Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

1.3 milla ide vagy oda akkor is csak egy kadett nekem enyit nemérne mondjuk ez a tipus meg kimondottan nemtetszik! :sowwy:

Akkor inkább egy Soros 6 os Senator mint pl Pistáé hamár a régi formavilágból lehet választani! :lol:

hát ezek után ha jössz szombaton fel leszel gyújtva ha a többiek is olvassák ezt. Tegyük hozzá a csak egy kadett beszolás nekem se jön be, és imádom a D kadettot is.

Amúgy 2 hete volt kint ismét a srác vele Lurdynál. Tavaly lett fényezve c20ne karbival, bőr belső, középen ford mérő km mérő sehol, toronymerevítő elől hátúl stb. tavalyi felnie jobban tetszett.

Link to comment
Megosztás:

hát ezek után ha jössz szombaton fel leszel gyújtva ha a többiek is olvassák ezt. Tegyük hozzá a csak egy kadett beszolás nekem se jön be, és imádom a D kadettot is.

Amúgy 2 hete volt kint ismét a srác vele Lurdynál. Tavaly lett fényezve c20ne karbival, bőr belső, középen ford mérő km mérő sehol, toronymerevítő elől hátúl stb. tavalyi felnie jobban tetszett.

Fel leszek nyújjtva??? Említem neked már valaki közületek itt a jelenlétemben fikkantotta az Astrát!!! :sowwy: Szal na felmegyek aztán lássuka medvét a retegett Kadisoktól! :lol: De ha kell ezta szemetekbe nis megmondom!!! Vagy nem bírjátoka kritikát??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Arra a D-re azt mondani hogy csak egy Kadett milyen má. Van is mit szánnibánni.

Nem tudtam hogy megint kint volt Lurdyban :lol:

Anti, nekem mindegy az időpont, msn-en meg itt is leszek megtalálsz ha van időpont és kellek. De nem bánom ha nem kell délután átbumlizni a városon, szal ha van nálam lelkesebb jelentkező (pl. SXP) akkor válaszd őt.

Ctrl+C Ctrl+V jobban megy igy legalább nem rakod tele helyesirási hibákkal, max hülyeséget irsz :sowwy: :lol:

Zima meg a másik agyhugyköves hogy kiteszi wiw üzifalra.

http://www.urbanlegends.hu/2005/10/14/traffipax-kormail/

Amúgy nálam van a pulcsid, Lurdyban megkapod, de nyolcig focizom csak utána megyek ki.

ALbert légyszíves olvasd el amit kadettklub forumon írtam neked azután nem írom le amiket gondolok. Bocsi hogy nem mindenki olvassa 20 éve a forumokat és nem tud minden utcát fejből mire és mikor változott. Persze lehet az a baj hogy az ember arra gondol baz.meg fiuk nehogy beszo.játok, hameg nem igaz akkor sorry. Mint már írtam ígérem ezután kussba maradok.

Link to comment
Megosztás:

Fel leszek nyújjtva??? Említem neked már valaki közületek itt a jelenlétemben fikkantotta az Astrát!!! :sowwy: Szal na felmegyek aztán lássuka medvét a retegett Kadisoktól! :lol: De ha kell ezta szemetekbe nis megmondom!!! Vagy nem bírjátoka kritikát??? :lol:

bírjuk mi a kritikát csak nem szeretjük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.