Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nu on

hogy pontosan miket cseréztél és miket fogsz?/quote]

Ááhh épp tegnap ecseteltem Antall barátunknak, hogy az elmult másfél héten kerültem olyan helyzetbe, hogy minden tervemet kidobhatom. Egyenlőre csak a konik meg az ültetés van meg, még rendberakom a lököst mert az nagyon eláll, esetleg egy kis morci aztán ennyi :?

se csikos fény, se felni, se parasztvakitos multimédia se semmi :?

most este 9kor Hungária krt-on az MTK pályánál egy fehér gsi dudált kettőt barátságosan, a hátsó ablakbna még fennvolt a nagy gsi.hu-s matrica

ki volt az ? :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

hvu lehetett asszem Tominak is az a renccáma :idea:

Ja ja én voltam most hétvégén! Jöttünk haza a német Opel taliról!

Jut eszembe fogyasztás oda vissza átlag 6,7l/100km 100-130km/h

tempóval mert jött velem egy klubtárs 1,7 TD Combóval és az nem

bírgya! Egyébként volt Prága közelében egy Renault kombi aki vészvillogózott amikor elment mellettem talán te voltál?

Link to comment
Megosztás:

És barátságos is :(

egyébként szintén re kis nyári kiruccanásról...

Izgi volt.. páran biztos néztek, amikor a barinőm amolyan nascar módra, szépen az ablakon szált ki-be 12.gif

Na de majd talán a héten lesz egy kis időm, kibogozni hogy mi a 001.gif van a központimmal.

Holnap meló közben már nézegetem majd a kapcsi rajzot.. téényleg nincs senkinek meg a könyv és vmi digit cucca? a pdf cumóban nem látszanak rendesen a vezetékek színjelölései.

Szerdán meg megyek a kipuffot rendberakatni.. pedig esk, már kezd tetszeni a hangja .. ha szépen nyugisan tolom neki, normális a hangja, de mocifékezve, olyan 3500től lefelé kezd szépen morogni, vagy gázfröccsökre izmosan wruuuuuuzni :lol: :lol: jól megasszondtam miiii? :lol: Középdob, meg hátsó meg valszeg a kettő közti cső csere. bár ez utóbbi lehet marad kevés a zsé..

Minden gyári... és ugyan használt, de a középdob pl, szinte zsír új, a hátsó meg ránézésre jobb állapotban van, mint az enyém volt mikor megvettem a vasat, és az eddig kibírta.

No meg voltam még a kis kiruccanásom elött az SDS szervízben. Hírdetnek ingyenes átvizsgálást.. megtették...

http://www.kep.tar.hu/laci4/50092745/14022199#2

http://www.kep.tar.hu/laci4/50092745/14022200#2

azokat a hibákat, amiket tudtam , meg is találták.. (kivéve a kotyogó hangot, próbakörre nem mentek)

Átnéztek elég sokmindent.. még ilyen apróságokat is hogy lámpák, fütés, ablaktörlők...

Megnézték az olajat, hűtővizet, gyertyákat.. kábeleket.. (bár azt csak ránézésre)

Kormányt, bár nem tom mennyire szakszerü..(megrángat, megütöget...)

megemelték a kocsit.. alul is átnzték.. szillenteket, kábeleket,csőveket.. hátsó féknyomás? szabályzót(ami a hidhoz kötődik).

leszedték a kerekeket.. megmérték a féktárcsákat, megnézték a pofákat, rugókat, stabrudakat....stb. szóval elég sokmindent.

amik kiderültek és tudtam: törött bal első rugó, kirepedt szívócső,kaki kipuff, aksi rögzítetlen, olajteknő szivárog(tömítés, de jelentéktelen).jobb ködlámpa repedt, bal hátsó gumi szálszakadt..

Asszem ennyi.

És amiről nem tudtam: Bal első motortartó gumibak szakadt.. :? (mondjuk erre gondoltam, mert elégé mocorog a motor, meg van hogy egy egy intenzivebb gyorsulás, majd gázelétel hatásáról kidobja üresbe) a jobb elsőt nem tudták megnézni, mert elvileg úgy el van dugva.. vagy csak bénák voltak(klíma)

Kézifék"kötél" csere, kicsit kezd elpilledni (azt tudtam, hogy állítani kellene)

Kézifék szétszedés, átnézés.. kicsit szorúl a hátsó "kerék".. lehet csak ki kellene takarítani, de lehet cserés a dolog.

