Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A vácin engem se szedtek ki sose :)

Diny két hete az autópályán alkudozott a forgalmijáért....Mindegy hol vagy,ha szúrja valakinek a szemét :D

Hát Lantit sem szedték még ki...pedig aztán ott messziről lehet hallani, hogy jön...de említhetném a Vekit is amikor épp tolom neki... :huh:

Link to comment
Megosztás:

4év alatt engem is csak 4x igazoltattak,abból 2x el akarták venni a papirokat...... :huh:

Ennyi.

És igen Albert, végig KELL menni a vácin, mert ott lakom. Ugye.

És nem, nem nyomom mindig. Ráadásul sokakkal ellentétben az autóval is minden rendben van. :)

Link to comment
Megosztás:

Ennyi.

És igen Albert, végig KELL menni a vácin, mert ott lakom. Ugye.

És nem, nem nyomom mindig. Ráadásul sokakkal ellentétben az autóval is minden rendben van. :huh:

Most őszintén Tom!

Hányszor volt olyan, hogy kiszedtek, és nem volt rá okuk és genyáztak...(múlt héten meséltél egy ilyen alkalmat...akkor is autózgattál fel-le a Vácin...)

mert az, hogy igazoltatnak, abban én semmi rosszat nem látok...meg inkább így találkozok rendőrrel, mint amikor körberajzolnak...nekem nem érne ennyit a dolog...de tényleg a Te dolgod...mi akik le akarunk erről beszélni csak jót akarunk... :)

Link to comment
Megosztás:

hallottatok már erről hogy ha az adásvételi szerződésre nem kerül ár akkor az átiratás költsége duplázódik? :huh:

sztem ez hülyeség, pl amikor a kadettet vettem nem irtunk rá árat. Az átírási ktg-nek meg megvan a ccm szerinti díja meg stb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.