Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

elmegy ö megnezni :(

akkor már miert nem 9-10 re és nincs elbaszva az egész napod

de attol még fél1re kiérsz menyjetek 2 kocsival....

Nem jó sajnos, mert 1-re vissza kell érnem mindenképp Szigethalomra, szülinapi bulira... így az volt a terv, hogy kimegyek reggel, és dél körül lelépek... de így már nincs értelme..., hogy 8-ra ki, 10:30-kor vissza, aztán 11:30 megint KKL, és utána már pont vissza sem érnék... :)

Link to comment
Megosztás:

érdekes... nekem pomázon be kellett fizetni a vizsgadijat, de cserébe meghosszabbították a müszakimat.....

Valszeg mert neked hosszabították.. neki meg csak hagyták tovább ketyegni :P

Mondjuk nekem is meg kell csináznom augban...(zöldkari 19, müszaki 29.-én OFF)

Lehet kellene addig szereznem pár dolgot :)

Lengők nekem se 100-asok, téli guminak nem tom mennyire örülnének, kézimet tuti kell állítani.. egyik oldal digitális.. 0-2-3 kattig semmi, 3 vagy 4 kattra meg full :hiya:

Jah.. meg a jobb első lámpámon van egy köfelverődés.. bár már itt van egy jóideje egy másik lámpicsek...

Taaaaláán ennyi...

Coupe-ról valakinek van valami híre? Próbáltam hívni nem vette fel.. bár nem tom az-é-e még a száma, ami nekem meg van :(

Vagy esetleg épp valahol a világ másik végén nyaral?

Link to comment
Megosztás:

Valszeg mert neked hosszabították.. neki meg csak hagyták tovább ketyegni :P

Mondjuk nekem is meg kell csináznom augban...(zöldkari 19, müszaki 29.-én OFF)

Lehet kellene addig szereznem pár dolgot :)

Lengők nekem se 100-asok, téli guminak nem tom mennyire örülnének, kézimet tuti kell állítani.. egyik oldal digitális.. 0-2-3 kattig semmi, 3 vagy 4 kattra meg full :lol:

Jah.. meg a jobb első lámpámon van egy köfelverődés.. bár már itt van egy jóideje egy másik lámpicsek...

Taaaaláán ennyi...

Coupe-ról valakinek van valami híre? Próbáltam hívni nem vette fel.. bár nem tom az-é-e még a száma, ami nekem meg van :(

Vagy esetleg épp valahol a világ másik végén nyaral?

Miért érdekelné őket a téli gumi, a nem kopott ?

hozd ki holnap a Lurdyoz a pénzt, vagy pénteken szerintem te is odaadatod neki :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Miért érdekelné őket a téli gumi, a nem kopott ?

hozd ki holnap a Lurdyoz a pénzt, vagy pénteken szerintem te is odaadatod neki :P

Gumi.. háát csak öreg, mondjuk télinek kopott.. nyárinak elmegy :) nem cseréltem le.. direkt élvezem.. ezt nyugodtan eltekerheti...úgyis kukába megy.. télre már nem lett volna jó...

Zsé: Holnap lesz az, mert pénteken ééécakás vagyok, szal nem tok menni.. de holnap akkor kinézünk meló után..

ui: Hogy váááágod méért kérdeztem.. bár aki tud, az tud :hiya:

Amúgy meg itt a rendszám trükk... :( trafi ellen.. bár ha megállítanak, szerintem eléggé észre lehet venni, hogy nem szabványos rendszámtartó.. bár nem tudom, van-e erre valami szabályzat....

Meg magyarázd ki, hogy hopp.. a trafi képen nincs rendszám, most meg van.. vagy amikor még eljöttem maguk mellett nem volt, most meg már van... gondolom ők se hülyék..

Mondjuk olyan esetben jó, ha gondol egyet az ember, és mondjuk 2/a-n, vagy pályán akar csapatni egyet...rendszám le.. oszt hagy szoljon... aztán vissza...

Csak mondjuk elöl egy vizszintesen álló rendszám a "huzattól" sztem könnyen megadhatja magát.. pláne ilyen müanyag cuccossal...

Link to comment
Megosztás:

Valszeg mert neked hosszabították.. neki meg csak hagyták tovább ketyegni :P

Mondjuk nekem is meg kell csináznom augban...(zöldkari 19, müszaki 29.-én OFF)

Lehet kellene addig szereznem pár dolgot :)

Lengők nekem se 100-asok, téli guminak nem tom mennyire örülnének, kézimet tuti kell állítani.. egyik oldal digitális.. 0-2-3 kattig semmi, 3 vagy 4 kattra meg full :lol:

Jah.. meg a jobb első lámpámon van egy köfelverődés.. bár már itt van egy jóideje egy másik lámpicsek...

Taaaaláán ennyi...

Coupe-ról valakinek van valami híre? Próbáltam hívni nem vette fel.. bár nem tom az-é-e még a száma, ami nekem meg van :(

Vagy esetleg épp valahol a világ másik végén nyaral?

Most voltam műszaki+zöldkari---18000 ért megcsinálták nekem! :hiya:

Mindenem jó szilentek fékek stb... bár komplett fékrevizió volt! előtte! Szal ha mindent összeszámolok amit rátoltam, hogy meglegyen a műszaki akkor az kb 29 ezer péz!