Ablaktörlő rudazat lóg.. (sztem még tökéletesen müködik, bár tény hogy van egy kis játéka)

Szóval szerintük alapjában véve rendben van a kocsi...

A kattogásra meg azt mondta a csávesz, hogy nem hinné hogy váltó vagy kuplung, szerinte inkább olyan mintha beleérne vmi csavar mondjuk egy bowdenbe(a kézire gyanakszik.. bár nekem olyan mintha elölről jönne, igaz ha lehúzom az ablakot kint szinte nem is hallani)

Ennyi.. jah meg mondták, hogy fakultatív egy fékolajcserét javasolnának.. 2 éve megvan lassan és nálam nem volt cserélve.

Szal ennyi lészen.. vagyon.. most meg húzok zizz.. mert 4:30kor kukurikú, és go to meló

Link to comment
Megosztás:

Jaj majd elfelejtettem! Vettem valamit.

14022690.jpg

Már tavaj is be volt tervezve egy új fekete lexus idén viszont

MTS lett belölle mert jobban tetszik és legalább nem kell

fabrikálni a berakásnál!

Hogy tetszik?

az enyémen jobban nézne ki!! :( :lol:

szvsz jobb lenne, ha lefújatnád azt a fekete műanyagot 8)

Link to comment
Megosztás:

azon az mts autón nekem jobban teteszett, mert ugye ott picit elüt a kék autótól de ícsse rosssz :wink:

csak avval a műanyaggal tényleg kellene kezdeni vmit!

mi + polirgattunk tegnap du a GSI:OPLCLB legfrissebb tagját ha jól tom :roll:

ismét nem kis élmény volt azt kell mondjam :(

ééééééééééééééééééééééés Isti is segített :lol:

workin

DSCF1573.JPG

clean rulz

DSCF1579.JPG

nite feeling

DSCF1594.JPG

és itten lát6ó a különbség a polírozott és a nem polírozott rész között

http://wessyde.uw.hu/DSCF1575.JPG

ez meg vakuval.. látod b@zs nem láccik jobban :wink:

http://wessyde.uw.hu/DSCF1577.JPG

Link to comment
Megosztás:

Jaj majd elfelejtettem! Vettem valamit.

http://img.tar.hu/gsitamas/size2/14022690.jpg

Már tavaj is be volt tervezve egy új fekete lexus idén viszont

MTS lett belölle mert jobban tetszik és legalább nem kell

fabrikálni a berakásnál!

Hogy tetszik?

Ez nagyon király, eszelősen szép!!!!!!De azzal a közbetéttel ezek után tényleg kellene csinálni valamit, mert csak az töri meg a harmóniát!!

Gratula!!!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ja ja én voltam most hétvégén! Jöttünk haza a német Opel taliról!

Jut eszembe fogyasztás oda vissza átlag 6,7l/100km 100-130km/h

tempóval mert jött velem egy klubtárs 1,7 TD Combóval és az nem

bírgya! Egyébként volt Prága közelében egy Renault kombi aki vészvillogózott amikor elment mellettem talán te voltál?

Nem, kék Celicával voltam, és egy Prága melletti meki parkolójában álltál. Csak hátulról láttam a kocsid, élőben még jobban néznek ki ezek a lámpák mint igy képen, nem véletlen irtam elsőre hogy láttam egy nagyon szép fehér gsi-t :( .

Link to comment
Megosztás:

Szerettem volna olyat az autón ami eddig még senkinek nincs és

ez bejött

én is így voltam vele

s a minap ért szembesülés,h Antinak igaza vala

Istivel és Zsével tekeregtünk és megláttam HT verdáján a leendő lámpám aminek már hamarosan itt kell lennie.... :(

So vagy legyen nagyon csúnya vagy nagyon drága és akkor tutti100,h 1edi lehet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.