Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

######a...

nem indult az autó haza kellett húzni egerből..vett fater 1 vontatókötelet gyorsba hazafele kiegyenesedett a kampó ami az astrához volt rögzítve az bele a srác suzukijába lökhárítója behorpadt festék lejött róla...telon a kötél gyártójának ők szarnak rá...telefon az ügyvédnek ő meg annyit mond hasztalan mert h volt már ilyen pere és ráfogják a nem megfelelő vontatásra.....

szívás szívás szívás

Link to comment
Megosztás:

Miért a tiéddel olyan sok vagy olyan kevés van autókázva? Én egy héten átlagosan 300km-et teszek az autómba. Nem tudom hogy soknak vagy kevésnek számít. :)

3év...102ezres óraállásal lett véve jelenleg 210en áll télen 1általán nincs használva nem ritka h heti 1000km megy bele

Link to comment
Megosztás:

3év...102ezres óraállásal lett véve jelenleg 210en áll télen 1általán nincs használva nem ritka h heti 1000km megy bele

Nem szóltam. :) Egyébként nem az autódat fikáztam, csak valamelyik nap olvastam hogy milyen megbízható meg aki nem rúgja szét annak jó marad meg stb, aztán erre tessék. Egyébként nekem is ment már tönkre benne valami nem egyszer, 3hete pl a hűtővizem folyt el, de kb az utsó cseppig, egy revült tömlő miatt, szóval az enyém sem betonstabil. :) Nem is várom el tőle, 18éves. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem szóltam. :) Egyébként nem az autódat fikáztam, csak valamelyik nap olvastam hogy milyen megbízható meg aki nem rúgja szét annak jó marad meg stb, aztán erre tessék. Egyébként nekem is ment már tönkre benne valami nem egyszer, 3hete pl a hűtővizem folyt el, de kb az utsó cseppig, egy revült tömlő miatt, szóval az enyém sem betonstabil. :) Nem is várom el tőle, 18éves. :D

nem kap benzint azért nem indult...relé jó ac jó... 2ő között valahol eltűnik a kraft előfordul a legjobbakkal is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.