Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vagy csinálsz valami olyan csúnyát, hogy senki nem fogja utánozni...

Láttam tegnap egy Corradot...Nagyon igényes volt, csak metálfosbarnára volt fújva, már olyan szép volt hogy csúnya...

Le kellett húzódnom, hogy elférjünk egymás mellett olyan széles volt... :shock:

Az utóbbi két napban én is láttam egy szép pirosat, newpesten az árpád úton,a központtól nem messze a lottózó elött. a duna felé állva jobb oldalon...

ma hazafelé jövet is néztem..önkétlenül is elszóltam magam.. de gyönyörü ez a corri.. mire a barönöm: "eltünhetne már innen" :lol: :lol:

Mondom mééé? mire.. mert mostmár minden nap ezt fogom csodálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ehh. nah végre.. végigolvastam ez elmúlt pár nap termését. Nem semmi volt.. kellett hozzá idő.

Szóval.

Kess: amiket linkeltél képek, nem tudom elérni.. lehet én vok béna, de lehet hogy átraktad? vagy a tár nem okés..

Kivi lennék az elrettentő dolgokra..

Bazs: a sok olvasásban elvesztettem a fonalat. Mik is a paraméterei ennek a Gsinek? Évjárat felszereltség(klimát látom) :lol: és mennyiről indúlt? kmer?

öö. asszem ennyi.. illetve.

Petya: 1Ezekszerint alakúl a Miki vasa.. szerintem nagyon durva verseny lesz.. elején szerintem ellép, aztán talán beéred.. emlékezz csak a könnyö autós korszakunkra(sirci-xr3i) miket csináltunk vele :wink: :twisted:

2: A kocsi hack.. Mikinél nem megy már az okosság? el kéne kapni a csákót, és jól megagyalni.. :smt021

De most húzok aludni pár órát,mert 4:30kor kukurikú, és go to meló

Link to comment
Megosztás:

Bazs: a sok olvasásban elvesztettem a fonalat. Mik is a paraméterei ennek a Gsinek? Évjárat felszereltség(klimát látom) :lol: és mennyiről indúlt? kmer?

95.10

c20xe

sárga gsi caravan :lol:

138e km

van benne minden, csak utaslégzsák meg tetőablak nincs

(car300 + jvc 6os cd-tár)

1.080-ról indul, vége 1M lett

már csak ki kéne fizetnem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy csak most írtam, de kicsit el voltam havazva, plusz nem volt netem pár napig.

Erre ma volt példa.. annyi különbséggel, hogy elég volt, hogy kb. egy hétig ne üljek kocsiban :twisted:

Én meg most nézek csak rá a fórumra azóta, hogy utoljára írtam... Keletkezett vagy húsz oldal, háááááát, én nem fogom végigolvasni.... Majd szólj, ha van fejlemény.

Link to comment
Megosztás:

Félek, hogy kitör valami nagy flémelési láz, de azért megírom.

Nemrég volt róla szó, hogy valaki valami sportosabb futóművel óra szerinti 104 kmh sebességgel vette az árpádhíd budai lehajtójánál lévő kanyart.

Ma ott jártam teljesen gyári, 89-es A omegával, egyedül voltam, minden további nélkül bevettem óra szerinti százzal a kanyart. Kisebbik íven. Mégcsak nem is tűnt húzósnak.

Pedig egy omega, semmi ültetés, se csodagumi.

Link to comment
Megosztás:

Félek, hogy kitör valami nagy flémelési láz, de azért megírom.

Nemrég volt róla szó, hogy valaki valami sportosabb futóművel óra szerinti 104 kmh sebességgel vette az árpádhíd budai lehajtójánál lévő kanyart.

Ma ott jártam teljesen gyári, 89-es A omegával, egyedül voltam, minden további nélkül bevettem óra szerinti százzal a kanyart. Kisebbik íven. Mégcsak nem is tűnt húzósnak.

Pedig egy omega, semmi ültetés, se csodagumi.

ha a 104 az sok akkor valami amator ###### volt

én gond nélkül 120 el veszem az astrával többre meg nem volt késztetésem

De a kadettemel 142 volt a vége

bye

Link to comment
Megosztás:

95.10

c20xe

sárga gsi caravan :lol:

138e km

van benne minden, csak utaslégzsák meg tetőablak nincs

(car300 + jvc 6os cd-tár)

1.080-ról indul, vége 1M lett

már csak ki kéne fizetnem :lol:

Hmm.. ilyenkor kapok gutát :lol:

Én még annó 1.6ért vettem az enyémet.. igaz, több mint 1.5éve, és csak 103e km volt benne... no meg nem caravan.

meg egy lufival több van benne.. ennyi.. nah mindegy ... abba már bele se gondolok, hogy mennyi lesz mire kifizetem a hitelt :? :lol:

Remélem sok örömödet leled majd a vasban.. jó kis kocsik ezek!

