Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

El kellett vinnem a GSI-t fogorvoshoz, mert tegnap kiesett pár foga...

Konkrétan, a váltó 3-as fokozata megszűnt létezni, mert a fogaskerék helyett maradt egy karika...

de már orvolsoja Patyi a problémát... :)

Kicsit tovább kell húzatni, aztán rakhatod 4-be :(

Mindenesetre érdekes :)

Link to comment
Megosztás:

egynyóccal volt gsi ? nameg oldalindexxel ?

Volt.De én pl. úgy emléxem, hogy azt a verziót "csak" GT-nek hívták.De ezt már sokan megcáfolták.

AZ oldalindex meg azt bizonyítja, hogy valszeg Olaszból való.Ugyanis OTT csak ilyen rendszerrel adták ki az Opeleket.Németből behozott GSi-n még nem láttam oldalindexet.

Link to comment
Megosztás:

Oldalindex = olasz... :(

A hasolnóság kisérteties...talán koppintás??? :) De hát evvel együtt kell élni...

Megmaradt az 1, 2, meg az 5....A nagy nyomaték miatt még igy is el lehetne vele közlekedni, csak nagyon nyúnya hangja van...úgy jellemezném, mintha egy marék aprót pedobnál a centrifugába, aztán gooo...

De ma vagy inkább holnap megint mengyen a vas...most letettem, mert úgy is esik... :)

Link to comment
Megosztás:

Oldalindex = olasz... ;)

A hasolnóság kisérteties...talán koppintás??? :) De hát evvel együtt kell élni...

Megmaradt az 1, 2, meg az 5....A nagy nyomaték miatt még igy is el lehetne vele közlekedni, csak nagyon nyúnya hangja van...úgy jellemezném, mintha egy marék aprót pedobnál a centrifugába, aztán gooo...

De ma vagy inkább holnap megint mengyen a vas...most letettem, mert úgy is esik... :(

lurdyra legyen má kész :)

Link to comment
Megosztás:

Nincsen, de érdekelne köszi. Kíváncsi vagyok mi van az autómban. ;) :P :D

az egész úgy kezdödött hogy megkérdezték HT-t, Te Tmoi tudok 500 forintérrr......... :) :) :(

jól one nem cinkellek, de ezeket a sztorikat nálad jobban senki nem tudja prezentálni :P

Link to comment
Megosztás:

az egész úgy kezdödött hogy megkérdezték HT-t, Te Tmoi tudok 500 forintérrr......... :) :) :(

jól one nem cinkellek, de ezeket a sztorikat nálad jobban senki nem tudja prezentálni :P

Hát ha igényes tuningra vágysz kevés pénzből, akkor tudod, hogy kihez kell fordulnod. :D

Egyébként sajnos nem tudok menni ma, mert közbejött pár dolog, eléggé kevés szabadidőm lesz mostanában sajnos. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha igényes tuningra vágysz kevés pénzből, akkor tudod, hogy kihez kell fordulnod. :(

Egyébként sajnos nem tudok menni ma, mert közbejött pár dolog, eléggé kevés szabadidőm lesz mostanában sajnos. :)

akkor majd legközelebb..

egyébként a kedven részem h Tamás mindent a Boombastikból vett :)

Link to comment
Megosztás:

rovert fogtátok tegnap?

Csak láttuk... szép kis paripa volt.. bár nem tom mit tud.. Petya dobott rgy 200paci szöveget.. nem tom...de szép volt..

El kellett vinnem a GSI-t fogorvoshoz, mert tegnap kiesett pár foga...

Konkrétan, a váltó 3-as fokozata megszűnt létezni, mert a fogaskerék helyett maradt egy karika...

de már orvolsoja Patyi a problémát... :)

Az faxa.. gondolom kép nincs a váltóról.. kiváncsi lennék hogy néz ki, hogy az enyém hol folyhat.. bár jöv. héten valszeg kiderül.. esetleg h mennyibe fáj a váltójav(akár privbe) csak kiváncsiság szinten..(bár remélem enyémben csak vmi szaros tömítetlenség lesz.. bár megy a para,mert ott nem sok tömítés van)

Nincsen, de érdekelne köszi. Kíváncsi vagyok mi van az autómban. :( ;) :P

És a Videóját? Bár asszem ezt már linkeltem :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.