Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép az a kerék rajta nagyon! (az első) :huh:

Lanti most tulajdonképpen a Te autóddal mi van?Elindult az átalakítás vagy elakarod adni?

Csak azért kérdezem mert egy haverom elég erősen érdeklődik utánna......montam neki hogy szép az autó és büdösül megy.

Nagyon ne vedd azért komolyan amit írtam mert neki még el kell adni egy autót ahoz hogy a tiédet megvehesse....mondjuk már van rá vmi emberke.

Link to comment
Megosztás:

Szép az a kerék rajta nagyon! (az első) :huh:

Lanti most tulajdonképpen a Te autóddal mi van?Elindult az átalakítás vagy elakarod adni?

Csak azért kérdezem mert egy haverom elég erősen érdeklődik utánna......montam neki hogy szép az autó és büdösül megy.

Nagyon ne vedd azért komolyan amit írtam mert neki még el kell adni egy autót ahoz hogy a tiédet megvehesse....mondjuk már van rá vmi emberke.

pedig az ATS-t kellett volna nézni :lol:

Igen árulom a kocsimat még mindig mert ha elviszik akkor talán veszek mást helyette, ha nem akkor meg megy bele a LET :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig az ATS-t kellett volna nézni :lol:

Igen árulom a kocsimat még mindig mert ha elviszik akkor talán veszek mást helyette, ha nem akkor meg megy bele a LET :lol:

Nagyon szeretem az ats-t mint márkát de nekem ez a cup annyira nem jön be. :huh:

Megy bele a let vagy átalakul az xe?

Link to comment
Megosztás:

Sziszegős NE!??? :huh:

De csak a blokk lenne az ha jól értem, és így nem sok különbség van az XE-ből vagy az NE-ből hebrákolt LET közt.

Kiugrottam kajálni, jövök vissza Vácin, vagyis állok a pirosnál. Motoros az álló autók között gurul a piroshoz elsőként, és szokásos távot hagyva, igenám de hátul cipelt vmi tapétát vagy mit amit keresztbe rakott fel a mocira. Nézem a tükörben mondom ez neccesen fog elférni mellettem, hát tikk a tükröt le is érintette a vacka szélével. Észre se vette de nem lett semmi baja a tükörnek se szal nem érdekes, csak ha picit jobb autóm van kiszállok oszt vagy én sérülök meg vagy a motoros vagy mindketten :lol:

Link to comment
Megosztás:

De csak a blokk lenne az ha jól értem, és így nem sok különbség van az XE-ből vagy az NE-ből hebrákolt LET közt.

Kiugrottam kajálni, jövök vissza Vácin, vagyis állok a pirosnál. Motoros az álló autók között gurul a piroshoz elsőként, és szokásos távot hagyva, igenám de hátul cipelt vmi tapétát vagy mit amit keresztbe rakott fel a mocira. Nézem a tükörben mondom ez neccesen fog elférni mellettem, hát tikk a tükröt le is érintette a vacka szélével. Észre se vette de nem lett semmi baja a tükörnek se szal nem érdekes, csak ha picit jobb autóm van kiszállok oszt vagy én sérülök meg vagy a motoros vagy mindketten :huh:

és a fogyasztás mennyi volt??? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

a Rádós témához még csak annyit, hogy lehet hogy az eggyáltalán nem korrekt "pályáztatáson" két olyan rádió nyert akinek még semmie nem volt mikor pályázott és most is épphogy álla ház már. A Danubius kb 10 emberrel megy a másik rádióhoz a többiek, köztük egyik barátom is mehet a picsába munkát keresni. Bár én sem sírtam, de számomra felháborító, hogy már a rádióban sem azt hallgathatok ami nekem tetszik hanem azt amit a parlament csodálatos lakói eldöntenek. Úgy tűnik mi vagyunk már értük és nem fordítva, és már simán szemberöhögnek és közlik hogy úgy sem tudsz csinálni semmit. Nekem tetszett nagyon is a reggeli vihogás akinek meg nem ne fikázzon hanem kapcsoljon át máshová. Teljesen eggyetértek Futó Gábor úrral hogy lassan jöhetnek diktatúrát tanulni hozzánk a koreaiak is kb. Senki sem megy minden felvonulásra csak aki ráér. Számomra ez húzta ki a gyufát és ezért is mentem el én is oda+ iszonyat jó buli volt. A reklámokról meg annyit, hogy nemhogy több reklámot tudtak eladni hanem az összes szerződést újra kelett kötniek rövidebb határidőre stb. Ezt azért is tudom mert a barátom adta ki a reklámidőket. Buktak ezen annyit mint még sosem. 23 év alatt elértek azért nem keveset és most csak úgy sutty. Senki sem tapsolna ha az ő cégével csinálnának ilyet. Persze az szempont hogy a két új rádió magyar rádió és benthaggya az országban a pénzt, de ha normális pályázaton nyernek nem is lett volna gond, bár akkor is sajnáltam volna a dolgot. Lehet az embereknek kéne döntani ilyen ügyben nem pedig 6 politikusnak.

Link to comment
Megosztás:

.... de ha normális pályázaton nyernek nem is lett volna gond...

Olvasd el, hogy nyert anno a Danubius és a Sláger (linkeltem)... pont ugyan így... csaltak, hazudtak, okoskodtak... ezzel elvették a lehetőségeket másoktól... csak akkor anno ezt nem verték nagydobra... :huh: Visszanyalt a fagyi... ez egy ilyen szakma... sajnálom is, meg nem is érdekel... lesz/van másik amit hallgassak, a reggeli lükéket meg úgy is átveszik, hiszen pénzről van szó, és senki sem ellensége a saját pénztárcájának... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvasd el, hogy nyert anno a Danubius és a Sláger (linkeltem)... pont ugyan így... csaltak, hazudtak, okoskodtak... ezzel elvették a lehetőségeket másoktól... csak akkor anno ezt nem verték nagydobra... :huh: Visszanyalt a fagyi... ez egy ilyen szakma... sajnálom is, meg nem is érdekel... lesz/van másik amit hallgassak, a reggeli lükéket meg úgy is átveszik, hiszen pénzről van szó, és senki sem ellensége a saját pénztárcájának... :lol:

hát én elolvastam de ott a sláger fikázzák és nem a danubiust

semmi nincs benne leírva kik pályáztak még ha eggyáltalán volt más is és az sincs itt hogy ezzel hány létező rádió és dolgozó ember alól húzták ki a talajt nemúgy mint most.

Link to comment
Megosztás:

hát én elolvastam de ott a sláger fikázzák és nem a danubiust

semmi nincs benne leírva kik pályáztak még ha eggyáltalán volt más is és az sincs itt hogy ezzel hány létező rádió és dolgozó ember alól húzták ki a talajt nemúgy mint most.

Úgy kezdődik a cikk, hogy a két pályázat teljesen megegyezett, ezért csak az egyiket írják le... :huh: és igen voltak mások is rajtuk kívül...valahol meg van a teljes pályázatos leírás, de most nem lelem...

Ahány alól kihúzták, annyi újnak adtak most munkát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyik rádiót sem a zenék miatt hallgattam sosem,de nekem jól esett reggelente azt a három bunkó,nagyképű vadbarmot hallgatni,néha kormány csapkodva röhögni a kocsiban.Nekem bejön a dumájuk.

Ötvözni kellene a mostani zenéket azzal a műsorfelépítéssel.

A pályázat pedig...magyarországon ha ezt a szót meghallom már röhögök...valaki megint gennyesre keresi magát...

Jó persze,nyugatabbra is van ilyen,persze,csak ilyen pofátlanul nem lóg ki talán a lóláb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.