Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

milyen jó is annak akinek nem a melóhelyén kell rohadnia egész nap 8)

a sorsod a kezedben.

amúgy tutti recept:

kollegával kimegyünk ebédelni (de f10kor) majd portán jaj a kártyám benn hagytam let me out.... majd du visszaérkezés és egész nap bennvoltam :D

Laci majd mesélj árakat is ha meglesz, lehet nékem is aktuális a dolog lassan.

Illetve előbb azt kellene kinyomozni miért nem töltödik az akksim...

Link to comment
Megosztás:

Kess: Meló. nah igen.. ez egy ilyen melóhely.. viszont szombaton 06-18-ig, vasárnap meg 18-06ig bent rohadok.. (már ha nekem lett címezve)

Aztec: persze, mondok árakat is.. ha tudod nézdmeg milyen a generátorosd, illetve ird le pontosan mi a hibajelenség, és megkérdezem a szakit.. (esetleg kép, ha nincs tipusod)

Gepard: Másnem nekem is az lesz :D :P nagyberuházás :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na, 2003 novemberi hengerfejjavítás óta ma volt az első alkalom, hogy hirtelen, meglepetésszerű hibát produkált a kocsim.

Elrepedt egy vízcső, erősen eresztette a vizet. Jó vicc volt napközben a belvárosban. Szerencse, hogy idejében észrevettem, és nem főztem meg a motort.

Kellemes volt, ráment a teljes délutánom, de le lett cserélve.

Pont ez kellett a költségvetésnek :evil: :evil: :evil:

Amúgy az a vízcső bosszulta meg magát, amit annó nem cseréltünk hengerfejjavítás után. Már akkor mondta a szerelő, hogy el fog durranni, mert felpuhult attól, hogy csomó olaj járt benne addig.

Link to comment
Megosztás:

Tom: jaja.. mostmár biztos h csak holnap lesz belőle vmi.

Rugó: még pasz.. pláne igy a generátor miatt :evil:

IqBela: naháát.. nem rossz.. én is tegnap nézegettem egy csövemet, amit egy hülye régifajta bilincs kezd kinyírni ,mint ahogy a hűtővizcsövemet is anno..

El ne felejtsem orvosolni ha már nálam lesz az ótó....

Link to comment
Megosztás:

Na, 2003 novemberi hengerfejjavítás óta ma volt az első alkalom, hogy hirtelen, meglepetésszerű hibát produkált a kocsim.

Elrepedt egy vízcső, erősen eresztette a vizet. Jó vicc volt napközben a belvárosban. Szerencse, hogy idejében észrevettem, és nem főztem meg a motort.

Kellemes volt, ráment a teljes délutánom, de le lett cserélve.

Pont ez kellett a költségvetésnek :evil: :evil: :evil:

Amúgy az a vízcső bosszulta meg magát, amit annó nem cseréltünk hengerfejjavítás után. Már akkor mondta a szerelő, hogy el fog durranni, mert felpuhult attól, hogy csomó olaj járt benne addig.

Látod a Gsi-sek összetartanak!!!!!!!!!!! 8) 8)

Nekem is tegnep délután pukkant el a vizcsövem(ami a hűtőből megy a motortömb mögé, jobb széléhez)

tavaly augusztusban volt hengerfej csere és pont azt a csövet nem cseréltem le és járta az olaj!!!!!!!!!!!!

Ma csinálom meg, tegnap nem volt időm.Igy mocival jöttem dolgozni.

Link to comment
Megosztás:

Kess Bá!

Kellene a véletlenszürőm, mert holnap nekiállunk összapakolni a vasat!

mikor tunnánk meetingelni ezügyben?

az sz---ás, mert ma már nem megyek haza és hétvégén vidéken leszek....

banyek mé nem szóltál tegnap este, akkó elvittem volna

mi legyen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.