Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na meg amúgyse jó semmire sem a 4x4. kemény 90Nm-t visz hátra, többet pedig tartósan nem bír semmi. Se a váltó, se az osztómű, se a kuplung, se a difi. Mire ezeket megerősíted, vehetsz olyant is, ami gyárilag sokat bír.

Ha valaki erős összkerekes autót akar emberi áron, akkor ---> 2.2 20V Quattro <_<

Link to comment
Megosztás:

Na meg amúgyse jó semmire sem a 4x4. kemény 90Nm-t visz hátra, többet pedig tartósan nem bír semmi. Se a váltó, se az osztómű, se a kuplung, se a difi. Mir ezeket megerősíted, vehetsz olyant is, ami gyárilag sokat bír.

Ha valaki erős összkerekes autót akar emberi áron, akkor ---> 2.2 20V Quattro <_<

300e és birja az osztomü de ezt már kitárgyaltuk régebben ...

Link to comment
Megosztás:

300e és birja az osztomü de ezt már kitárgyaltuk régebben ...

marad ott még gyenge pont elég. Az F28 se arra van kitalálva, hogy 200+Nm-t vigyen hátra. Szerintem elég gyakori lenne ott már a difiház törés. Na meg a 4x4 hátsó difije ugyanaz, mint ami az NE A Omegákon van, de egy erősebb, mint pl. az Omega 3000-é fel se megy komolyabb átalakítások nélkül.

Az én szememben zsákutca az Opel 4x4.

Link to comment
Megosztás:

látom beindítottam valamit <_< Még megvárom Stock mit mond a calibrára. De nem nagyon igyekszik :) pedig sürget az idő. A vecit asszem azért megnézem, de ha valaki esetleg arra tévedne, szemügyre vehetné kicsit. Nem haragudnék meg. A héten meglesem majd.

Link to comment
Megosztás:

Mi lenne, ha vennél simán egy LET-et? Nem kellene a többi autóddal szórakozni és átépítgetni, csak simán bepajszerolod a GSI-be és kész. Igazából drágább se lenne és egy rakás szopást megspórolnál magadnak.

Ha egy ilyen állapotó Vectrát elbontasz, tuti hozzá nem nyúlok semmihez. :)

mert ezt ki lehet próbálni váltóval mindennel együtt.Ami meg kint van az ki tudja milyen.

Ha magadnak vennéd Te is egy gyári jó állapotút keresnél és nem egy tuningolt széthajtott vackot :) <_<

az a vectra full gyári és még direkt szűrő sincs benne :lol:

Link to comment
Megosztás:

mert ezt ki lehet próbálni váltóval mindennel együtt.Ami meg kint van az ki tudja milyen.

Ha magadnak vennéd Te is egy gyári jó állapotút keresnél és nem egy tuningolt széthajtott vackot :) <_<

az a vectra full gyári és még direkt szűrő sincs benne :lol:

De ha ténylag olyan jó, az én szememben bűn lenne szétbontani. :lol:

Van elég szar Cali, amit nem kell sajnálni bontásra.

Pár dolgot töröltem, mert a végén még meglincseltek volna itt a GSI-sek. :)

Link to comment
Megosztás:

szerintem az nem igazi ülés, kartonpapírból van hajtogatva és sulifix tartja a helyén, csak azért van benne hogy a rendőrök ne baszogassák ezmiatt. :)

Nem ártana kicsit könnyíteni, mert szerintem nagyon nehéz lett. Még nem mértem, de szerintem simán meglesz az 1 tonna. <_<

Link to comment
Megosztás:

szerintem az nem igazi ülés, kartonpapírból van hajtogatva és sulifix tartja a helyén, csak azért van benne hogy a rendőrök ne baszogassák ezmiatt. :)

Nem ártana kicsit könnyíteni, mert szerintem nagyon nehéz lett. Még nem mértem, de szerintem simán meglesz az 1 tonna. <_<

impreza_seat_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :)

Link to comment
Megosztás:

De ha ténylag olyan jó, az én szememben bűn lenne szétbontani. :)

Van elég szar Cali, amit nem kell sajnálni bontásra.

Pár dolgot töröltem, mert a végén még meglincseltek volna itt a GSI-sek. <_<

nem bün az .. nehogy már meggyöz valakit

sz@r calibol hasonlo motort lehet kibányászni

egy jobb veciböl meg nem futsz lyukra legalább ...

szal nem kár a veciért ...

Link to comment
Megosztás:

nem bün az .. nehogy már meggyöz valakit

sz@r calibol hasonlo motort lehet kibányászni

egy jobb veciböl meg nem futsz lyukra legalább ...

szal nem kár a veciért ...

Na ebben épp az a szomorú, hogy itthon nem értékelik a rikaságokat, márpedig egy Vectra turbó igenis az.

Kint egy ilyen 7-8e eurót is érhet, ha tényleg patent, itthon meg elkótyavetyélik, csak hogy legyen egy LET valamibe.

Caliból van 10x annyi, azt kell bontani.

Link to comment
Megosztás:

Na ebben épp az a szomorú, hogy itthon nem értékelik a rikaságokat, márpedig egy Vectra turbó igenis az.

Kint egy ilyen 7-8e eurót is érhet, ha tényleg patent, itthon meg elkótyavetyélik, csak hogy legyen egy LET valamibe.

Caliból van 10x annyi, azt kell bontani.

Szerintem meg mindkettőt bontani kell és be kell rakni Kadettba az az igazi <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.