Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt sohasem értettem, hogy a rendszám mögötti műanyag mitől annyira szép "selymes" fényű. A Lantié is ilyen volt, de mitől? Csak simán fényezni kellene?

igen nekem színrefújták... mint kecsóét is..

de próbáld meg mindennap kenegetni valami gépzsírral hátha ilyen "selymes fényű" lesz :D :)

Link to comment
Megosztás:

1 hete nem mentem a kocsival, vagy több,,,, és megmerült az akku, pedig vadi új :P nem értem...

Na bakker.. nekem is faja a napom.

Reggel jöttem haza melóból. Semmi alvás.. éjjelre meg megyek vissza.

Nah,gondoltam alvás. Aha.. csörög a barátnőm, hogy anyukája elesett, lehet eltört a válla, be kellene vinni valahova(baleseti vagy valami)

Mire odaértem hozzájuk, már mentőt hívtak, mert nagyon fájt a karja anyukájának.

Okés.. mentő megvár, ..az beviszi SZTK-ba. Ok.. ott röntgen, megnézés.. (persze vagy 2 óra eltelt)

Kiderült, hogy el van törve, meg lehet az izmok is kaptak rendesen, műteni kell, irány az Árpád baleseti.

Okés, csakhogy közben a barátnőm is rosszul lett. úgyhogy vicces volt, fogni a nagy röntgen leleteket, kabátokat, pulcsikat, meg terelgetni a két asszonyt :D :D

Árpádban barinő kocsiban marad, én anyukájával fel.. várakozás, eszembe jutott,hogy a telcsim kint hagytam.. kimentem érte, csajszinak beindítottam verdát, fűtést,mert vacogott.

Aztán úgy fél óra múlva hívott, hogy jól van, bejönne. Kimentem érte, kocsi leállít.

Egy 3/4 óra múlva megint kezdett szarúl lenni.. vissza kocsiba.. kocsi indítana, és itt jön az autós téma, bendix csattan, majd minden elmegy.. BC, világítás.. minden..

majd önindító elenged, nagy nehezen magához tér minden.

gondoltam, mi a f@k?!

re indít, ugyanaz gondoltam sebességben megmozgatom kicsit, hátha bendix nem ment be rendesen, vagy megszorult már ha tud ilyet..

Indít... ugyanaz.. csak épp már alig nyekken...

Arra gondoltam,h esetleg önindító beállt, vagy zárlatos lett, és az akksi megadta magát.

Közben fel Barinő anyukájához, mert már vitték fel osztályra..(lehet,hogy csak holnap műtik meg.. fura lenne..bár amilyen az orvoslás.. nekem is pajzsmirigy bibire tegnap kértem időpontot, március 29re kaptam.. röhej)

szerk: LOL most hívott barinő, ma nem műtik, mert "nagy műtét" inak is szakadtak, tesznek is be valamit, amit 3 hónap múlva vesznek ki, szóval csak jövő héten műtik.. addig bent fekszik törött vállal.. "vicces".

Közben Hugi Férje riaszt..merthát kellene a kocsi, hogy legalább leányzót haza tudjam vinni, mert szarúl is volt még, meg anyukájának kellene vinni be dolgokat.

Szal hugi férje jön.. bikázás... szitu ugyanaz.. nah mondom, akkor ez nem akku lesz..

Behúztuk, indult kicsit nehezebben mint szokott, de beindult.

F@sza. Leányzót haza, kocsit nem mertem leállítani. Go Patyihoz.. rámért.. hááát.. mégiscsak az akku.. üresbe 12,xx V

Indítózva 3,xx :)

Kuka... valszeg cellazárlat vagy tudja hóhér :S

Berakta a kis asszem 55-ös vartáját, és már indult is a verda.. szóval most ugyan mindjárt lefordulok a székről, de épp akksit vadászok :S

Exide nem kell :D bár lehet, csak kifogtam egy szar darabot.. pláne,hogy mint utólag láttam, auchanos cucc volt.. (úgy hozták "okosba")

Filózok, kell-e a 74-es, vagy elég a kisebb meg milyen legyen.. árban hasonlóak az átlagos akksik :)

Most nézem, alig 2 évet bírt ki..

Ami meg benne volt talán varta, kibírt csak nálam 5 évet, még azzal vettem anno 2003 végén...

Link to comment
Megosztás:

Azt en ertem, de a te postodra valaszoltam!

Amugy ha erdekel valakit en Bannerra voksolok

nekem is anno diny bannert hozott zsir is volt és annyira nem volt drága... most a vekibe Future révén unixosat vettem... azzal sincs még gondom... mondjuk nem is áll kint a fagyba :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.