Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na.. riasztó bekötve.. teszi a dolgát, centrálzárral együtt :D több kábele van mint az egész autónak....

kisrendszám gyártás alatt :D

na akkor majd megcsinálhatod nekem is, kadettból ki astrába be, másik kadettba be, de normálisan ám szépen elvezetve stb. :) , fogadjunk nem vállalod mert ezekbe már túl sok a takaró burkolat :D

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel összetörték az omegát. Kb fékezés nélkül belémjöttek hátulról. Csomagtérajtó, lökös, jobb lámpa, jobb hátsó sárhányó törött. A jobb hátsó ajtó rácsúszott az elsőre (nem nyitható és az első is szorul), a tetőben kis ívtörés...Bal hátsó ajtó lejjebb került pár centivel..szóval faszán megcsavarodott...hétfőn kárszakértő....természetesen gazdasági totálkár...

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel összetörték az omegát. Kb fékezés nélkül belémjöttek hátulról. Csomagtérajtó, lökös, jobb lámpa, jobb hátsó sárhányó törött. A jobb hátsó ajtó rácsúszott az elsőre (nem nyitható és az első is szorul), a tetőben kis ívtörés...Bal hátsó ajtó lejjebb került pár centivel..szóval ######án megcsavarodott...hétfőn kárszakértő....természetesen gazdasági totálkár...

felhívtalak de foglalt voltál

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel összetörték az omegát. Kb fékezés nélkül belémjöttek hátulról. Csomagtérajtó, lökös, jobb lámpa, jobb hátsó sárhányó törött. A jobb hátsó ajtó rácsúszott az elsőre (nem nyitható és az első is szorul), a tetőben kis ívtörés...Bal hátsó ajtó lejjebb került pár centivel..szóval ######án megcsavarodott...hétfőn kárszakértő....természetesen gazdasági totálkár...

De legalább elismerte? Nálad minden OK?

Link to comment
Megosztás:

Hát ez elég gáz :)

Azért remélem megoldódik, végül is talán a józan ész azért csak győz..

Én is remélem.

Kicsit sz@rul alszok mostanában, hisz mindegyik tétel függőben van. Talán a héten már lesz válasz 2-ben.

itt a lehetőség, futó gabit követni...

nagylökös, hangosfelni, nagyzenez :D

majd a biztosító állja :D

Gondolom Gelkonak gondoltad, hisz Albert nekem írta azt, amire válaszoltál. :D

Amúgy jah, itt a lehetőség, ha Gelko is úgy akarná. Viszont cseppet sem lenne olcsó a buli neki sem.

Link to comment
Megosztás:

Én is remélem.

Kicsit sz@rul alszok mostanában, hisz mindegyik tétel függőben van. Talán a héten már lesz válasz 2-ben.

Gondolom Gelkonak gondoltad, hisz Albert nekem írta azt, amire válaszoltál. :D

Amúgy jah, itt a lehetőség, ha Gelko is úgy akarná. Viszont cseppet sem lenne olcsó a buli neki sem.

jaja, bocs, nem is néztem h neked ment, azt hittem gelkot sajnálja :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.