Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nembeszélve arról, amik nincsenek a listán..

Asszem szombat este is jöttem hazafelé palotáról,szentmihályi.. viszont nem fel jöttem a hídra, hanem egyenesen-jobbra...(izzó lakótelepre mentem a villinger-vonat felüljáró alatt)

A fóti uti lámpánál belsőben voltam.. indulás.. kicsit megtoltam neki, hogy ki tudjak menni a külsőbe..nem nagyon.. max ha volt 70-80...

kimentem.. gáz el.. gurúltam a lámpa felé... aztán kicsi fék.. kanyar...akkor mondja barinő, hogy te.. ott álltak a trafival.

A 3lábuval fent álltak a zebra középső sziget részén, és felváltva mérték a lejövőket, meg a szentmihályiról jövőket..

Na ez elég kiábrándító hír, mert eddig még nem hallottam olyan trafiról ami nem volt a listán :lol:

Okulásra muszáj megmutatnom ezt az emailt, a DHLel hozattunk be dojcsból repcsivel két dobozt...

Kedves Albert!

...

A küldemény újra mérési adatai:

1.db 18,5kg, 42x43x61cm = 22,5kg volumetrikus súly

2.db 18,5kg, 40x42x59cm = 20kg volumetrikus súly

A számlázási össz súly 42,5kg.

Németországi (2. zóna) légi import szállítás fuvardíja 83.145,- + 11,5% üzemanyagpótdíj, összesen 92.707,- HUF + ÁFA

Azért szerintem ez nem gyenge. És ha nincs szerződésünk akkor kicsit 140 fölött lett volna.. Plusz fa :huh:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Red Bull Air race... :huh:

Öööö nem teljesen: "a verseny nem zavarhatja a Parlamentben zajló kitüntetési ünnepséget, délelőtt a Hősök terén zajló Tisztavatást és a Szent Jobb körmenetet. Az események ideje alatt nem repülhetnek az Air Race pilótái vagy más gépek a rendezvényen a Duna felett. Már csak azért sem, mert a tisztavatást a Gripen vadászgépek átrepülése zárja."

Amúgy kösz a törlést.

Link to comment
Megosztás:

Na ez elég kiábrándító hír, mert eddig még nem hallottam olyan trafiról ami nem volt a listán :lol:

Okulásra muszáj megmutatnom ezt az emailt, a DHLel hozattunk be dojcsból repcsivel két dobozt...

Azért szerintem ez nem gyenge. És ha nincs szerződésünk akkor kicsit 140 fölött lett volna.. Plusz fa :huh:

35kg/ csomag a DPD és GLS is szallit és 3nap alatt ittvannak németböl ... ennek az árnak a töredékéért .....

Link to comment
Megosztás:

Pfendler Győző [Győzi] :

Továbbított:

"Dunakeszi Rendőrkapitányság :

KPL-002 forgalmi rendszámú Opel Astra H fekete színű gépkocsit keresünk, az egyik kollegától vitték el! Ezüst oldalcsík van az ajtajain, onnan fel lehet ismerni! Azért írtam ki az üzifalra, mert egy hozzánk hasonlóan járó személy is így tett és valaki pont látta a kocsit! Hátha...

Ne üzifalra írj, mert azt nem nagyon olvasom! Jöhet privi!

Tedd ki légyszíves Te is, hogy többen lássák!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Pfendler Győző [Győzi] :

Továbbított:

"Dunakeszi Rendőrkapitányság :

KPL-002 forgalmi rendszámú Opel Astra H fekete színű gépkocsit keresünk, az egyik kollegától vitték el! Ezüst oldalcsík van az ajtajain, onnan fel lehet ismerni! Azért írtam ki az üzifalra, mert egy hozzánk hasonlóan járó személy is így tett és valaki pont látta a kocsit! Hátha...

Ne üzifalra írj, mert azt nem nagyon olvasom! Jöhet privi!

Tedd ki légyszíves Te is, hogy többen lássák!

Köszi

rohadjon meg a kollégája a kocsijával 1üt ...

majd ha minden kocsira igy figyelnek nem csak a kollégának a szarára ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.