Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez szép, szétbontanád? Mondjuk Astrába szebb lenne :lol:

azt nem tudom hogy szétszedném e, vectra turbót nem illik szétszedni. de ha mégis, akkor sem veszik kárba, mert megy bele xe, let meg astrába. Bármikor visszacsinálhatom. Csak kellene valami amivel tudok menni Blitzre :) Mert a V2000 is bontódik <_< Most teljes átalakulás van porondon. Csak ki ne fussak az időből, mert akkor asszem maradok itthon :)

Link to comment
Megosztás:

azt nem tudom hogy szétszedném e, vectra turbót nem illik szétszedni. de ha mégis, akkor sem veszik kárba, mert megy bele xe, let meg astrába. Bármikor visszacsinálhatom. Csak kellene valami amivel tudok menni Blitzre :) Mert a V2000 is bontódik <_< Most teljes átalakulás van porondon. Csak ki ne fussak az időből, mert akkor asszem maradok itthon :)

mi az hogy nem illik szétszedni

azt illik csak igazán ... tucat auto ...

de annyira kell csak szétszedni hogy a hatso futomü is aláférjen az astrának ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vectra turbót csak akkor szabad elbontani, ha már menthetetlen a kasztnija! <_<

motornélkül már az .. :)

szal bontani valo .....

demónak némi követendö példa :)

img]http://i.ebayimg.com/08/!BVoIZMgBmk~$(KGrHgoOKi0EjlLmUvDqBKTcy6nkhg~~_1.JPG

img]http://i.ebayimg.com/17/!BVoHtW!BGk~$(KGrHgoOKjcEjlLmYdDjBKTct2E-3Q~~_1.JPG

img]http://i.ebayimg.com/03/!BVoH7ug!Wk~$(KGrHgoOKjEEjlLmZ(ZQBKTcvWognw~~_1.JPG

img]http://i.ebayimg.com/08/!BVoIPf!CGk~$(KGrHgoOKkEEjlLm(0GPBKTc)w48GQ~~_1.JPG

semmi nem muxik ebben a forumban rendesen

//Dinamikus oldalak nem használhatók képként//

mi ez a dinamikus

Link to comment
Megosztás:

... tucat auto ...

:) <_<

Alig van pár gyári Vectra turbó! Calibra turbó van annyi, mint a szemét. Ha az enyémnek nem lenne a baloldala utólag szarul összerakva, akkor azt mentettem volna inkább meg, mint hogy a Corsába pakoljam a LET-et.

Ha a németeknél véletlenül elszólod magad, hogy egy jó állapotú gyári Vectra turbót bontottál el a motor miatt, meglincselnek! :)

Link to comment
Megosztás:

látszanak a keréknyomok, begyakorolt pálya, nem tud rallyzni, rallyban nem gyakorolt pályák vannak és a motoros csávó is béna mer azis begyakorolta, megvolt rendezve stb stb, amit még johnny szokott mondani. <_< :)

Szerény véleményem szerint, qrvanagy videó és tud a srác. :)

:lol:

Volt ahol nem voltak még keréknyomok. Na meg amúgy is, ez a videó a látványról szól, nem csak a sebességről, tehát nem árt pár ívet kicsit próbálgatni, mielőtt csak úgy beleszaladna az ember élesben. Rallyban is végigmennek a pályán, mielőtt élesben mennének.

A különbség az én szemeben annyi, hogy Block jobban el tudja adni magát, ezért populárisabb, mint eddig akárki a Rallyban.

Link to comment
Megosztás:

<_<

Volt ahol nem voltak még keréknyomok. Na meg amúgy is, ez a videó a látványról szól, nem csak a sebességről, tehát nem árt pár ívet kicsit próbálgatni, mielőtt csak úgy beleszaladna az ember élesben. Rallyban is végigmennek a pályán, mielőtt élesben mennének.

A különbség az én szemeben annyi, hogy Block jobban el tudja adni magát, ezért populárisabb, mint eddig akárki a Rallyban.

Gyerekek nem elfelejteni ezek promo videók, nem minden arany ami fénylik.

Link to comment
Megosztás:

Ez kb. olyan, mintha vennék egy nem szarrá rohadt 400-as B Asconát, csak hogy legyen egy 2.4 16V motorom belepakolni valami másba. Szentségtörés! :)

hat ami nalam ilyen szintü az a lotus omega elbontása a muhanal <_<

no ez már bün ....

de egy sz@ros vectra turbot

Link to comment
Megosztás:

hat ami nalam ilyen szintü az a lotus omega elbontása a muhanal <_<

no ez már bün ....

de egy sz@ros vectra turbot

Azért sokkal több gyári Vectra Turbó se létezik már sajnos, ezért kár elbontani őket. Calibrákat nem kell sajnálni, mert van belőlük elég és még csak nem is olyan szépek, mint egy Vectra turbó. :)

Itthon valamiért viszonylag sok van belőlük és túl olcsók, kint egy ilyen lényegesen többet ér és elég ritkán is lehet találni.

Link to comment
Megosztás:

Azért sokkal több gyári Vectra Turbó se létezik már sajnos, ezért kár elbontani őket. Calibrákat nem kell sajnálni, mert van belőlük elég és még csak nem is olyan szépek, mint egy Vectra turbó. :)

Itthon valamiért viszonylag sok van belőlük és túl olcsók, kint egy ilyen lényegesen többet ér és elég ritkán is lehet találni.

na de erre mondom é, hogy a cali nem tetszik annyira mint a veci, de let nekem nem kell hétköznapi használatra. És máshogy nem jutok lethez, úgy hogy maradjon egy veci xe is <_< Most ez a tényállás, a calira amit néztem azt mondták hogy inkább hagyjam. Hát akkor most passz.

Link to comment
Megosztás:

na de erre mondom é, hogy a cali nem tetszik annyira mint a veci, de let nekem nem kell hétköznapi használatra. És máshogy nem jutok lethez, úgy hogy maradjon egy veci xe is <_< Most ez a tényállás, a calira amit néztem azt mondták hogy inkább hagyjam. Hát akkor most passz.

nem kell XE veci

kell 4*4 astra .. és akkor minden benne lessz ami egy veci ben is lenne :)

Link to comment
Megosztás:

na de erre mondom é, hogy a cali nem tetszik annyira mint a veci, de let nekem nem kell hétköznapi használatra. És máshogy nem jutok lethez, úgy hogy maradjon egy veci xe is <_< Most ez a tényállás, a calira amit néztem azt mondták hogy inkább hagyjam. Hát akkor most passz.

Mi lenne, ha vennél simán egy LET-et? Nem kellene a többi autóddal szórakozni és átépítgetni, csak simán bepajszerolod a GSI-be és kész. Igazából drágább se lenne és egy rakás szopást megspórolnál magadnak.

Ha egy ilyen állapotó Vectrát elbontasz, tuti hozzá nem nyúlok semmihez. :)

Link to comment
Megosztás:

Attól még csúnya marad! :lol: <_< :) :)

haggyá mááán a sz@ros vectra turboval :lol:

tucat auto,,, mert turbo van benne nem lesz egy kincs

EL KELL Bontani

ha jo állapotba van akkor meg pont azért mert a motor is remélhetöleg jo...

amit megmár csak magában árulnak lehet szarrá hajtot veciböl van ... ami lehet összeis tört .....

Migweben is ugy daraboljak a kocsikat hogy öröm nézni

senkit sem érdekel hogy cali vagy vectra turbo .... csak egy donor azt ennyi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.