Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fontosabb a megállás és az irányíthatóság mint az hogy kipörög vagy sem. Eleve nem rossz a hátsó sem csak minőségre gyengébb -talán semperit.

Namost ezzel kicsit vitatkoznék, akár front akár hátsókerekes a verda, de az irányíthatóság nagyban befolyásolódik a hátsó kerekek megcsúszásakor, a hátulja kitörésekor.. amúgy is ott a kisebb súly stb... szal azért kanyarba, ha fékezel, ne lepődj meg a kilincsel előre megoldáson... hja és dobj bele 1-2 zsák virágföldet, vagy kavicsot... le is súlyoz, meg jól jön ha elakadsz :excl: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Namost ezzel kicsit vitatkoznék, akár front akár hátsókerekes a verda, de az irányíthatóság nagyban befolyásolódik a hátsó kerekek megcsúszásakor, a hátulja kitörésekor.. amúgy is ott a kisebb súly stb... szal azért kanyarba, ha fékezel, ne lepődj meg a kilincsel előre megoldáson... hja és dobj bele 1-2 zsák virágföldet, vagy kavicsot... le is súlyoz, meg jól jön ha elakadsz :excl: :lol: :(

Hansúlyozom h 4db télivel járok 4db 80%os csak kettő michlein kettő meg semperit.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A külső sáv le volt tolva :lol: :excl:

De se az M3as,se az M0 nem volt akarítva.

Szentendrén és Leányfalun viszont teljesen le volt takarítva.Így is 1.5 óra volt mire haza jöttem :(

tudom egy ideig bírtam nyolcadikként a hótoló mögött de utána ráuntam és megelőztem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah meg az autósok sem. Nem egy embert láttam most hajnalban nyárigumival vergődni :excl:

A Subarun nekem sincs... inkább itthon is hagytam ma... Meg amúgy is rengeteg balfék van ilyenkor...leesik pár cm valami és vége a világnak...

Nálunk amúgy tetemesen szép mennyiségű hó esett tegnap, bár ma a nagy része el is olvadt...

Tegnap éjjel 1-kor kimentünk hógolyózni... :(

athoska%20007.jpg

Link to comment
Megosztás:

racingbazaron árulnak AP féket subaruhoz.. gondoltam megnézem mennyi az ára...nem volt odaírva konkrétan csak ez

"Ap Racing 378as 6dugattyús Wrc fékszett 5x100/5x114,3 4-500 ezres ajánlatokkal kíméljetek"

:excl:

Szerintem Niesz Feri hirdetésébe buktál bele...vannak komoly cuccai, komoly árakon...most a GR.A Bubuját is árulja...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.