Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tud vki olyan címet ahol jó szilenteket gyártanak a gyáritól keményebb minőségben?Nézegettem ebay-n a powerflex termékeket de az most nekem horror árban van...Köszi előre is.

Nekem is Powerflex van, és igen jónak tűnik...de valóban nagyon drága...

Az Üllői úton van egy cég, majd talán Gabi megmondja...legalább is ha jól emléxek, ő tudja az elérhetőségüket...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is Powerflex van, és igen jónak tűnik...de valóban nagyon drága...

Az Üllői úton van egy cég, majd talán Gabi megmondja...legalább is ha jól emléxek, ő tudja az elérhetőségüket...

Igen olvastam hogy talán a legjobb az angol cég ebben,de most néztem hogy 200font lenne mire mindent kicserélnék.

Link to comment
Megosztás:

BCsabi ma 8-9 óra felé dolgozol és leszel a Jászai Mari tér felé? :lol: Ha nem válaszolsz itt majd hívlak :lol:

Itten vagyok eeee :D Hívj vagy küldj egy sms-t előtte fél nappal, hogy letudjak mondani minden mást ;) :blink: :huh:

Mostanában Edvin Marton akaszkodott rám, de nem szokott szűkmarkú lenni :angry: Viszem hozom szinte hetente 2x 3x hétfőn is megyek érte.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem is Esti Pesti, de Subarutali lesz...ha van kedve valakinek, én valószínűleg ott leszek, ha nem jön közbe semmi...

"Egy baráti összejövetelre szeretnélek meghívni benneteket. Abszolút spontán bugi, akinek van kedve jöjjön subaruval vagy anélkül!

Még egyszer az időpont és a helyszín:

2009. dec. 9. (SZERDA) 20.30 -tól

Felvonulási tér!"

Link to comment
Megosztás:

Szabi apád nem levelezik? Tegnap délben irtam neki még semmi életjel....

Szabi szabin van... vagyis Szabinén... :huh:

Vasárnap este jön, hétfőn reggel fog válaszolni gondolom... bár kedden jön Apehbácsi csekkolni ezt azt nem tudom mibe, hogy fog belemerülni, de majd én is szólok neki... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.