biza volt iylen de ott ha levettem a tanksapit szusszant oylat és a tank is pattant , astránál még iylen nemvolt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.