Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

3/4 9 és nálunk a kapuban.

Megállt egy taxis és megpróbálta felkelteni,de nem sikerült neki....Szerintem a taxisnak köszönheti az életét,mert úgy állt meg hogy a srácot takarta.Ezért nem ment át rajta a busz....

mivan???????? :rolleyes: :mellow: :unsure:

mosmán' akkor meséljetek......

Link to comment
Megosztás:

Mentünk haza Istvánnal tegnap a Lurdytól, és egy részeg figura az út közepén feküdt...Csak ő arra ment hazafelé is, és azért kérdeztem, hogy látott e még valamit...

Uhh.. az komoly.. :S :rolleyes:

Tegnap próbálgattuk az "új" fényképezőmet. A videó minősége egész frankó(pedig csak320x240be nyomtuk).. csak a mérete marha nagy(640x480at nem is nézem)... a hangja viszont.. kész sokol rádió :S olyan mintha le lenne fogva a mikrofon.. mondjuk ettől tartottam is.. irták hogy valmi 8bites vagy mennyi a mintavételezés.. szomorú..

Majd teszek fel mintát.. csak kell keresnem valamit, ami kezeli,szerkeszti a .mov-ot :S

Coupe: grat a kocsihoz, bár igy a fényképeken tényleg nem látszik nagyon másnak :mellow: majd élőben..

A kárpit viszont szépnek tünik.. majd jóóól megnézzük. anno antié is igencsak bejött.

Lelkes amatőr munka, vagy kárpitos?

Link to comment
Megosztás:

De azért jó, hogy elmondtam mivel mentél...és nem lett ebből is Lambo... :rolleyes:

Múltkor rámlőttek a rendőrök, de nem ért utol a golyó...

A trafitól meg nem félek, mert olyan zársebességnél, amit ők használnak csak egy fekete csík fog látszani.

(Egyébként megkérdeztem a sráctól. Azt láttam hogy 5ös golf, és azt meg modnta, hogy 3.2 V6. Tőled meg, mint a VW konszern nagy tudorától, megkérdezetm hogy van-e ilyen Golf. Ennyi. )

Link to comment
Megosztás:

Okés azért köszönöm!

Hát én úgy ismerem mint stift...de lehet van valami szakneve...

István!!!

Szép lesz, az ajtókárpit meg azzal a 3 bevarrással nagyon ######a lett...az is patent...

Este fél kilenc lennt?

Amúgy a polír tényleg sokat kiszed, bár a narancsosságot szertintem nem...de nem én vagyok a szaki...

Link to comment
Megosztás:

Volt,

De ne haragudj hogy ide jövök segítségért, inkább majd végig megyek az összes olyan hibán amit már előttem az itt levők közül sokan végig jártak és tanulok a saját hibáimon hogy jó lassan haladjak az autómmal és dupla annyit költsek rá.

Jó szemét vagyok hogy segítséget kérek 0-24 és még csak 5000 ft -ot sem fizetek érte....

Na jól túl reagáltam...de még vissza is fogtam magam...

:rolleyes:

volt már olyan hogy nem csak kérdeztél, hanem csak ugy kötetlenül beszélgettél??? :mellow: :unsure:
Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Ha most kecsói lennél,nem győznél minket elrugdosni a kocsitól! :rolleyes: Emléxem még,amikor Losi rakta össze a corsát!Elöször csak ketten voltunk ott Tomi023-al,aztán hirtelen annyian voltunk a garázsban,hogy egymást kerügettük! :mellow: Neki estünk 8-an a corsának,hirtelen kész lett! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kész vannak az ajtókárpitok is.Kicsit villágosabb mint hittem,pedig én vettem az anyagot :mellow: :rolleyes: :D .Ez persze nem baj,sőt.....csak jobban kell rá vigyázzni.

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC01072.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC01073.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC01075.jpg

István, a műanyag részek a ajtóban újak vagy szilikontól néznek ki ilyen jól? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.