Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem C14NZ csinált ilyet. Hibának az alapjáratit dobta, de kiderült, hogy az üzemanyagszivattyú felszívott valami dzsuvát és amiatt nem kapott időnként rendesen benyát. Ha mostanában nem volt benzinszűrő cserélve, arra is érdemes ránézni.

Motorhibajelző nem világít néha?

Nem világít és hibakód sincs.Szerintem ha elfogyna a benya időnként akkor nem indulna meg magától motorféknél. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem világít és hibakód sincs.Szerintem ha elfogyna a benya időnként akkor nem indulna meg magától motorféknél. :)

De és pont, hogy alacsony fordulaton (alapjáraton), mert egy pillanatra kevesebb benyát kap és azt hiszi, hogy kell még (és tényleg) erre kicsit ad még neki, de mivel pillanatnyi kihagyás volt ezért hirtelen többet kap, emiatt megugrik a fordulatszám és egyenetlenebb lesz a kompenzálgatás miatt.

Amúgy még az jutott eszembe, hogy a levegőcsöveket is nézd át, hátha meg van valamelyik repedve és időnként falsot szív, ilyen NE-nél volt nekem, aztán baltával meg slaggal ideiglenesen megoldottuk. Azóta Vadkerten rövidebb a slag a kempingben <_<

Link to comment
Megosztás:

De és pont, hogy alacsony fordulaton (alapjáraton), mert egy pillanatra kevesebb benyát kap és azt hiszi, hogy kell még (és tényleg) erre kicsit ad még neki, de mivel pillanatnyi kihagyás volt ezért hirtelen többet kap, emiatt megugrik a fordulatszám és egyenetlenebb lesz a kompenzálgatás miatt.

Amúgy még az jutott eszembe, hogy a levegőcsöveket is nézd át, hátha meg van valamelyik repedve és időnként falsot szív, ilyen NE-nél volt nekem, aztán baltával meg slaggal ideiglenesen megoldottuk. Azóta Vadkerten rövidebb a slag a kempingben :)

Igen a fals levegőre én is gondoltam <_< Kicseréltem a kupak alatt a tömítést, befújkáltam az összes csatit+légtömegmérőt,a vákumcsövek rendben vannak.

Meglátjuk csinálja-e továbbra is.

Köszi szépen a segítséget!(X-nek is) :)

Link to comment
Megosztás:

Igen a fals levegőre én is gondoltam <_< Kicseréltem a kupak alatt a tömítést, befújkáltam az összes csatit+légtömegmérőt,a vákumcsövek rendben vannak.

Meglátjuk csinálja-e továbbra is.

Köszi szépen a segítséget!(X-nek is) :lol:

"Kölcsönkenyér" visszajár! :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Na megszületett a döntés, mostmár biztosan eladom a gsi-t :lol: ha minden jól megy 2-3 heten belül megjön az új gépsaom <_< aztán nem lehurrogni Skoda Octavia lesz az új 3-as 1.4 TSI 122 le, megy is, munkára tökéletes, és nem is eszik sokat, és szép is, ma kipróbáltam, nagyon jó :) 4.6 milla és egész jól felszerelt! :lol:

Képek

ui: És ha valaki kedvet kapna a gsi-mre az ne tartsa magában, megegyezünk! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.