Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha be tudnék... ;) :D De már előre gondolkozok...

Egyik kollegám most vett telket és nulláról akar építkezni. :D Igazi mazohista. :D

Persze esküvőt is akar és gyereket is,szerintem nincs elég gondja. :D

Én inkább tolom be a zsét és majd veszek olyan félkészet,mint te,annak több értelmét látom.Aztán még az is lehet,hogy nem ebben az országban teszem ezt meg... :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Egyik kollegám most vett telket és nulláról akar építkezni. :D Igazi mazohista. ;)

Persze esküvőt is akar és gyereket is,szerintem nincs elég gondja. :D

Én inkább tolom be a zsét és majd veszek olyan félkészet,mint te,annak több értelmét látom.Aztán még az is lehet,hogy nem ebben az országban teszem ezt meg... :rolleyes: :D

Hát ez nálunk is szempont volt, hogy amíg újítunk, addig is kell lakni valahol... most fent lakunk, és lent csináljuk, aztán majd fordítva... így igazából elvagyunk... most csak a konyha hiánya sürget igazából...

Link to comment
Megosztás:

ANTI!

Ledes izzó nagyon jó , nemrég építettünk be , ha veszel ne hideg fehéret vegyél, hanem a sárga fényűt, nem drágább jelentősebben mint az energiatakarékos izzó

Előnye : min 100.000 üzemóra.

-nem kell külön 12V os transzformátor / mondjuk spot is mehet 220 ról is hagyományosba.

- nem melegszik negyed annyira sem mint a hagyományos.

Mellesleg fénykibocsájtásban kb ugyanaz mint a hagyományos spot , fogyasztásban viszont veri az energiatakarékost mert pl a ledes ahogy írtad is a 3W 35W nyi fényt produkál.

Én a ledest választanám....

Link to comment
Megosztás:

Na akkor pár kép...

Sajnos nem igazán frissek már, legalább is a belső melódiáknál már igazából csak a festés van hátra, illetve a laminált... na jó, meg még egy csomó apróság... :D

http://lh5.ggpht.com/_gcVTO6-LhQM/S_mr9TB6.../vegy%20104.jpg

a kutyának fullos, wellness elnöki lakosztály....de a szánkót még nem volt idő elrakni :rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer ilyenkor fordult át a km állás. Az ördög sosem alszik :D

Akkor Lanti az ördög? uhh baz...ezt jó tudni..

Bár belém is belémszállt az ördög..felébredtem ilyentájt (fél8) szédültem mint állat.. :D gondoltam nem aludtam ki magam..(3kor feküdtem le)

Nah aludjunk még.. felkeltem úgy egy órája.. de akkor is szédültem..forog a föld :P

vérnyomim oké.. nem tom mi a csöcs van..most ettem gyors kicsit,hátha a vércukrom.. bár sose volt ilyen bajom..öregszünk bazz?! :D :D

Gumi témába meg besokaltam.. órákon át nézegettem a használt szarokat,nem volt ami bejött volna.(ár, minőség,állapot, márka, hely)

Faxom bele.. csak elmegy csomó időm vele.. kell venni valami origit, aztán megpróbálni vigyázni rá.. :D (nem lesz egyszerű)

Már csak azt kellene eldöntenem melyik legyen :D

A lélektani határom a 13990Ft per pillanat ;) (per db)

Michelin Exalto PE2

Ez listaáron 14990 asszem, de 4 vásárlása esetén adnak hozzá 12e ft benyautalványt, igy darabár 11990-

Egyszer volt nekem ennek az elődje, a síma Exalto.. azzal jó emlékeim voltak. Bár erre a 12e ft-ra még rákérdezek...

HANKOOK Ventus V12 EVO (K110)

11990 ft, egész jópofa a minta, szépeket meg jókat írnak róla..no és még olcsó is.. dehát minden szentnek maga felé nyúlik a keze ;)

Pirelli Cinturato P6 Ecoimpact

12990Ft. Háát ez nem különleges mintaügyileg, de szintén sok jót írnak róla.. ilyen teszt ajánlott, olyan király... tudja kukac...

és végül a kis toyo...

TOYO Proxes T1-R

13990Ft. Ennek se rossz a mintája. Erről meg itt hallottam asszem jókat..(talán Lanti, anno neked is ilyen volt a gsin... :rolleyes:

Mondjuk amit te ajánlottál Coupe hankook rs2, az se rossz,tetszik, a toyonál már csak kicsit drágább, de viszont ha az első kettőhöz nézem, szettnél már majd 15e a difi ;) :D

Ehh.. nagy problémaa.. melyik gumiiit..melyiket?! :D

Link to comment
Megosztás:

télleg pistának ott a kocsi vátuljába 3 éve az uj falkenek.... :D

Ja... hogy ja.. azok még mindig megvannak? ;) :D Még mindig eladóak? :D Nem nagyon láttam hírdetve :D

"új" falkenek :D Tutira megy.. 4 db pótkerék.. mert mivan ha átmegy egy szöges fekvőrendőrön:D

am: telefonáltam.. a michi kihúzva, már nincs rá a 12ezres benyautalvány.. 15.-éig volt.. Pedig hajaztam rá :P

A coupe féle hankok sincs..kihúzva..

Marad a

HANKOOK Ventus V12 EVO (K110)

11990 ft, egész jópofa a minta, szépeket meg jókat írnak róla..no és még olcsó is.. dehát minden szentnek maga felé nyúlik a keze :D

Pirelli Cinturato P6 Ecoimpact

12990Ft. Háát ez nem különleges mintaügyileg, de szintén sok jót írnak róla.. ilyen teszt ajánlott, olyan király... tudja kukac...

és végül a kis toyo...

TOYO Proxes T1-R

13990Ft. Ennek se rossz a mintája. Erről meg itt hallottam asszem jókat..(talán Lanti, anno neked is ilyen volt a gsin... :rolleyes:

Nehéz döntés.. de legalább már nem szédülök annyira... :D

Link to comment
Megosztás:

am: telefonáltam.. a michi kihúzva, már nincs rá a 12ezres benyautalvány.. 15.-éig volt.. Pedig hajaztam rá :D

A coupe féle hankok sincs..kihúzva..

Marad a

HANKOOK Ventus V12 EVO (K110)

11990 ft, egész jópofa a minta, szépeket meg jókat írnak róla..no és még olcsó is.. dehát minden szentnek maga felé nyúlik a keze :D

Pirelli Cinturato P6 Ecoimpact

12990Ft. Háát ez nem különleges mintaügyileg, de szintén sok jót írnak róla.. ilyen teszt ajánlott, olyan király... tudja kukac...

és végül a kis toyo...

TOYO Proxes T1-R

13990Ft. Ennek se rossz a mintája. Erről meg itt hallottam asszem jókat..(talán Lanti, anno neked is ilyen volt a gsin... :rolleyes:

Nehéz döntés.. de legalább már nem szédülök annyira... ;)

Nekem az a Pirelli nagyon nem szimpi :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.