Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszönöm mindenkinek..... :(

Azért nem mentem tegnap,mert nem volt kedvem,utálom a mélygarázst.Ahogy az időt elnézem ma is ez lesz :P

Mor próbáld ki a kaspersky Anti-Vírust nekem az egyből bejelzett mikor a Lalli küldött valamit :cry:.Mióta ez nekem fent van nem volt semmi bajom.Elötte avast volt azzal 3-4 havonta installáltam mindent.

Link to comment
Megosztás:

tavasszal szükség lesz a srác számára...ha tényleg olyan lelkesen és jól dolgozik mint amennyire mondjátok

a dobbetétet ugye nem pótoltam jobboldat......kinyitom az ajtót és a rozsda az mondja: "hello!" :P

a tiéd köszön ? látszik h francia import....az enyémek köszönés nélkül terjednek :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem jó helyen érdeklődök..

Igaz nem "igazi" GSI astrám van, csak a sima 3 ajtós 1.8-as, de hátha tudtok segíteni.

Az lenne a kérdésem, hogy küszöbspoilert hol kaphatok hozzá? Mert már felhívtam 10-15 bontót, de nem volt sehol sem. Erre ilyen 1 darabból álló, "csavart" spoiler való.

Ezen a képen még rajta van:

http://kepfeltoltes.hu/071117/754400967ope...ltoltes.hu_.jpg

Előre is köszi a segítséget!

bye

Link to comment
Megosztás:

Ez biztos nem gyári, bontóban ne is keresd.

Üvegszálból tudják megcsinálni, 20-22ezer/pár áron.

Aztán még fényezni is kell utána.

Köszi az infót. Haverom azt mondta hogy a németeknél ez van rajta alapból, Irmscher Astrákon, ő is így vette 1 nőtöl hogy már rajta volt, szvsz biztos nem a nő rakta rá :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.