Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem semmi a turbóD :shock: :? 8)

Honnan szerezted?Ja, és mennyi?

Egy barátom(szerelőm, karbantartóm) a turbó magában nem elég ahoz , hogy teljesítményt csikarj elő a vasból.

Na meg nem is beszélve a gyári dugóról, mert ügye a calibra turbóban lévő dugók kovácsoltvas gyári dugók.

Na meg az elkktronika., ...meg stb.

A C20Xe mociba beteszel egy KOMOLY turbót amit még jól is felhúzod a nyomást, pár száz km. és a moci mehet generálba..... :x :)

Én ha (JÓ lenne 8) ) turbot építenék akkor az alap lenne egy C20LET komplett moci,(plusz ektronika) amit még ráadásúl teljesen szétszednék , szépen összeraknám (amit kell persze cserélnék) és még szereznék egy iveco intercoolert 8), hogy nyáron a nagy melegben visszahűtse a turbót nekem.

Ez szerény számításom szerint ha az ember magának csinálja némi segitséggel olyan 6-700000 ft körüli project.

Amit leirtam az én véleményem persze.......... 8) :roll: :?: :idea:

Link to comment
Megosztás:

sonique is vett egy komplett c20let mocit...

nem a c20xe-ből építi :)

kérdezd csak meg Antit milyen nehéz volt 8)

Mostanában nem követtem a fórumot.

Egy miskolci gsi pajtásunk is vett egy calibrát méghozzá egy turbóst olaszból hozta.

azthiszem 3 vagy 400 eft -jába került.

És csak a moci kell neki, mert teszi a gsi-be de már igyenbe 8) :) van neki a moci mert a vasat (ami maradt belőle) azt már kiárulta. :wink:

Link to comment
Megosztás:

FehérGSi nem a Petire gondolsz?

4 kilóba hozta be a calit?

Ejj -ejj így tényleg jó ár, nekem csak annyit mondott,h motor árából megvolt a komplett vas...

Amúsgy meg ahogy SXP kollega ismerteit és alaposságát ismerem, nem hiszem, hogy különösebb gondot okozna nekije összetenni ######án a ccéhúszletet :wink:

Link to comment
Megosztás:

FehérGSi nem a Petire gondolsz?

4 kilóba hozta be a calit?

Ejj -ejj így tényleg jó ár, nekem csak annyit mondott,h motor árából megvolt a komplett vas...

Amúsgy meg ahogy SXP kollega ismerteit és alaposságát ismerem, nem hiszem, hogy különösebb gondot okozna nekije összetenni férfi nemiszerván a ccéhúszletet :wink:

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 8) :)

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap délelőtt próbáltam utnak inditani egy C20Xe calit.

A srác Bp. jött rokonlátogatásra , csakhogy az autópályán elment a vize mert eldurrant egy gumicső(pont a 3 águ az SFi doboz alatt)

valahogy megkerstek sűrgősbe , hogy csináljam meg annyira , hogy hazamenjen vele.

Mondanom sem kell a kiegyenlítőtartályban nem víz volt hanem OLAJ!A blokkban meg nó olaj.

Lebontottam az szivóoldalt , hogy azt a francos 3 águ csövet kiszedjem.

Megpótoltam, kivágtam összeraktam .

de ahogy gondoltam, mire a víz felmelegedett nem tudod megfordulni a rendszerben a víz és eldurrant újra.

Ja a szelepfedelen a festés hólyagos volt , mig az autópályáról ideért szarrá fözte a motort.

Komplett motor cserét ajánlottam.

a cali sötétkék a hátulján kibaszott nagy szárny, porig ültetve, beömlők a tetőn, egyedi desinges első lökös.

Link to comment
Megosztás:

Láttuk szombaton - szerintem - azt az ezüstöt, ami fent volt a használtautón és meséltél róla :) Vagy láttál másik ezüstöt is már magyar rendszámmal ?

Szerintem az országban egyetlen egy Turbó OPC van az az ezüst metál.

Na azzal nem kekeckednék.

De nem sajnálom, hogy eladták mert törött lehetett látszott a hézagokon.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ma megyek ki és megsasolom hol tart a gép az összeszereléssel de a csergőben rendelt 4db csavar Bécsből csak hétfőn érkezik. :)

PetiGSI, ha nem tartod tolakodásnak, én szívesen kimennék veled (ki is vinnélek) ránézni a kocsidra, puszta érdeklődésből. Ma egész délután ráérek, ha gondolod, telefonálj.

30/3843626

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az országban egyetlen egy Turbó OPC van az az ezüst metál.

Na azzal nem kekeckednék.

De nem sajnálom, hogy eladták mert törött lehetett látszott a hézagokon.

Nahhh tessék ! Mondtam én a többieknek, hogy ez volt fent a használtautón, de nem hitték el :)

Akkor most várakozol a következőre ?

Keresgélsz a neten, szemléled a külföldön eladó gépsárkányokat ?

Link to comment
Megosztás:

Nahhh tessék ! Mondtam én a többieknek, hogy ez volt fent a használtautón, de nem hitték el :)

Akkor most várakozol a következőre ?

Keresgélsz a neten, szemléled a külföldön eladó gépsárkányokat ?

Miért kipótolod a hiányzó pízt? :roll:

Még azt hiszem nem tartok ott anyagilag, hogy nézegesem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.