Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

??? Miért kellett altatni??? Athos 61 kg, de rajta meg nem látszik, hogy ennyi lenne, csak kezd nagyon tömör izom lenni... bár lehet csak nekünk tűnik ilyen kicsinek, mert mindenki megretten amikor meglátja... holnap készülhet az egész rokonság, 22-en jönnek, vs Athos :D Nekünk azt javasolták, ha ilyen van, pokróc, és a két-két sarkát összefogva két embernek és a kutyunak is kényelmes...

Roti betegség:a szezámcsontja letörik a terheléstől az első lábán.Ezzel még nincs baj,mert meg sem érzi...viszont nyomja az idegeket és ki kell venni.Egyedül voltam a kutya meg már ébren volt,így a pokróc szóba se jöhetett...nem volt gáz,csak sok lépcső :D

Viszont a vicces hogy Aidának is volt ilyen,Ő két napig alig tudott lábra állni.Khaosz 3órára rá már házat őríz,úgy ahogy szokott...Mintha nem fájna a lába.(Még jó hogy az orvosnál 10 év alatt 8-10 ilyen műtét volt...abból 2 én voltam.Pedig elég sokan járnak hozzájuk)

Ja és ismét megyek vele suliba,vagyis mennék ha nem fájna a lába...és elég jól viseli,plusz jól is dolgozik.Csak megérte 1 évig lejárni :D

Link to comment
Megosztás:

Roti betegség:a szezámcsontja letörik a terheléstől az első lábán.Ezzel még nincs baj,mert meg sem érzi...viszont nyomja az idegeket és ki kell venni.Egyedül voltam a kutya meg már ébren volt,így a pokróc szóba se jöhetett...nem volt gáz,csak sok lépcső :D

Viszont a vicces hogy Aidának is volt ilyen,Ő két napig alig tudott lábra állni.Khaosz 3órára rá már házat őríz,úgy ahogy szokott...Mintha nem fájna a lába.(Még jó hogy az orvosnál 10 év alatt 8-10 ilyen műtét volt...abból 2 én voltam.Pedig elég sokan járnak hozzájuk)

Ja és ismét megyek vele suliba,vagyis mennék ha nem fájna a lába...és elég jól viseli,plusz jól is dolgozik.Csak megérte 1 évig lejárni :D

Mi úgy tűnik megússzuk a műtétet...kopp-kopp...

Akkor jobbulást nem kívánunk Khaosznak, hiszen már jól van... :D

Athosnak is volt tinikorszakja, amikor nehezen lehetett vele bírni, és ahogy nő be a feje lágya, komolyodik, a suliban tanultakat nem felejtette el, ősszel lehet mi is nekiugrunk egy őrző védőnek.

Link to comment
Megosztás:

Mi úgy tűnik megússzuk a műtétet...kopp-kopp...

Akkor jobbulást nem kívánunk Khaosznak, hiszen már jól van... :D

Athosnak is volt tinikorszakja, amikor nehezen lehetett vele bírni, és ahogy nő be a feje lágya, komolyodik, a suliban tanultakat nem felejtette el, ősszel lehet mi is nekiugrunk egy őrző védőnek.

Én is azt akartam,de nem vállalják csak ha látják,hogy kezelhető a kutya....mindegy ártani nem árt.

Még jól van,mert a gallért nem tettem rá,de szerintem nem is fogom.....

Link to comment
Megosztás:

az utolsó postom nőtlenként, szóval GL&HF nekünk! :P

ejha!

Akkor azért az a sok pia a hűtőben :lol:

Nem tudom, gratula vagy részvétem? :D

Nah jó..Gratu!

Itt lesz, van , volt a kerületben? Pont itt melózok lent.. felmegyek csápolni :lol:

Bár szerintem már lekéstem :lol:

(nemrég voltam fent, nem láttam GSI sorokat a hivatal elött.. ) :D

Kutyák: ba@us.. nem semmi! :D .. ha bele gondolok, hogy 4 vagy 5 éve voltam 65 kiló.. mint lassan a kutyáitok.. (azóta sikeresen felszedtem úgy egy 10est :D)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.