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. ilyenkor kapok gutát :lol:

Én még annó 1.6ért vettem az enyémet.. igaz, több mint 1.5éve, és csak 103e km volt benne... no meg nem caravan.

meg egy lufival több van benne.. ennyi.. nah mindegy ... abba már bele se gondolok, hogy mennyi lesz mire kifizetem a hitelt :? :lol:

Remélem sok örömödet leled majd a vasban.. jó kis kocsik ezek!

nyugi, csak a kombiknak nincs ára :lol:

a tiéd még most is 1.4 felett van, ahogy néztem

ebben 138 van és az reálisnak is tűnik

a hitelbe én se gondolok bele, de nem is szabad 8)

Link to comment
Megosztás:

ha a 104 az sok akkor valami amator férfi nemiszerv volt

én gond nélkül 120 el veszem az astrával többre meg nem volt késztetésem

De a kadettemel 142 volt a vége

bye

:wink: Az egy emlékezetes kanyar.. ott futottunk össze elösször Sonique val. Pontosabban a hungárián, de ott volt vége a kis autókázásunknak.. hogy mennyivel vehettük akkor nem tudom, de a végén lefelé van egy lámpa... mai napig emlékezetes... épphogy meg tudtam állni egy kocsi mögött.. sassoltam a vonohorgát elég erősen, közben szugeráltam..

Bazs. az enyémre is reálisnak mondták Ákosék anno amikor megvettem. És szép állapotban volt...van... volt... :shock:

Link to comment
Megosztás:

minek 288as? :shock:

280 és 288 között már nincs érezhető különbség

se melegedésben, se fékhatásban

a 280 meg felmegy a cali/vectra v6/turbo nyergével, ami eredetileg a 284-es tárcsához van

de nekem b vectra nyergem van

amiben alig van 38e km

az meg 288 hoz van

ahez meg nem rakhatom fel a 280as tarcsat mert ha lelog a fékbetét be is allhat a fék vagy törhet a tárcsa

Link to comment
Megosztás:

Laci4

mi az, hogy vót? :shock:

Háát csak annyi,hogy azért érezni(legalábbis nekem) az elmúlt1.5 évet, és 22e kmert. (kuplung, vmi futómű hülyeség.. az alul torpanás+a nagy fogyi11-12 lityi, zajok keletkezése. belül,+ motor felöl is..)

mindez nem katasztrófa,mert mint IQ is mondja, jól megy a vas, csak a megvételi állapothoz képest hallom,érzem a különbségeket. Meg elég maximalista is vok.

Tényleg! IQBéla. A hangjára mit mondasz? figyelted, nem figyelted? (motorhang)

A kipuff meg alakúl :twisted: kezd megint wrc hangja lenni.. de röhely!! még nem a hátsó dob, pedig az még a gyári, hanem a középdob környékén van vmi gikszer.

Ha nem lenne roszlány drága a gyári hátsódob, szinte tuti azt vennék rá!!

egyébként került fel még két szereld magad sorozat a képtárba.. http://www.kep.tar.hu/laci4/50055869 de mindenki csak a maga felelőségére.

Sonique tól kaptam az infót, miszerint pl. a szélvédő tömítés project nem volt jó 5let,mert azt a müanyag alatti tömítést nem lehet rendesen visszarakni és be fog ázni mint álat.. holnap letesztelem.. ha beázik, jön a v1.2 :lol: (bár sztem azt így is, úgy is megteszem..)

Link to comment
Megosztás:

de nekem b vectra nyergem van

amiben alig van 38e km

az meg 288 hoz van

ahez meg nem rakhatom fel a 280as tarcsat mert ha lelog a fékbetét be is allhat a fék vagy törhet a tárcsa

hát az gáz

azt nem lehet már elcsalni

a 4mm még ok, a 8 már sok

akkor futó gabi féle megoldás: 5ös tárcsa átfúrva

végülis az nem mozog :roll:

én nem tenném

csináltass :!: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.