Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A lényeg hogy nem lett komolyabb baj. Hö jövőre is lesz ilyen, akkor tuti biztos hogy találkozni fogunk :)

Az Én autóm ha ment volna rendesen, szerintem a csoportomban egyedül a Saxo VTS-t nem tudtam volna körbeautózni, egyébként mindenkit. :) Kanyarban így is nagyon jól viselkedett a kocsi, viszont kigyorsításban és az egyenesben sajnos nagyon lassú voltam. Hát ezvan, majd legközelebb :)

Nekem is első " komoly" pályázásom volt az Astrával, mostanra állt össze a fék-futómű, hogy tényleg volt értelme kivinni. :icon1:

Hasonló volt az én helyzetem is, a VTI-s kategóriában mentem, és ugyanúgy az egyenesekben kijött a 'nyóccelep' hátránya, féktávon és kanyarban viszont én voltam a gyorsabb, másztam rájuk szépen.

Lehetne keményíteni, mert karosszériadőlés volt, viszont akkor már utcára érezném soknak..ördögi játék ez :D

Igazából elvárás sem volt, lévén először mentünk, így a mostani 3:04-es idő a kiindulási alap, legközelebb ennél kell jobbat menni :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is első " komoly" pályázásom volt az Astrával, mostanra állt össze a fék-futómű, hogy tényleg volt értelme kivinni. :icon1:

Hasonló volt az én helyzetem is, a VTI-s kategóriában mentem, és ugyanúgy az egyenesekben kijött a 'nyóccelep' hátránya, féktávon és kanyarban viszont én voltam a gyorsabb, másztam rájuk szépen.

Lehetne keményíteni, mert karosszériadőlés volt, viszont akkor már utcára érezném soknak..ördögi játék ez :D

Igazából elvárás sem volt, lévén először mentünk, így a mostani 3:04-es idő a kiindulási alap, legközelebb ennél kell jobbat menni :icon1:

Én most gondolkozom az állítható magasságú futómű beszerzésén. KW Variante 2-t néztem, újonnan nagyon drága, viszont elvileg a belseje állítható keménységű sárga Koni, ami éppen most is van a kocsi alatt és amivel meg vagyok elédegve, csak magas. Futóműben a szilenteket megpróbálhatod kicserélni Poliuretánra. Igaz elég drága mulatság, de nagyon jó úttartása lesz az autónak tőle. Igaz, jobban fog rázni és néha, főleg hidegben majd nyikorog, de hát ugye ez vele jár. Utca és pálya közötti kompromisszumot egyébként szerintem lehetetlen találni. Ami utcára már a "b@zdmegezkemény" az pályán egy hajóhinta. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.