Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ohh, már szinte látlak pörögni a szigeten :blush:

gratula az uj vashoz

köszi de sztem nemnagyon lesz ;)

Mi a ?

Szombatra már kölcsönkértem :lol:

a szombat még mindig vasárnap :lol: most kérd tőlem is kölcsön :D

ami ma jól esett h dolgozó lány fáradtan hazaindultam Antiéktól a kocsival, ülésfűtés bekapcsol és gurultam....

a dizánj annyiban változik h fekete lemezfelnik lesznek alatta :lol: azzal lehet nyugodtan padkátmászni

Link to comment
Megosztás:

ami ma jól esett h dolgozó lány fáradtan hazaindultam Antiéktól a kocsival, ülésfűtés bekapcsol és gurultam....

stricihintó #2 :D ;)

a dizánj annyiban változik h fekete lemezfelnik lesznek alatta :lol: azzal lehet nyugodtan padkátmászni

wtf? :blush: felni nélkül vetted? nemáááár

Link to comment
Megosztás:

wtf? :blush: felni nélkül vetted? nemáááár

felni nem kellett nekem mert szempont h 5 ember is utazhasson benne, ne keljen parázni h lelopják vagy h megkarcolódik...

vagyis fene tudja...papírokat megírtuk és itt van a kocsin a felni :D vagy lehet h sok lenne miután Anti rájön h hamis pénzt kapott ;)

Link to comment
Megosztás:

wáwáwááááá! :lol:

Ma 17:50 és 18:05 között megvolt az idei best élményem. :lol:

Miután fullra összeraktuk az új racsing EVO9-est, kezembe nyomták a kulcsát, és mondták hogy teszteljem meg kicsit. :P

Az udvariasság végett még megpróbáltam volna tiltakozni, de mivel Karesz csúnyán nézett, inkább szó nélkül betettem

a seggem a balegybe, és kis melegítős motorjáratás után egyedül nekivágtam a 11 kerben a gyérebben járt utakon egy

kis tesztnek. :P Hááááááát... vadállatkirályság ez az autó. Asszem többet nem is mondok róla, mert még két oldalon

keresztül nyálaznám a dolgot, olyan hatással volt. ;)

Kibaszott királyság úgy kifordulni egy kereszteződésben, hogy szolidan keresztben van a segge, és mire összeszedi az

ember, már 100 felett van a sebesség. :lol: Aztán meg a visszafordulás sem okozott gondot egy utcában. :blush: :D

A csattogós váltóhoz hamar hozzászoktam, a fék viszont nagyon unszimpi volt végig, mert nincs rásegítés, szal meg

kellett feszítenem a daliás testem, ha nagyot akartam fékezni. :P

Aztán mikor visszaértem, Karesz azt mondta, "Te egy állat vagy... idáig hallottuk, mit műveltél. :lol: ". Majd megnézte az

újonnan felrakott 18-as Michelin slikkeket, és hozzátette: "Legalább ezeket se kell már bekoptatni". ;)

Nah, szal most két számmal nagyobb a mellméretem, életreszóló volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.