Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tájékozódási verseny után itthon.

Grat Anti a két serleghez, bár gondolkozom az utólagos óvás benyújtásán. Ha tudtam volna hogy serleggel jutalmazzák, én is segítek papírokat rendezni, vagy volt egy kitöltött itinerszett a zsebedben? :lol: :D

Jövőre majd kapsz serleget: a legtöbbet eltévedő autós címmel!! :D

Najó csak vicceltem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tájékozódási verseny után itthon.

Grat Anti a két serleghez, bár gondolkozom az utólagos óvás benyújtásán. Ha tudtam volna hogy serleggel jutalmazzák, én is segítek papírokat rendezni, vagy volt egy kitöltött itinerszett a zsebedben? :lol: :D

Kösziiiiiiiii.... :D

Minden évben ha van valami Mantás tali és ott vagyunk, akkor igyekszünk segíteni valamit...akár beállunk bóját visszarakni a szlalomon...vagy pl most papírokat rendezgetni...

Sajnos a címvédés nem sikerült, de egy szakaszgyőzelmet, meg egy összetett második helyet sikerült elhoznunk Dettivel...rögtön mögöttünk meg Viktorék végeztek... izgi volt, jó volt...sajnálhatja aki nem jött... ismét nagyon szép tájakat jártunk be...köszönjük a szervezőknek, hogy ott lehettünk újra egy nagyon jó hangulatú társaság körében... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kösziiiiiiiii.... :D

Minden évben ha van valami Mantás tali és ott vagyunk, akkor igyekszünk segíteni valamit...akár beállunk bóját visszarakni a szlalomon...vagy pl most papírokat rendezgetni...

Sajnos a címvédés nem sikerült, de egy szakaszgyőzelmet, meg egy összetett második helyet sikerült elhoznunk Dettivel...rögtön mögöttünk meg Viktorék végeztek... izgi volt, jó volt...sajnálhatja aki nem jött... ismét nagyon szép tájakat jártunk be...köszönjük a szervezőknek, hogy ott lehettünk újra egy nagyon jó hangulatú társaság körében... :lol:

jajajajajaja, tényleg grat véder nagyúrnak is a 3.helyért. :lol:

Szerk.: egyébként a pamacsozást, remélem majd egy HF felújítás megoldja, de az majd csak télen lesz aktuális. :D

Link to comment
Megosztás:

jajajajajaja, tényleg grat véder nagyúrnak is a 3.helyért. :D

Szerk.: egyébként a pamacsozást, remélem majd egy HF felújítás megoldja, de az majd csak télen lesz aktuális. :lol:

Hát jó lenne, vagy jövőre nem mehetsz előttem... így is már majdnem letoltalak az árokba amikor előztük a buszt... ;) ;) Azt hittem nyomod neki... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Faxa, mentem a vácin és úgy jöttek utánam mintha embert öltem volna, 2 rendőrautó, be is rendeltek a Mozaikba, a xenon, a sportkormány, meg a kipufogó miatt, nem kerül pénzbe azt mondta csak bekell mutatni a gépet 30 napon belül, szemét mocskok :lol:

Azt hiszem itt telt be a pohár, mostmár eladom, akármennyire szeretem, a szemétláda hogy élvezte hogy kibaszhat velem :D

Végül is fél nap alatt kész a gép, mert a kormány megvan a gyári, égőket 10 perc visszarakni, a kipufogó sem egy nagy durranás.

Ha valaki kedvet kapott a megvételére kérem jelezze ;) az árban megegyezünk, szerintem 600,000Ft lesz az irányár! Valakinek most akcióba? :D :lol:

Látjátok....és mindenki engem hülyézet hogy minek alakítom vissza gyárira......Egyre több ilyen van.Engem már meg sem állítanak ;)

Na ezért kerülöm hétvégén azt a környéket ha ne adj isten éjjel megyek haza.

Mondjuk arra kiváncsi lennék,hogy velem mit kezdene,mert egyedül a kipuff lett cserélve,az is egy C Corsa GSi gyári hátsó Irmcher dobja.

A rendőr nem tudja mi az :D :D ezért küld mozaikba.Majd ők eldöntik :)

Link to comment
Megosztás:

A rendőr nem tudja mi az ;) :D ezért küld mozaikba.Majd ők eldöntik ;)

Elhiszem,csak annyira kilóg a lólába,hogy a pénzre mennek.

Az olyat miért nem állítják meg,akinek a zsigából kilóg a lába,mert annyira rohad és olyan kéken füstöl,hogy látni se lehet mögötte?

Haverom most hívott,soroksárin beledurrantak menet közben oldalról,záróvonalon akart a paraszt szusis megfordulni,se biztosítása,se müszaki nincs az autón 2éve. :lol: :D :lol: Azonnal fejbe lőném az ilyet.

Link to comment
Megosztás:

el is adtad hogy lekerült a hasznaltautoról? :D

Nem, de hívtak szombat délig ketten is, egyik hétfőn jönne Szabolcsból, a másik már vasárnap délután meg akarta nézni. És hát ugye elkezdtem hazudozni először hogy dolgom van, ;) ( ami végül is igaz) jövő héten nem érek rá, majd azt követő héten viszem el a mozaikba, és úgy adom el, hogy minden stimmt körülötte, és levettem a hirdetést, nincs kedvem magyarázkodni hogy csak 1-2 hét múlva esedékes (nem is értem minek raktam fel) :lol: De aztán lehet mégsem lesz eladva :D lányom is sírt amikor megtudta :lol: Igazából ha lenne egy fedett garázsom akkor szinte biztos hogy nem adnám el, meg igazából döntésképtelen vagyok én az a baj ;) nem tudom komoly összegért eladni amire annyira szükségem lenne az az igazság, de az meg hogy itt áll, azt meg sajnálom nagyon. Nem tudom mit kéne csinálni, egyelőre visszarakom a gyári kormányt, meg a sima izzókat, a xenont meg eladom (HA VALAKINEK KELL ITT AZ ALAKOM --XENON ELADÓÓÓ-- :D és ulajdonképpen nincs is más amiért basztatnának :D lehet menni pénteken újra :)

Link to comment
Megosztás:

Rááááággált

Méydéééj vót, negyed 11kor értem haza :D :lol:

Köszi Zoli a tegnapi szakértést :lol:

Mondta Zoli, hogy mi a szitu... nálam nem volt ilyen bibi, de annó Moles-nek szintén volt hasonló...szerintem beszélj vele...mert nem tom mi tök lehet...nem hajtottad meg nagyon??? Bár ezt nem hiszem... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Kösziiiiiiiii.... ;)

Minden évben ha van valami Mantás tali és ott vagyunk, akkor igyekszünk segíteni valamit...akár beállunk bóját visszarakni a szlalomon...vagy pl most papírokat rendezgetni...

Sajnos a címvédés nem sikerült, de egy szakaszgyőzelmet, meg egy összetett második helyet sikerült elhoznunk Dettivel...rögtön mögöttünk meg Viktorék végeztek... izgi volt, jó volt...sajnálhatja aki nem jött... ismét nagyon szép tájakat jártunk be...köszönjük a szervezőknek, hogy ott lehettünk újra egy nagyon jó hangulatú társaság körében... :lol:

Hogy én miért nem tudok az ilyenekről, egész nap itthon vertem a brét :D :lol: ku@@va é@@tbe :S :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.