Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jut eszembe... hány fok lenne, ha nem lenne globális felmelegedés??? :lol: :P

Jut eszembe.. csak nemdolgozol? :D

Am: igy üvegen keresztűl itt a tavasz.. (erkélyről már nem annyira) megnéztem már, ki szenved negyes órája.. szegény csávókám.. a végén már valahonan szervált egy hólapátot, és lapátolt a kocsi elöl..

Pedig a "beállóból" már kijött valahogy, magán a parkoló úton akadt el... :P

Ennyire szar lenne ez a latyak? Nah majd mindjárt letesztelem :rolleyes:

Golf: kis aranyos.. de mennyi is lenne erre az adó?! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Itt a parkolóban kínlódott egy nő sx4el, majdnem segítettem rajta, de mikor megláttam, hogy nyári gumival tolja, otthagytam...4m-s kocsi, de télire nem futja...

:rolleyes:

én átvettem javításra egy gépet...2.2es rönyóval volt az ember, tiltáson próbált meg kiállni legalább egy percig, de annyi esze nem volt h meghintáztassa kicsit, állt a gázon és csak tititiititititiitititi :D

Link to comment
Megosztás:

:D

én átvettem javításra egy gépet...2.2es rönyóval volt az ember, tiltáson próbált meg kiállni legalább egy percig, de annyi esze nem volt h meghintáztassa kicsit, állt a gázon és csak tititiititititiitititi :P

Lehet, hogy direkt csinálta. Nem vigyorgott közben? Vagy ordította, hogy "RÓDHÓGSZ!" :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megcsináltam a nagy okosságot. Beálltam a céghez a kertbe és mondom lehúzom félig az ablakot hogy szellőzzön már kicsit a kocsi. Na hát úgy is felejtettem, elég jó jégpáncél lett az ülés bal felén mire hatkor bele akartam ülni :rolleyes: De volt a kormányon meg az ajtó belsején is. A kapaszkodóban még mindig befagyott jégtócsa van. Ügyes vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megcsináltam a nagy okosságot. Beálltam a céghez a kertbe és mondom lehúzom félig az ablakot hogy szellőzzön már kicsit a kocsi. Na hát úgy is felejtettem, elég jó jégpáncél lett az ülés bal felén mire hatkor bele akartam ülni :rolleyes: De volt a kormányon meg az ajtó belsején is. A kapaszkodóban még mindig befagyott jégtócsa van. Ügyes vagyok :D

De kiszellőzött nem??? :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.