Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mai defektem alkalmával rájöttem hogy nincs emelőm a fronterához ;) szerencsém volt mert a munkahelyemen engedett le ahonnan 200m a gumis. odáigelment felnin is :lol: Amúgy meg 2 db szög volt benne és persze hogy a csatornába áll bele... ;)

Ez kész vazee, bear grylls kutyaa hozzád képest. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És még az autódat se használhatod ;)

Ha már emlegeted, "nesze-neked"..

Bár téged már nem érint, engem meg még nem.. ha jól emlékszem nekem már zöld a plecsni.. mindjárt megyek le, és meg is nézem ;)

Gelko:

Háát.. neked tényleg nincs szerencséd ezekkel a vasakkal :lol: Bár ez a defekt legyen a legnagyobb bajod, jó ideig!

Demo:

Vissza a gyökerekhez... a Gsi örök! :lol: még ha "kofferos" is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma felhívtam a mozaikot és mondták amenyiebn megfelel az autóm a jobb matrica értékeinek akkor megadják 2750ftért a kék matrinyát. Érdekes, le kell fényképezniük hozzá az autót bár az nem tudom minek. A bajom csak a motorkód. C20NE van írva 110kw-al és ugye C20XE van benne 110kw-al ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma felhívtam a mozaikot és mondták amenyiebn megfelel az autóm a jobb matrica értékeinek akkor megadják 2750ftért a kék matrinyát. Érdekes, le kell fényképezniük hozzá az autót bár az nem tudom minek. A bajom csak a motorkód. C20NE van írva 110kw-al és ugye C20XE van benne 110kw-al ;)

mármint ha az értéke megfelel? merthogy az XE az nem kék, az X-es motorkodosok a kék már nem?

Link to comment
Megosztás:

Ma felhívtam a mozaikot és mondták amenyiebn megfelel az autóm a jobb matrica értékeinek akkor megadják 2750ftért a kék matrinyát. Érdekes, le kell fényképezniük hozzá az autót bár az nem tudom minek. A bajom csak a motorkód. C20NE van írva 110kw-al és ugye C20XE van benne 110kw-al ;)

Össze kell rakni az NE blokkal ;)

Link to comment
Megosztás:

mármint ha az értéke megfelel? merthogy az XE az nem kék, az X-es motorkodosok a kék már nem?

Telefonba ez volt:

- Típus?

- Opel astra

- Évjárat

- '92

- Motor?

- C20XE

- ÁÁÁ az piros matrica, ja vagy várjon... az olyan pont átmenet, ha jók az értékek akkor megkaphatja a kéket

- és mi a menete?

- be kell hozni az autót, hogy le is fényképezzük és 2750ft a vizsgálat

Már mennék is a mozaikba egy zöldkari vizsgálatra ha nem lenne ez az elírás. Az előző tulajnál b@sztak el valamit mert 110kw-al vettem de X helyett N volt írva, és az okmányirodában azt mondták, hogy mozaikban műszaki ahhoz hogy kijavítsák. Most pont jókor van ez a szmog balhé, mert ugye lakásfelújítás van. Ha sokat lesz még ez akkor valahogy megoldatom ezt a motorkód javítást és a kék matricát.

Ja kérdezte még, hogy milyen váltó van benne. Mondom F18+. Aszongya de a váltó milyen. Há mondom ez a váltó típusa. Aszongya az nem lehet, manuális vagy autómata, mondom jaaa ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.