Link to comment
Megosztás:

Nincs térerő a városon kivül! :(

Annyira azért nem lettem vidéki...... :D :hiya:

Háááát.. kicsengni kicsengett...valahol... lehet akkor a városon belül hagyta valahol :P

Láttam hogy hívtál csak késön vettem észre,akkor nem akartalak vissza hívni,és délelött is azért nem hívtalak hátha alszol az éjszakás műszak miatt...Ha kimész lurdyhoz csüt. akkor add láégyszi oda a pénzt Lantinak vagy Dinynek.Ők biztos jönnek pénteken is.Ha nem akkor majd adok számla számot :lol:

Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Most voltam műszaki+zöldkari---18000 ért megcsinálták nekem!

Mindenem jó szilentek fékek stb... bár komplett fékrevizió volt! előtte! Szal ha mindent összeszámolok amit rátoltam, hogy meglegyen a műszaki akkor az kb 29 ezer péz!

hááát.. a fék nekem is jó(remélem), nemrég lett cserélve minden(első hátsó tárcsák, betétek..kivéve a kézié.) bár azért az elsőkön már látszik a kopás.. (hmm.. megnéztem, több mint egy éve volt :P és ment bele 15e km) (imbusz thx Coupe)

A kézit kellene csak beállítani.. max a kötelet cserélni, kicsit kezd kopni, a jobb hátsó átvezetésnél vagy minek mondjam......(Mondjuk az érdekes, hogy a kopott síma brembó-ferodo kombó jobb értékeket adott anno, mint a "]mart brembó ferodó)

A kérdés a szilentek, lengők, rugó.. mondjuk ha lengőt nem is, de a hátsó rugókat valszeg vissza kellene cserélni a gyárira (egy 92-es GSi-é van benne),mert az egyikből van egy pici letörve elvileg.. én nem is néztem még, Andris mondta anno...

Jobb első lámpámat meg csak ki kellene cserélni, itt van fent a másik, amin nincs kavicsnyom...

Zöldkarira meg még talán jó.. 2006.06.hóban kapott Origi gyári lambda szondát.. gyári a kipuffrendszer...bár a kati már valszeg öregszik.... no meg az alapjárati fordulatszám ami esetleg beingadozhat.. 2 éve azzal kellett játszani kicsit..

Gumi téli, öreg, de minta még van rajta.. de majd megnézem jobban.. lehet ledobom róla, és veszek rá valamit...

Viszont mókás!!! Pont most hívtak az OFF Chevrolet Gyulai-tól, hogy személyes ajánlat: ingyen átvizsgálás(vizsgára való), külső és asszem belső takarítást adnának nékem.. és nem kérnek érte semmit... ilyen se nagyon van manapság..

Gyanús is.. kapok a felderített hibákra árajánlatot, amit ha gondolok megcsináltatom náluk, ha nem, nem.. és vizsgáztatnak is..

Gondolom az a biznisz, hogy vannak páran úgy, hogy ha már ott vannak, akkor csinálják meg...

Ami még nekem copacs,hogy betelt a forgalmim.. valaki írta, hogy ő is így járt nemrég.. nem tudom ilyenkor mi a menete, illetve mennyivel dobja meg a költségeket :)

Annyira azért nem lettem vidéki......

Láttam hogy hívtál csak késön vettem észre,akkor nem akartalak vissza hívni,és délelött is azért nem hívtalak hátha alszol az éjszakás műszak miatt...Ha kimész lurdyhoz csüt. akkor add láégyszi oda a pénzt Lantinak vagy Dinynek.Ők biztos jönnek pénteken is.Ha nem akkor majd adok számla számot

Köszi

Akkor ezek szerint még jó a számod.. van valami hetvenes is nekem.. az is létezik? vagy az valami régi esetleg másnál van?

Zseton: Odaadom Lantinak akkor.. vagy Dinynek... Pénteken sajna melózok..

Te mostanság már csak pénteken jársz ki? És akkor is csak Hi-fi szekcióra? Vagy....vagy.. :D

Diny!! Láttam asszem carstylingon hírdetésed.. van benne valami ültető futómű is írva asszem..

Az milyen cucc? Gondolom nem egy sárga koni -35-el? :( :lol:

Hogy???

Biztos akarod tudni? 25e, + néhányszor elrugod a yard elött.. és kiderűl :hiya: :D

Link to comment
Megosztás:

Széthullott az ezüst GT-R mocija... :(

Hi! :P

Ma volt szerencsém a mumusodhoz. :hiya:

SRT8 mond valamit? :) Fotóztam a hifi beépítését és utána..... Iszonyatot lép. Amikor mesélted a kék - fekete vs SRT8 on da hungi nem igazán értettem miért nem tartottad a lépést vele. Hát ma megvilágosodtam. Gratulálok a kékhez (nekem is kedvenc taliga a hangja meg egyszerűen :lol: (persze a V8-nak sincs rossz hangja :D), de úgy érzem sajnos a mai után, hogy széria STI sem lenne nagy falat neki. Ez egy más világ ez minden tartományban húz olyan bivaly erővel és addig amíg a váltó a végére nem ér. Van aki még rádob egy kompresszort is. De minek kérdem én?!

GT-R hez meg csak annyit, hogy párszor láttam a srácot közlekedni az M6-al és hát finoman szólva is b@szta neki rendesen akár hányszor láttam. Ráadásul még mókolta is a gépet akkor nem csoda, hogy szét szakadt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.