Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bitos jól felbosszantottad :)

én meg tegnap 1et ment éppen mosóba a gyökér úgy felugratott a 15cms patkra,h majd L sírtam magam :?

meg vasárnap... azaz kedd este mikor uhuhu felé rodáztam árpi hdon odaaláztam 1et :) a gyerek full nem volt iserős, de mégcsak nem is tolta :)

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi a turbóD :shock: :? 8)

Honnan szerezted?Ja, és mennyi?

Egy barátom(szerelőm, karbantartóm) a turbó magában nem elég ahoz , hogy teljesítményt csikarj elő a vasból.

Na meg nem is beszélve a gyári dugóról, mert ügye a calibra turbóban lévő dugók kovácsoltvas gyári dugók.

Na meg az elkktronika., ...meg stb.

A C20Xe mociba beteszel egy KOMOLY turbót amit még jól is felhúzod a nyomást, pár száz km. és a moci mehet generálba..... :x :)

Én ha (JÓ lenne 8) ) turbot építenék akkor az alap lenne egy C20LET komplett moci,(plusz ektronika) amit még ráadásúl teljesen szétszednék , szépen összeraknám (amit kell persze cserélnék) és még szereznék egy iveco intercoolert 8), hogy nyáron a nagy melegben visszahűtse a turbót nekem.

Ez szerény számításom szerint ha az ember magának csinálja némi segitséggel olyan 6-700000 ft körüli project.

Amit leirtam az én véleményem persze.......... 8) :roll: :?: :idea:

szoval motor már meg van

egy 120e km ert futott darab "garantáltan" most épp gépmuhelyben van a blokk kicsit atnezetni minden sikot ellenörizni

és asszem hajtokar csapégyat cserélek benne azt nem árt a többi mind marad mert jo allapotban van

ö lenne az :

IMG_1012_S.JPG

Link to comment
Megosztás:

Ma láttam egy tűzpiros GSÍ-t!Nagyon királyul nézett ki.csak hogy Mélykéket egy kicsit bosszantsam! :wink: :) :) :)

Engem ugyan nem bosszantasz :P

Nem a kedvencem a piros autó, de Kadett + Astra GSI és a Cali simán bevállalható :wink:

Norbi az, aki még olyan lányokkal sem ismerkedik, akiknek Piroska a keresznevük :lol: :P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap IQBélával és Laci4-el karöltve kivittük a következő turnus alkatrészt. Sajnos későn értünk oda így hát csak keritésen kívülről láthattam a gépem. Lassan már el sem hiszem,hogy van autóm :)

Visszafele veszettem egy OFF Toyota Celica-t ami állítólag 180-ló......ehm....maradok a GSI-nél.(Nekem erősebbnek is tünt a GSI) :wink: ON Majd Laci és IQ nyomtak 1-2 barátságos racinget nekem meg csorgott a nyálam :smt118 persze mindezt azután miután Laci4-et megvágta a rend őre egy Széchenyi-re szegény Laci :goodman: Majd az estét fűszereztük egy traffipax-al aki a küső váci úton dekkolt zöld skoda személyében de szerencsére időben észrevettük így nem tetéződött a nemrégiben begyűjtött büntetés. Jah és még annyi,hogy láttunk egy piros Calit éppen lakatolás utánni állapotban amit egy "fostalicska" rendőr kergetett kint az IVECO-nál :) Csak úgy mozisztam,hogy mi is törpént egész este :smt101 Azt persze már mondanom sem kell,hogy a D.P. elötti MOL kút mellett beszélgetve egy pörgő kerekekkel induló VW Passat majdnem motorháztetőre tett erre utánna kiabáltam és kedves édes anyját illettem 1-2 aranyos szavacskával majd visszatolatva majdnem péppé verte a fejem a bűnöző,sittes Jhonni :pale: Na de ezt is megúsztam épp bőrrel..........

Ez egy "laza" csütörtök este volt :)

Link to comment
Megosztás:

Peti a vasad hiánya lassan 8 napon túl gyógyulod bajokba fog torkollani ha így folytatod :)

Nem kis elvonási tünetid vannak barétom jó megoldásokat ajánlokat, amelyeket nap mint nap gyakorolva kiküszöbölhető a gsi hiánya okozta roham:

1.céges otó padló

2.nfsu2 psen vagy pcn

3.gsis képek nézegetése, összejárás gsis haverokkal :)

Link to comment
Megosztás:

Jah és még annyi,hogy láttunk egy piros Calit éppen lakatolás utánni állapotban amit egy "fostalicska" rendőr kergetett kint az IVECO-nál :) Csak úgy mozisztam,hogy mi is törpént egész este :smt101 Ez egy "laza" csütörtök este volt :)
:) :P :lol: Mik vannak!

Idézet a calibraclub.hu fórumból:

na srácok, ma nagy élményem volt, tegnap hajnalban a saját utcámban igazoltattak a fakabátok (ujpest), erre ma mein kifogok 1-et, de rábasztak nagyon, mert beszopattam őket rendesen, ivecconál. cammogok mögöttük hajnalban 30-cal, beelőzöm őket, visszaelőznek, megfordulok, kb 200méter, ők is megfodulltak, na mondom 2 nap alatt két igazoltatás 1 kicsit sok lesz,toltam neki 1,2,3 ivecoról rá a megyerire, 1 utcán be a kisuccákba, jöttek is utánam, 1 ideig bítrák is a tempót,3-4 utca,aztán gondolom lekonyult a szájuk, mikor a kis 15 éves c20ne sárba tiporta őket......

lényeg a lényeg, ők nem kapcsolták be a muskátlisládát, én meg nem álltam meg :P :D :D :D

(sohanem csináltam hasonlót, de ez akkora élmény volt, nem lehetett kihagyni)

Link to comment
Megosztás:

Jah jah ....ez lol :) Pici a világ :) Ott kamilláztunk :shock: mikor elöttünk elment a Cali kb. 20-al majd mögötte a rendőr.......elmentek...kis szünet........majd Cali vissza vagy 100-al mögötte lemaradva a fakabát :) Nagyon muris volt és tényleg nem szirénázott :P De mákja volt a srácnak mert rá kb. fél órára már egy skoda octavia is járőrözött arrafelé ami lehet,hogy kicsit keményebb falat lett volna főleg,hogy C20NE moci volt a Caliban. De gratula jól nyomta :lol: Ez nagyon LOL.........

Link to comment
Megosztás:

Ejjjjj......ezek az előitéletek. :D Ha kell tudok én finoman járni mondtam én a boss-nak de nem hatotta meg. :wink:

1 szer megmutattam az 1ik kollegának,hogy igen is tudnak menni az 1.3ccm-is motorok is (skoda pickup)csak pörgetni kell és nyomatékon tartani :P

Ez nagyban hozzájárult a mostani eltiltásomhoz. :F

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.