Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kircsi ilyet szeretnék én is. Neked ez be lett vágatva vagy préselve, vagy pedig ilyen készen kapható darab lett beheggesztve??

Ahogy látom neked is ugyanugy eláll a lökösöd ming az enyém :lol:

Azért áll el mert után gyártott és akárhogy probáltam nem lehet patentul megcsinálni :lol:

Be lett vágva,. a W t-4 es kisbusz beőmlöje van benne......

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ilyen kell majd (illetve nem pont ilyen, de hasonló) a direkthez. Neked ki csinálta? Jó árban dolgozott az illető?

Én igy vettem,de a hernádi tomi csinálta ,konkrét árat nem tudom,de azt tudom,hogy egy bontott t4 es oldal elemtet kelett venni hozzá.

Link to comment
Megosztás:

t4 és mercije szintén jó.

házi hekkelés nem ajánlott, mert könnyen beáz6, pont ez ellen véd ha pl t4esét teszed be.

De ez is csilli villi értelmetlen tuning, mert mögötte a merevítés és azt is ki kellene vágni,h értelme legyen...

Most h csinálgatjuk a vasam én is akartam de pont a merevítés mijatt lemondtam róóóla :wink:

Link to comment
Megosztás:

t4 és mercije szintén jó.

házi hekkelés nem ajánlott, mert könnyen beáz6, pont ez ellen véd ha pl t4esét teszed be.

De ez is csilli villi értelmetlen tuning, mert mögötte a merevítés és azt is ki kellene vágni,h értelme legyen...

Most h csinálgatjuk a vasam én is akartam de pont a merevítés mijatt lemondtam róóóla :wink:

Nemár hogy mögötte merevítés van. :evil: :evil:

Akkor felülről kell ajert szereznem, like Futó Gabi. Csak az még neccesebb a beázás miatt.

Link to comment
Megosztás:

Ma délután pihenésképpen bevágtam magam az autóba:

Irány monor, nyáregyháza, újlengyel, dabas, majd vissza bp. Végigküldtem ezen az útvonalon, nyomtam szépen... nem is hét litert írt a BC :wink:

Az út egész jó volt, forgalom alig mivel vasárnap van

8)

Jó volt.

Link to comment
Megosztás:

ENNEK is egész jó ára van!MEg most jónéhány verda elfogadható áron van kint.

Bár ugye az állapot kérdés! :roll:

Mondjuk elég érdekes... Tekerős ablak, fotón egyből látszó szakadozott váltóbőr, elektromos tükröt ír, miközben kézi tükre van.... Valami itt büdös. Mondjuk az ár tényleg nem rossz.

Link to comment
Megosztás:

e 7en ha minden igaz összerakjuk

annyi ezresem lenne ahányszor irtad má ott figyelne az airride a pudvaláda alatt :lol:

(jovannnn nem baxtatlak :lol:)

nem mintha a mostani fütómű kombóval bármi probléma lenne de akkor is pimpebb lenne ha valami ott fujtat a kocsi alatt ;) :(

Link to comment
Megosztás:

....nem mintha a mostani fütómű kombóval bármi probléma lenne de akkor is pimpebb lenne ha valami ott fujtat a kocsi alatt :D :D....

Vegyél 1 jegesmedvéd, rakd be csomiba és garantálom,hogy ebben a melegben ott fog fujatni, sőt ha megunja a bezártságot, akkor garantálom, hogy még morogni is fog :lol: :lol: ;) :( :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.