Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

update: nem jön ki ez sem de kiküldi a pista bácsit aki viszont kijön aki viszont azt mondja hogy -10 fokban a matrica nem fog ragadni. Nem is ragadt így nincs matricám majd menjek vissza ha meleg lesz... AGYF@SZ!!!

nonszensz ez az ország b+ :lol: :D B)

És most mivan ha a rendőr megállít?

-Uram, nincs matrica megbüntetetem, illetve állítsa le a járművet és kérem a forgalmi engedélyt.

-Biztos úr, hidegben nincs matrcia, nem tudta?

atomot ide, a maradékot meg le kell locsolni napalmal......

Link to comment
Megosztás:

persze de ha a rendőr a szabályt nézi akkor matricának kell lennie és nincs vita. kérdés hogy mennyire lesz toleráns... de amúgy valóban vicc hogy hoznak ilyen határozatot, hogy majd a néni ragasztgassa a matricát. Abszolút rutintalanságra utal ez... ez van sajnos.

Link to comment
Megosztás:

persze de ha a rendőr a szabályt nézi akkor matricának kell lennie és nincs vita. kérdés hogy mennyire lesz toleráns... de amúgy valóban vicc hogy hoznak ilyen határozatot, hogy majd a néni ragasztgassa a matricát. Abszolút rutintalanságra utal ez... ez van sajnos.

nem azért, de adva van egy helyzet, amit nem lehet roncsolás nélkül megoldni, akkor nem az eredeti állapot visszaállítása lenne a leglogikusabb ? :lol:

már rég levettem volna a helyedben a rendszámot, ha sérül közben a fényezés, akkor ráraksz egy keret és kész

szerintem nem ez a gond kategória....

Link to comment
Megosztás:

update: nem jön ki ez sem de kiküldi a pista bácsit aki viszont kijön aki viszont azt mondja hogy -10 fokban a matrica nem fog ragadni. Nem is ragadt így nincs matricám majd menjek vissza ha meleg lesz... AGYF@SZ!!!

egyet tudnod kell:

HIVATALOSAN, 15 napig érvényes az adatlapod, utána ujra kell vizsgáztatni az autódat....

volt olyan hogy elfogadták késöbb is, de volt amikor emiatt mi újravizsgáztattuk az autót....

Link to comment
Megosztás:

persze de ha a rendőr a szabályt nézi akkor matricának kell lennie és nincs vita. kérdés hogy mennyire lesz toleráns... de amúgy valóban vicc hogy hoznak ilyen határozatot, hogy majd a néni ragasztgassa a matricát. Abszolút rutintalanságra utal ez... ez van sajnos.

Ex-főnököm múlt héten vitte vizsgázni a felesége Volvoját, minden gond nélkül feltették neki a matricát a vizsgán... Úgyhogy Lacee lehet hogy vizsgaállomás-függő a dolog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem azért, de adva van egy helyzet, amit nem lehet roncsolás nélkül megoldni, akkor nem az eredeti állapot visszaállítása lenne a leglogikusabb ? :lol:

már rég levettem volna a helyedben a rendszámot, ha sérül közben a fényezés, akkor ráraksz egy keret és kész

szerintem nem ez a gond kategória....

És onnan fog indulni a rozsda... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.