Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fel leszek nyújjtva??? Említem neked már valaki közületek itt a jelenlétemben fikkantotta az Astrát!!! :sowwy: Szal na felmegyek aztán lássuka medvét a retegett Kadisoktól! :lol: De ha kell ezta szemetekbe nis megmondom!!! Vagy nem bírjátoka kritikát??? :lol:

ja amúgy azé fikázhatunk mi me öregebb autónk van és bárhol megjelenünk azt mondják na megjöttek az őrült hülye kadettosok :P

Pár htalin már bizonyítottuk ezt asszem :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja amúgy azé fikázhatunk mi me öregebb autónk van és bárhol megjelenünk azt mondják na megjöttek az őrült hülye kadettosok :lol:

Pár htalin már bizonyítottuk ezt asszem :sowwy:

Nekem okés , de nem akarok vitát! :lol: Hisz Amit mondok válalom! Most nemmondom hogy a visszavonás után sem javult a vélemény de amit gondolok elteszem magamnak! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

ja amúgy azé fikázhatunk mi me öregebb autónk van és bárhol megjelenünk azt mondják na megjöttek az őrült hülye kadettosok :P

Pár htalin már bizonyítottuk ezt asszem :sowwy:

Na azért ez nem a Te érdemed :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne keménykedj máááááááááááárr :lol: :lol: Te hányszor fikáztad az astrákat???????Nehogy már ilyen f@szságon össze vesszetek :sowwy:

ne gondold mán hogy összeveszünk ilyenen. Poénból írtam de lehet nem úgy ment át a dolog. Max jövök egy sörrel Xraynak :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne gondold mán hogy összeveszünk ilyenen. Poénból írtam de lehet nem úgy ment át a dolog. Max jövök egy sörrel Xraynak :P

ÓÓÓ én nemvettem komolyra :sowwy: :lol: Sör az jöhet :lol: :lol: jóötlet! nincsbaj Csak annyira írtam komolyan én is mint amenyire te :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na azért :sowwy: :lol: csak kicsit feszültnek tünsz mostanában...... :lol:

hát néha ja de mint már kadettklubon is beszéltük ezt néha másképp vetődik vissza írásban mint ahogy az ember nyomkodja a billentyűt. Rohadtul nem vagyok morci most, várom a hétvégét hogy végre konvojozzunk egyet, meg a holnapot hogy legyen Lurdy, végre lesz egy kis kikapcs. Meg aztán péntekre szabit vettem ki úgyhogy csak a holnapi melot kell túlélni. Igazából az idegesít csak ha a melóhelyre kell bemenni. Nem biztos hogy szeretem már a munkám de nem tudom mit csinálnék inkább és ebben van már 6 év tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

ALbert légyszíves olvasd el amit kadettklub forumon írtam neked azután nem írom le amiket gondolok. Bocsi hogy nem mindenki olvassa 20 éve a forumokat és nem tud minden utcát fejből mire és mikor változott. Persze lehet az a baj hogy az ember arra gondol baz.meg fiuk nehogy beszo.játok, hameg nem igaz akkor sorry. Mint már írtam ígérem ezután kussba maradok.

Irtam msn-en inkább ott beszéljük meg

Link to comment
Megosztás:

hát ezek után ha jössz szombaton fel leszel gyújtva ha a többiek is olvassák ezt. Tegyük hozzá a csak egy kadett beszolás nekem se jön be, és imádom a D kadettot is.

Ehhez még egy olyan gondolat, hogy szerinted az emberek hány százaléka gondolja úgy hogy a D Kadett az egy szép és megbizható, jó autó? 0,1? Kevesebb?

Nem az a lényeg hogy a másik mit gondol róla hanem hogy te szeresd a - mások szemében - vackodat. Asszem ez az egész erről szól :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ehhez még egy olyan gondolat, hogy szerinted az emberek hány százaléka gondolja úgy hogy a D Kadett az egy szép és megbizható, jó autó? 0,1? Kevesebb?

Nem az a lényeg hogy a másik mit gondol róla hanem hogy te szeresd a - mások szemében - vackodat. Asszem ez az egész erről szól :lol:

Nos akkor mégegyszer a "csak egy kadett" kifejezésemért elnézést kérek ha bárkiben maradandó lelkisérülést okoztam ezzel a szövegtöredékkel! Mivel felnőtnek érzem magam a fórumozáshoz ezért így mindenki előtt bátran teszem! Az jut eszembe amit MOR16V kollégával dumáltunk és ő mondta nekem: Ne azzal foglalkozz ki mit mond és kinek mivan az autóján,,,, az autót magadnak építed! És azóta ilyen szemmel nézem! Bár megmondom nekemsem tetszett mikor az astra volt terítéken ilyenszempontból mert nekem pl az egy igen tetszetős szép darab! De nem kerítettem fekneket a dolognak! Gondoltam ez egy fórum ahol mindenkinek ÖNÁLLÓ véleménye van! :sowwy:

Ui: Ha itt minden ember mindenbe egyet értene akkor feleslegesen vagyunk ennyien!

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor mégegyszer a "csak egy kadett" kifejezésemért elnézést kérek ha bárkiben maradandó lelkisérülést okoztam ezzel a szövegtöredékkel! Mivel felnőtnek érzem magam a fórumozáshoz ezért így mindenki előtt bátran teszem! Az jut eszembe amit MOR16V kollégával dumáltunk és ő mondta nekem: Ne azzal foglalkozz ki mit mond és kinek mivan az autóján,,,, az autót magadnak építed! És azóta ilyen szemmel nézem! Bár megmondom nekemsem tetszett mikor az astra volt terítéken ilyenszempontból mert nekem pl az egy igen tetszetős szép darab! De nem kerítettem fekneket a dolognak! Gondoltam ez egy fórum ahol mindenkinek ÖNÁLLÓ véleménye van! :lol:

Ui: Ha itt minden ember mindenbe egyet értene akkor feleslegesen vagyunk ennyien!

mondtam már hogy szeretem az astrákat is csak olyan jo csípkelődni? :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.