Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ománnal semmi baj nincs :)

Meglepő, hogy Irán lemaradt a listáról. Jó, mondjuk ők hülyén csinálják, mert náluk van a bolygón a harmadik leggazdagabb és legegyszerűbben kinyerhető kőolaj, de nincs finomító az országban....kiviszik a kőolajat, üzemanyagot csinálnak belőle, majd isszonyatos állami támogatással olcsón (messze beker ár alatt) adják a kúton :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként meg nem is értelek Johnny...mióta érdekel téged, hogy mennyi a víz??? Mert ha a sör áráról tanakodnánk, nem szólnék egy szót sem... :lol: ;)

Annó dolgoztam a szentkirályinak és ott egyszer az egyik mérnökkel dumáltunk pont erről, hogy náluk az olaj/benzin értéktelen, nálunk pedig az ivóvíz.

Kinek miből van...csak mi ezt nem használjuk ki...

Link to comment
Megosztás:

Ma megvolt a csere téli gumira. Végül tőlem 3 sarokra vittem egy kis gumishoz. Először nézte, hogy ezek Opel felnik? Mondom ott van benne a GM jel, amúgy Omega. És volt már ez fent ezen a kocsin? Mondom volt nyugi, ezért is szóltam előre, hogy kurvára nézze már meg, hogy nincs-e szálszakadás mert valami rázta a kocsit tavaly ezekkel...

Na hát először feldobálta a kerekeket a centírre csak úgy, és meg is lett az oka a rázásnak, kurvára szarul voltak a súlyok rajta. Hálistennek szálszakadás nincs, és valóban frankó is lett minden, nem ráz se ha gurulok, se ha 80al megyek. Viszont a nyárik alighanem tavasszal mehetnek a kukába - már ha addig még meg lesz a gépsas...

5200őt fizettem centír+cseréért

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam hogy ez a helyes. Érdekes, ha rákeresel a centírozás szóra guglin, akkor 582ezer találat lesz, ha a centrírozásra, akkor 133ezer. Szóval több mint négyszer annyian használják rosszul, mint jól. Tény, hogy a helyesírás ellenőrző is aláhúzza a népszerűbb verziót...

Amúgy én grammolásnak szoktam mondani, csak úgy meg nem sokan értik mit akarok ;) (és ezt is aláhúzza..)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.