Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azon gombolkodtam,hogy ha a blokk ua. a hengerfej szerintem tutit ua. akkor csak a főtengely meg a hajtókarok,dugók lehetnek mások és azt lehet egyszerűbb beszerezni mint egy komplett motort amiről franc sem tudja,hogy milyen állapotu. Ha meg elkezded felujjítani akko meg ugyanott vagy mint ha a jó és ismert C20XE-d alakítanád át............ :roll:

Attól félek ha kiemelem a C20XE-motort a kocsiból és eladom a franc sem tudja,hogy milyen C20LET-et kapnék.(hidrótőkés, 200e Km-t futott,csörgő-zörgő.....stb) elég lutri.Hacsak nem lenne elfogadható áron Z20LET moci.......de szerintem az meg bazi ritka........ :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ez jól hangzik de ha jól látom ez nem sofortkaufen. (annyira nem tudok németül :oops: )

Van egy hibátlan KKK/K24 -es turbóm lehet azt kellene a kisebb KKK16-ra cserélni :lol: Ezt sem értem miért csak KKK16-van a 2literes motoron. :roll: (C20LET) ha végül is müxik akkor tökmindegy :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudom :lol: azé kéne elcserélni egy "kisebbre"

Azt nem értem,hogy a turbós motornak 8.5 a kompressziója a szívónak meg sacc ~12-13 hol a különbség? Lökettérfogat?

ÁÁÁÁÁ megőrülök,hogy semmi "tudományos" leírás nincs a C20XE meg C20LET-ről csak sok rizsa ,mellébeszélés :lol: :smt076

Link to comment
Megosztás:

Egyébként tuti ott a hézag a 2 motor között. (hajtókar(biztos vastagabb) ,dugók(erősebb anyag lehet) ,főtengely(több olajozó furat) :roll: ) azé lenne jó keresni a 2 motorról "robbantott" rajzot. KS hengerfej is tuti szerintem (nekem még zsír jó is az egész) blokk is jó nincs válla semminek sem. Lehet írok az opelnek vagy mittom én kinek..........kell infó és tuti ócsóbban kijönne az átalkítás...vagy nem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

az utólagos turbósításban az a szar, hogy mindig elcsesződik vmi (nem két filléres) cucc....

az a jó, ha megy akkor viszont megy mint állat...

de nem a megbízhatóságáról lesz híres....

eddig off VW on nál láttam olyan céget, aki megbízhatóra meg tudta csinálni (potom 1 milláért)

Link to comment
Megosztás:

Volt hogy turbó nélkül jobbat ment mint trbóval... :wink:

ez teljesen igaz.. nemegy szaktól hallottam már, hogy utólagos turbósítás után az is lehet, hogy - pacik lesznek az elvár + helyett (mondjuk akkkor nagyon kokány módon kell összerakni, vagy pedig a vezérlés nem volt jól megírva)

no átszerkesztettem magam véletlenül...

de a fogyi nagyon elmászik turbós üzemmódban...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.