Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szóval már ezzel is játszanak a taxisok... leeresztik 1 barra a kereket, meg feltolják a 13-as télit, és máris szebb napjuk van... :D ;)

:huh: :lol: :lol:

Nekünk mivel fix a tarifa így csak az adózás miatt indítunk órát :angry: :blink:

Ne akard hogy leírjam nektek hotelosoknak mitől lesz jó napjuk :) :)

Link to comment
Megosztás:

;) :angry: :blink:

Inkább dicsérd meg milyen cééééééééééééppp :) fos matrica nélkül valami fergetegesen cééééép :huh: :lol: :lol:

Vigyelek egy kört az angyal utcában majd? :)

Különben rádöbbentem hogy sok hátránya van a fóliázásnak, például eddig lámpánál kacsingattak a nők, nyilván ritkán látnak ilyen szép taxist :P mostmeg hiába inegetek hiába kacsingatok, semmi :D az első nap nem is értettem miért, aztán megvilágosodott hogy besötétültem és nem látnak be :( :P hiába integetek elfordulnak ;)

Jaaaaaa és lehet mostmár fikázni piroslámpánál ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Inkább dicsérd meg milyen cééééééééééééppp :blink: fos matrica nélkül valami fergetegesen cééééép :huh: :lol: :lol:

Vigyelek egy kört az angyal utcában majd? :)

Különben rádöbbentem hogy sok hátránya van a fóliázásnak, például eddig lámpánál kacsingattak a nők, nyilván ritkán látnak ilyen szép taxist ;) mostmeg hiába inegetek hiába kacsingatok, semmi :D az első nap nem is értettem miért, aztán megvilágosodott hogy besötétültem és nem látnak be :) :( hiába integetek elfordulnak :P

Jaaaaaa és lehet mostmár fikázni piroslámpánál ;) ;)

;) :P :P

Meg lehet benne énekelni... csak húzd is fel az ablakot... ;) :angry:

Ami nekünk a Szusin van sötétítés én attól már megőrülök, ha vezetni kell... egyszerűen zavar... a Bubun nagyon halvány, épp, hogy csak valami van... de pont jó...

Régen minden autóm ropira volt sötétítve... mostanra elszoktam tőle teljesen...

Szép az, csak kell alá nem a 18, hanem az R8 kerék... ;)

Link to comment
Megosztás:

:D ;) :angry:

Meg lehet benne énekelni... csak húzd is fel az ablakot... :huh: :lol:

Ami nekünk a Szusin van sötétítés én attól már megőrülök, ha vezetni kell... egyszerűen zavar... a Bubun nagyon halvány, épp, hogy csak valami van... de pont jó...

Régen minden autóm ropira volt sötétítve... mostanra elszoktam tőle teljesen...

Szép az, csak kell alá nem a 18, hanem az R8 kerék... :blink:

most úgyis van egy eladó garni 250ért :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :D

Régen minden autóm ropira volt sötétítve... mostanra elszoktam tőle teljesen...

Nekem nagyon bejön, lehet azért mert még új, de jó érzés benne ülni így, de azt gondolom vágod hogy nem ez volt a fő indok ami miatt fóliáztam :huh:

Van mostanra már 5-6 "sztár" vagy "politikus" akik engem hívnak, mennek ide oda, reptér, szórakozóhely, és alapvetően ők kérték ezt, mondjuk 2x nem kellett mondani ;)

Link to comment
Megosztás:

megvolt az első összkerekes mókázás a hóban...

nivával szépen lehet menni keresztbe csak kb annyira lehet irányítani mint egy tankot :rolleyes: meg kell tanulni kezelni, na meg a 4x4 gumik semmit sem érnek -várható volt.

Pista mikor mehetek a seniért ? viszem az akksit :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.