Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Okulásképpen:

Tegnap este M1-M7 bevezetőn suhantam Oszibáékhoz dartsra, mikor is kezdett szitálni kicsit a kormány, és kezdett

kis búgó hangja is lenni az ominak. Első gondolatom az volt, hogy franya, szálszakadásos lett valamelyik gumi. De mivel

már észleltem egyszer kísértetiesen hasonló jelenséget korábban a versenyautón, mielőtt elhagytam annak egyik kerekét,

gondoltam biztos ami biztos alapon kihúzok félre, és megnézem. Jól tettem. Kerékkulcs elő, elkezdtem meghúzkodni a

kerékcsavarokat. De a bal elsőnél teszem be egyik csavarlyukba, semmi... no csavar... másik lyuk, abba se semmi...

harmadik lyuk, ott se nincsen semmi... <_< Csak két egymás melletti csavar tartotta a kereket, másik három nem

volt meg. No lábujjhegyen hazacammogtam, mondom van otthon kerékcsavar, majd pótolom. Igenám, de otthon meg

csak nem akart rákapni a csavar, így kerék le. És akkor láttam, hogy a három csavar nem egyszerűen hiányzott, hanem

eltört. A maradékuk még benne volt a menetben az agyban. Gyári 14,5 éves csavarok. Anyaghibának jele nincs a törésben,

túlhúzva nem volt (nem géppel volt húzva), szóval valószínű ennyi volt, kifáradt az anyag.

Most kap 20 új csavart az autó. A tanulság ebből az, hogy akinek hasonló korú autója van, figyeljen erre is, mert az ember

nem is gondolná, mibe halhat bele. Rám tegnap vigyázott az őrangyalom, hihetetlen mák, hogy a maradék két csavar

kitartott 120-130-nál... :)

Link to comment
Megosztás:

Okulásképpen:

...

<_< Durva. Gondolom nem is lehetett látni korábban semmit a csavarokon, hogy meg lenne repedve vagy ilyesmi.

Én egy kicsit be is szoktam vékonyan zsírozni, vagy WD-40-el megfújkodni a csavart mielőtt becsavarom, de gondolom ez annyit ér, mint kopasz női nemiszerven a paróka...

Link to comment
Megosztás:

Én egy kicsit be is szoktam vékonyan zsírozni, vagy WD-40-el megfújkodni a csavart mielőtt becsavarom, de gondolom ez annyit ér, mint kopasz női nemiszerven a paróka...

Ezen is volt rézpaszta, és nem látszott rajtuk semmi, csak hogy már kicsit kezdenek rozsdásodni <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, tejesen fel vagyok háborodva, és kikelve magamból <_< azzal szembesültem ma hogy kezd felnőni a lányom, a feleségem ma azzal fogadott hogy nézzem meg hogy egyik fiu felvette a lányomat MSN-re és miket mondott neki! :) Elsőre már menni is akartam megkeresni az a taknyost :lol: de most meg máááááá f@@z kivaaaa :S kinek van itt lánya? Félek nemfogom én ezt tudni kezelni :S Kezdek izgulni a mocskos férfiak miatt :)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, tejesen fel vagyok háborodva, és kikelve magamból <_< azzal szembesültem ma hogy kezd felnőni a lányom, a feleségem ma azzal fogadott hogy nézzem meg hogy egyik fiu felvette a lányomat MSN-re és miket mondott neki! :) Elsőre már menni is akartam megkeresni az a taknyost :lol: de most meg máááááá f@@z kivaaaa :S kinek van itt lánya? Félek nemfogom én ezt tudni kezelni :S Kezdek izgulni a mocskos férfiak miatt :)

:lol: :lol: ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.