Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Pénteken szoktatok lenni a szigeten?

Régen voltam már kint, akkor láttam a klubbos verdákat, nagyon szépek voltak.

Mostanában viszont már csak egy kék GSi szokott kint lenni, de az nagyon megy.

Mantásokkal volt kint legutóbb és csomó mindenkit elvert.

Sajnos én dolgozom általaban péntek esténként, de valamikor kimennék, amikor ti is kint vagytok.

Jó lenne már személyesen is megismerni titeket. Persze ha egy 1.4-es Astrást is befogadtok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pénteken szoktatok lenni a szigeten?

Régen voltam már kint, akkor láttam a klubbos verdákat, nagyon szépek voltak.

Mostanában viszont már csak egy kék GSi szokott kint lenni, de az nagyon megy.

Mantásokkal volt kint legutóbb és csomó mindenkit elvert.

Sajnos én dolgozom általaban péntek esténként, de valamikor kimennék, amikor ti is kint vagytok.

Jó lenne már személyesen is megismerni titeket. Persze ha egy 1.4-es Astrást is befogadtok. :lol:

Sejtem kit láttál. :lol:

Általában vagyunk kint és persze szívesen látunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam a városban valamikor egy sárga caraván Astrát is, asszem az is klubbos volt.

Régebben fent volt carstylingon is de most nem találom. Én is olyanra akarom majd egyszer megcsinálni az autóamt, ha lesz rá pénzem. Az nagyon szép!!

Köszönöm :lol:

Remélem azért csak hasonló lesz...Én inkább az egyediség híve vagyok :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Chinoin utca (asszem) 36.

Palla Kálmán: 30-670-2670

A Viktor valamiért nemszereti, de a fickónak jó felszerelése van és amennyire én láttam tudja is kezelni.

Viszont FIGYELEM! Nem ingyen dolgozik...ő nem Jani bá' a szomszéd mekkmester :lol: :lol:

(asszem egy tizest kért a full diagnosztikáért de ebben volt vmi Tech kompatilis eszköz, asszem szkóp, és bekötött egy diagnosztikai csatlakoót a computer és kábelköteg közé, igy minden adatot számszerűsítve láttunk)

Nekem csak a lambda szondát 4000ért mérték anno.És PC-n nyomatják, gondolom megfelelő illesztő cuccokon át..

Tegnap vettem tűzkarikát, és mikor összeraktuk nagyon kifujt, és gondoltam majd összerázódik mivel kúpos, de nem igazán akar :lol:

Gábor összefog ez valaha? Na meg leszakadt a hátsódobom :P holnap megyek Janóhoz, egyszerűen ahogy bemegy a hátsódobba ott tőbe eltört mondjuk még a fele tartja, de viszont a tűzkarika miatt olyan hangja van mint egy repedtfazék.. ;)

tűzkarika szvsz össze nem nagyon, inkább még jobban szét fog menni.. pláne ha fúj kifelé..

Hátsódob elött egyszer nekem is eltört a kunkor ami kikerüli a ..aa.. asszem hátsóhíd egy részét..

Köszi Redi akkor jól sejtettem hogy Te már átestél ezen a műtéten ...

És mibe kerül egy lambaszonda? Behitelezni lehet ?:hiya:

gyári 30e pénz okosba.. fullba olyan 40rémlik..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pénteken szoktatok lenni a szigeten?

Régen voltam már kint, akkor láttam a klubbos verdákat, nagyon szépek voltak.

Mostanában viszont már csak egy kék GSi szokott kint lenni, de az nagyon megy.

Mantásokkal volt kint legutóbb és csomó mindenkit elvert.

Sajnos én dolgozom általaban péntek esténként, de valamikor kimennék, amikor ti is kint vagytok.

Jó lenne már személyesen is megismerni titeket. Persze ha egy 1.4-es Astrást is befogadtok. :lol:

Szia!

Persze, hogy kinnt szoktunk lenni...csak inkább szedett vedett autókkal...Honda, Audi pl...

Na igen, van egy kék, gyors GSI, B csabának hívják...tudsz vele akár itt is írtekezni, hogy mitől megy olyan jókat... :hiya:

A 6.5 az 6.5... :hiya: ;) (Ez már akármit csinálsz Csabi rajtad marad... :lol: :lol: :P )

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem Kaszkadőr azt mondta, hogy full lakat, a oszlopok javítóelemmel cserélve, mindenhol ahol bibi van javít, cserél, taposók, hátsó nyúlvány, minden, minden, és manta hátsó hídat bedobja alá, ott is kell heggeszteni, mókázni, és a legfontosabb, hogy egyenesen álljon, mert ha keresztben áll a híd, akkor meg...szhatom az egészet...

full rücsi, meg alvázvédőzve az egész alja...ez így cakli pakli 120e

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem Kaszkadőr azt mondta, hogy full lakat, a oszlopok javítóelemmel cserélve, mindenhol ahol bibi van javít, cserél, taposók, hátsó nyúlvány, minden, minden, és manta hátsó hídat bedobja alá, ott is kell heggeszteni, mókázni, és a legfontosabb, hogy egyenesen álljon, mert ha keresztben áll a híd, akkor meg...szhatom az egészet...

full rücsi, meg alvázvédőzve az egész alja...ez így cakli pakli 120e

Na hát felhívtam ezt a jó embert, nekem 100 000-et mondott, de akkor valószínű hogy az a plusz 20 az valami plusz alkatrészek ami nem őt terheli, viszont a 100-ból lealkudtam 20 000-et szóval 80 000-ért csinálja meg, ennyire futotta nekem, de remélem ez is több mint a semmi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.