Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A régi szép idők...de jó is volt...ilyenkor jövök rá, hogy örexünk...már ez is 5 éve volt... :D

Jaja.. repül.. ha belegondolok én is,hogy szeptemberben 7éve lesz meg a kis verda.. egész jól bírja .. :D

Valahogy volt egy frankó kis feelingje azoknak az estéknek .. de akkor még talán a yardok se keményítettek be ennyire :D

Hátha megint lesz szuszogás...

"Rázós kezdés után a BMW soros, négyhengeres M12 turbója lett a mezőny egyik legerősebb erőforrása: 1350 lóerőt tudott 1986-ban" !!! Az azért komoly! :D :D

Albi!

Ha minden igaz, tegnap 17:40-kor láttalak a kis vitorlásoddal elviharzani itt nyúpesten. Jöttél angyalföld felöl, mentél központ felé. Én meg a villamos megálló felé sétáltam a rendelő(pozsonyi u) magasságában. Először csak feltűnt a kis Caraván hátulján a szárny.. mondom, nem is néz ki rosszul az a verda.. aztán,hogy .. hmm.. nem ilyesmit linkelt Alber? :)

Közben persze távolodtál, alapból is már csak hátulról láttam a verdát.. majd ha jól láttam, láttam a kis vitorlát a jobb hátsóján :P

Nah.. megyek alszok 1-2 órácskát.. ééécakás voltam :D

Link to comment
Megosztás:

"Rázós kezdés után a BMW soros, négyhengeres M12 turbója lett a mezőny egyik legerősebb erőforrása: 1350 lóerőt tudott 1986-ban" !!! Az azért komoly! :D :D

jó, de medddig és mennyi karbantartással és milyen alkatrészekkel :D

Ahogy Tom mondta.....a gyári let is leforogja a 14000-et...igaz csak egyszer :) :D

Link to comment
Megosztás:

85kW és 100kW most milyen jól jön :D

Albi!

Ha minden igaz, tegnap 17:40-kor láttalak a kis vitorlásoddal elviharzani itt nyúpesten. Jöttél angyalföld felöl, mentél központ felé. Én meg a villamos megálló felé sétáltam a rendelő(pozsonyi u) magasságában. Először csak feltűnt a kis Caraván hátulján a szárny.. mondom, nem is néz ki rosszul az a verda.. aztán,hogy .. hmm.. nem ilyesmit linkelt Alber? :)

Közben persze távolodtál, alapból is már csak hátulról láttam a verdát.. majd ha jól láttam, láttam a kis vitorlát a jobb hátsóján :D

Minden stimmt, de én nem láttalak :D

Előre szólok hogy ma max a bringámat láthatod :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.