Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na végreeeeeee :D 3 éve nem volt ilyen szép idő egy kis csapatásra :lol:

Hátsókerék rulez! :blush:

kor.jpg

Ez lett a ma esti átlagfogyasztásom, de van benne 40km "normál" autózás is :D

ora.jpg

Másfél óra alatt több mint 10L benyát elpörgettem, ami viszonylag jó fogyinak számít,

de ez kb azért lehet, mert olyan szinten jeges volt az alja, hogy nem sokat volt teligázon :)

Link to comment
Megosztás:

:blush: :lol: csak az amatőröknek kell összkerék,hogy el tudják rakni keresztbe :) :P amúgy meg a Corsával voltam,jobban elfér a parkoló autók között :D nálunk ott a környéken qurva jó volt...

Na mivan báttya hítalak amikor 25 lettél baxtad fölvenni fene a pofid :D :D :D Ezért itt és most: ÉRJEN FŐDIG JÓVAN??? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Na mivan báttya hítalak amikor 25 lettél baxtad fölvenni fene a pofid :D :blush: :lol: Ezért itt és most: ÉRJEN FŐDIG JÓVAN??? :) :D

Dikk még Albi átadta a szombati buliban :D köszönöm! :P az van,hogy eltűnt a telefonom! :S így most a cégesen lehet elérni. neeeeem Anti,ha levágná a lábaam akkor a zsákom érné a földet,a farkam meg feltekeregne a lábamon és megpihenne a vállamon! :D

Link to comment
Megosztás:

Pista birtokában van a tárgy mely ilyen időben mindent feledtett :blush: :)

vagy ha meglenne a nivám már rég az erdőket járnám (nagyon szép ilyenkor)

:D

Ebben igazad van mikor még az E-on-nál dolgoztam jártam a távvezetéket ilyenkor valóban szép de gyalog elég fárasztó :D volt hogy 1 nap 25-30 km-t gyalogoltam , nem is voltam akkor ilyen fóka testű meg 84 kg hanem csak 70 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dikk még Albi átadta a szombati buliban :D köszönöm! :D az van,hogy eltűnt a telefonom! :S így most a cégesen lehet elérni. neeeeem Anti,ha levágná a lábaam akkor a zsákom érné a földet,a farkam meg feltekeregne a lábamon és megpihenne a vállamon! :blush:

:lol: azé üzentem baszod mert nem értelek el :D :)

Link to comment
Megosztás:

Én is kiugrottam foci előtt is meg utána is a Felvonulási térre...sajnos sok parkoló autó volt...és jeges volt az amúgy is csúszós macskakő...de azért mókáztam egy kicsit...felváltva egy bubuval...voltak nézőink... :blush:

nézőink? szerintem csak a bubut lesték :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is kiugrottam foci előtt is meg utána is a Felvonulási térre...sajnos sok parkoló autó volt...és jeges volt az amúgy is csúszós macskakő...de azért mókáztam egy kicsit...felváltva egy bubuval...voltak nézőink... :D

Itt nem volt parkoló autó, csak páran jöttek kéziféket huzogatni.

Érdekes volt, hogy mikor félreálltam kicsit, 3-4 autó tekergett a pályán, mikor visszamentem ledriftelni sorban

a 4 oszlopot oda-vissza, mindegyik eltakarodott :blush: Nagy vas rulez :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt nem volt parkoló autó, csak páran jöttek kéziféket huzogatni.

Érdekes volt, hogy mikor félreálltam kicsit, 3-4 autó tekergett a pályán, mikor visszamentem ledriftelni sorban

a 4 oszlopot oda-vissza, mindegyik eltakarodott :blush: Nagy vas rulez :D :lol:

inkább a menjünk innen mert ez azt se tudja mit csinál... nem? :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.